اخبار ارز دیجیتال

نیجریه به سمت بلاک چین حرکت می کند: سیاست می تواند بر هویت دیجیتال تأثیر بگذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جامعه ارزهای دیجیتال نیجریه تأیید یک سیاست ملی بلاک چین را که بر حاکمیت، مدیریت هویت دیجیتال و پرداخت های الکترونیکی تأثیر می گذارد، جشن می گیرد.

تصویب یک سیاست ملی بلاک چین در نیجریه جامعه رمزنگاری این کشور را در ماه رها کرده است زیرا نشان می دهد که فضایی برای توسعه بیشتر در صنعت کریپتو این کشور وجود دارد. ما نظر خود را در مورد تأثیر این سیاست جدید در نیجریه در رابطه با اکوسیستم بلاک چین فعلی.

دولت نیجریه سیاست ملی بلاک چین را در جلسه ای در ۳ می ۲۰۲۳ تصویب کرد. کوین تلگراف با اکوسیستم بلاک چین محلی تماس گرفت تا بداند صنعت و جامعه چگونه این سیاست را می پذیرند.

اولاجید آبیولا، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل KiaKia، یک شرکت فین‌تک نیجریه، از این توسعه ابراز خوشحالی کرد. اولاجید گفت سیاست فناوری بلاک چین می تواند بر حوزه های مختلف حاکمیت و سیاست گذاری نیجریه تأثیر بگذارد.

وی همچنین گفت که سیاست‌های بلاک چین، در صورت استفاده صحیح، می‌توانند به مدیریت هویت دیجیتال کمک کنند و هویت‌های دیجیتالی غیرقابل دستکاری را برای شهروندان ایجاد کنند تا هویت خود را احراز کنند و به خدمات دولتی دسترسی ایمن داشته باشند. اولاجید گفت: با مقررات مناسب، فناوری بلاک چین می تواند بر پرداخت های الکترونیکی و صورتحساب در نیجریه نیز تأثیر بگذارد.

با توجه به اینکه فناوری هنوز در زندگی روزمره مردم نیجریه نفوذ نکرده است، مشاغل می توانند با ارائه گزینه های پرداخت ایمن و شفاف، هزینه ها را کاهش داده و جریان نقدی را بهبود بخشند، در حالی که مصرف کنندگان از تراکنش های سریع تر و راحت تر بهره مند می شوند. این افزایش کارایی و راحتی می تواند منجر به افزایش فعالیت و رشد اقتصادی شود.

همراه با تصویب این سیاست، شورای اجرایی فدرال به نهادهای نظارتی مربوطه دستور داده است تا چارچوبی نظارتی برای پیاده‌سازی فناوری بلاک چین در بخش‌های مختلف اقتصاد ایجاد کنند.

Barnette Akomolafe از اپلیکیشن مبادله ارزهای دیجیتال M7pay، یک متخصص محلی بلاک چین، همچنین در مورد اینکه چگونه یک نقطه عطف بزرگ برای دولت است تا پتانسیل فناوری بلاک چین را بشناسد، صحبت کرد. به گفته آکومولاف، با ایجاد سیاست ها و مقررات پیرامون بلاک چین، دولت ها می توانند نوآوری و سرمایه گذاری را تشویق کنند. این حرکت می تواند به رشد اقتصادی و ایجاد شغل برای جوانان نیجریه منجر شود.

در بیانیه‌ای توسط Nadeem Anjarwalla، مدیر Binance غرب و شرق آفریقا، در رابطه با سند سیاست و معنای آن برای صنعت بلاک چین نیجریه، او گفت که از طریق تأیید سیاست ملی پذیرش بلاک چین، نیجریه همچنان پیشرو خواهد بود. خود را به عنوان یک کشور تثبیت کرده است. این امر از نوآوری بیشتر در بلاک چین، محافظت از کاربر، امنیت و رقابت اقتصادی در دراز مدت پشتیبانی می کند.

مربوط: توکن‌ها، نه رمزارزها: SEC نیجریه قانون جدید دارایی‌های دیجیتال را آماده می‌کند

آنجاروالا گفت که سند سیاست بررسی شده بر پایه شش ابتکار اصلی از جمله ایجاد کنسرسیوم بلاکچین نیجریه، تقویت چارچوب قانونی و قانونی، تمرکز بر ارائه هویت دیجیتال ملی و ارتقای سواد دیجیتال بلاک چین است. رویکرد جامع اتخاذ شده در ایجاد آگاهی، برنامه های تشویقی برای کسب و کار بلاک چین و ایجاد یک سندباکس بلاک چین در سراسر کشور برای اثبات مفهوم و اجرای آزمایشی.

نیجریه به عنوان یکی از کنجکاوترین کشورهای جهان در مورد ارزهای دیجیتال شناخته شده است.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا