اخبار ارز دیجیتال

Nifty News: یوگا در لوگوی Kennel Over Kennel Club، جنگ NFT Marketplace Heats، و بیشتر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مجموعه محبوب NFT آزمایشگاه یوگا دارای یک لوگوی بازطراحی شده است.

لوگوی جدیدی برای مجموعه NFT با تم سگ یوگا در نظر گرفته شده است

لوگوی توکن غیرقابل تعویض (NFT) کلوپ Bored Ape Kennel Club (BAKC) شرکت Yuga Labs اخیراً پس از ادعاهایی مبنی بر سرقت مالکیت معنوی به روز شده است.

بنیانگذار یوگا، گرگ سولانو، معروف به “گارگا”، در 18 فوریه توییت کرد که لوگوی BAKC تغییر کرده است و این پروژه “به زودی لوگوی جدیدی را ارائه خواهد کرد.”

یوگا روی لوگوی علامت تجاری در خانه سگ قرار دارد زیرا به نظر بسیار شبیه به راهنمای نقاشی تکمیلی تکمیل شده است که توسط شرکتی به نام Easy Drawing Guides برای کودکان ساخته شده است.

Easy Drawing Guides راهنمای طراحی جمجمه گرگ را در 5 آوریل 2021 منتشر کرد، یعنی کمی بیش از دو ماه قبل از راه اندازی BAKC در 17 ژوئن 2021. این شرکت ادعای حقوق مالکیت معنوی نقشه ها را دارد.

سولانو گفت که کل خرابی “برای ما خبری بود”، در حالی که یوگا اضافه کرد که “هنوز در حال بررسی وضعیت است” و راهنمای طراحی آسان و یک هنرمند مستقل طراحی را بر عهده دارند.

خطوط مبهم: فروش در جنگ های بازار NFT افزایش یافت

فروش NFT در هفت روز گذشته در بحبوحه نبرد برای تسلط بین OpenSea و رقیب Blur افزایش یافته است.

داده های جمع آوری کننده NFT CryptoSlam نشان می دهد که حجم فروش NFT در هفته گذشته نسبت به هفته قبل بیش از 101 درصد افزایش یافته است، به طوری که حجم تراکنش ها در هفت روز گذشته در زمان نگارش مقاله از 524 میلیون دلار فراتر رفته است.

داده های 7 روزه نشان می دهد که در حالی که معاملات NFT اندکی کاهش یافته است، با افزایش حجم فروش و افزایش خریداران، NFT های کمتری با قیمت های بالاتر فروخته می شوند. سس: کریپتو اسلم!

یکی از محرک‌های اصلی افزایش، ایردراپ توکن Blur در 14 فوریه بود که به کاربران انگیزه داد تا از این پلتفرم برای کسب درآمد استفاده کنند.

Blur از ابتدای سال تاکنون بازار غالب از نظر حجم معاملات بوده و از این نظر بر OpenSee تسلط داشته است.

تجزیه و تحلیل DappRadar نشان می دهد که این روند در هفته گذشته ادامه داشته است و Blur نزدیک به 400 میلیون دلار حجم معاملات را در مقایسه با 105 میلیون دلار OpenSea ثبت کرده است.

با این حال، OpenSea اخیراً یک کمپین بازگشت راه‌اندازی کرده است، هزینه‌های پلتفرم را به صفر می‌رساند، حق امتیاز خالق اختیاری را اعمال می‌کند و بلوک‌های سخاوتمندانه‌تر را در بازارهای دیگر پیاده‌سازی می‌کند.

شکست “انگشت چاق” هزاران دلار برای معامله گران NFT هزینه دارد

یک گردآورنده NFT با نام مستعار معروف به “فرانکلین” در پیشنهاد دادن به مجموعه اشتباه “انگشت چاق” را مرتکب شد و به طور تصادفی بیش از 21 برابر کمترین قیمت NFT پیشنهاد داد.

