🚨 اخبار ارز دیجیتال

نیفتی نیوز: یوگا کارمندان خود را کاهش می دهد، حجم معاملات NFT زنجیره Mythos افزایش می یابد و غیره…

دانیل الگره، مدیرعامل یوگا لبز گفت که این شرکت با انجام پروژه‌های بسیار به محدودیت‌های خود رسیده است و اکنون با تیم کوچک‌تری بر روی اهداف اصلی خود تمرکز خواهد کرد.

کاهش آزمایشگاه یوگا

شرکت Bored Ape Yacht Labs، مؤسس Yuga Labs، سازماندهی مجددی را اعلام کرده است که شاهد حذف چندین نقش در کل شرکت خواهد بود.

تعداد دقیق اخراج‌ها فاش نشد، اما در یک پست وبلاگی در تاریخ ۶ اکتبر که از طریق X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته شد، مدیر عامل یوگا لبز، دانیل الگره، گفت که شرکت در نهایت پیشنهاد کرده است که پروژه‌های زیادی را انجام می‌دهد که حواس او را از آن منحرف می‌کند. تمرکز او اولویت های اصلی ”

او گفت: «در حالی که نیت خوبی داشتیم، به سرعت متوجه شدیم که پروژه‌های زیادی وجود دارد که در آن تیم‌ها بیش از حد توزیع شده‌اند یا به تخصص اجرایی فراتر از صلاحیت‌های اصلی خود نیاز دارند.» و افزود: تا.

“برای ایجاد تجربیات واقعا عالی که برای جوامع و مشاغل ما مهم است، باید روی ابتکارات مهم کمتری شرط بندی کنیم و با شرکای خارجی مکمل همکاری کنیم تا این تجربیات ممکن شود.”

در ادامه، آلگره بیان کرد که این شرکت قصد دارد تمرکز خود را بر ایجاد جامعه افزایش دهد، به پروژه Otherside Metaverse “متعهد” شود و مشارکت های تجاری ایمن را داشته باشد.

کفش ورزشی جدید نایک Web3

واحد Web3 نایک .SWOOSH از اولین سری کفش های ورزشی فیزیکی خود به نام Air Force 1 Low TINAJ رونمایی کرد.

این کفش ورزشی ترکیبی از پنل های سفید و مشکی و لوگوی آبی .SWOOSH است.

طبق اعلامیه ۵ اکتبر در مورد X، این کفش ورزشی فقط برای اعضای SWOOSH که حداقل یک جعبه OF1 NFT را تا مهلت ۱۶ اکتبر خریداری کرده و باز کرده اند در دسترس است.

جعبه های TheOF1 هر کدام ۱۲۰ دلار قیمت دارند و در وب سایت SWOOSH موجود هستند.

با این حال، مشکل این است که همه کسانی که جعبه را باز می کنند نمی توانند این کفش ها را به دست بگیرند. تیم SWOOSH اشاره کرد که X در عرضه محدود است و از بیان دقیق تعداد موجود خودداری کرد.

کسانی که جعبه‌های OF1 را باز می‌کنند که امکان دسترسی به کفش‌های TINAJ را فراهم نمی‌کنند، ممکن است در آینده امتیازات و دسترسی به قطره‌های دیگری دریافت کنند.

Mythos Chain فراتر از Polygon و Solana اوج می گیرد

افزایش حجم معاملات NFT زنجیره Mythos متمرکز بر بازی، این شبکه را به دومین بلاک چین بزرگ از نظر حجم فروش NFT در ۳۰ روز گذشته تبدیل کرده است و از Polygon و Solana پیشی گرفته است.

بر اساس داده‌های CryptoSlam، Mythos Chain در ۳۰ روز گذشته حجم فروش NFT به ارزش ۳۳.۵ میلیون دلار را ثبت کرد که در آن دوره ۲۰