در 19 فوریه، فرانکلین یک خرید ناموفق NFT از مجموعه Beanz پروژه Azuki به قیمت 35 ETH انجام داد (قیمت آن در آن زمان حدود 60000 دلار بود).

او گفت که “پیشنهادی برای مجموعه انگشتان چربی” روی مجموعه حبوبات خود ارائه کرده است، اما در واقع قصد دارد “پیشنهاد بسیار کمتری برای تعداد 35 عدد” ارائه دهد.

در عوض، برای یک خرید 35 ETH پیشنهاد دهید. […] قبل از لغو تایید شد. شوهر. به نظر من اشکالی ندارد. فرانکلین توییت کرد.

با این حال، به نظر می رسد که فرانکلین تنها برای مدت کوتاهی صاحب لوبیا شماره 10626 بود. تنها 2 ساعت پس از خرید ناموفق، فقط 1.77 WETH فروخته شد. این معادل زیان 56000 دلاری است.

NFTهای رایگان Mint Starbucks در حال حاضر معاملات بالایی دارند

یک مجموعه اولیه رایگان NFT که توسط کافه‌های زنجیره‌ای جهانی استارباکس راه‌اندازی شد، تنها دو ماه پس از اولین تولید آن، NFT‌ها به طور ضمنی با هزاران دلار فهرست شده‌اند.

مجموعه NFT Polygon Starbucks Odyssey یک برنامه پاداش است که در دسامبر 2022 راه اندازی شد و هنوز در نسخه بتا بسته است. تنها 4 “قطره” با حجم کلی 148000 دلار منتشر خواهد شد که اولین “تمبر” کمی بیش از 5000 است. تمبر تعطیلات Cheer Edition 1.

صاحبان مجموعه در ابتدا NFT ها را به صورت رایگان دریافت می کردند، اما اکنون با وجود حجم معاملات کم، برای یک توکن در Nifty Gateway حدود 2000 دلار طلب می کنند.

اولین افت NFT از استارباکس اکنون حداقل قیمت 2000 دلار را درخواست می کند. سس: دروازه زیبا

این مجموعه به تنهایی 117000 دلار ارزش دارد یا حدود 80 درصد از کل فروش مجموعه.

مربوط: کاربردهای NFT در زنجیره تامین چیست؟

اولین قطره، NFT، ممکن است برای کلکسیونرهای خاص خاص تر در نظر گرفته شود. استارباکس همچنین گفت که جوایز NFT از کالاهای منحصر به فرد برای صاحبان NFT، دعوت به رویدادهای انحصاری و سفر به مزارع قهوه در کاستاریکا متغیر است.

از سوی دیگر، کاهش قیمت‌های دیگر قیمت اولیه را به‌طور قابل‌توجهی کاهش می‌دهد، به طوری که قیمت بیش از 5000 دلار دیگر به 100 دلار کاهش می‌یابد و بیش از 30000 دلار تقریباً به نصف و تنها 59 دلار کاهش می‌یابد.

اخبار جالب دیگر

KnownOrigin، بازار NFT eBay، یک قرارداد هوشمند خالق بدون کد راه اندازی می کند. این به هنرمندان اجازه می دهد تا درآمد خود را تقسیم کنند و به عنوان یکی از خالقان مجموعه ها، حق امتیاز کسب کنند. در چند هفته گذشته، نسخه‌های بتا را آزمایش کرده‌ایم، 84 قرارداد منعقد کرده‌ایم و 250 نسخه NFT ایجاد کرده‌ایم.

نیل موهان دوستدار Web3 به عنوان رئیس جدید یوتیوب منصوب شد. برنامه‌های آزمایشی برای پلتفرم قبلی او شامل امکانی برای سازندگان بود تا ویدیوها، عکس‌ها، هنر و تجربیات خود را برای ایجاد جریان‌های درآمد اضافی توکن کنند.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا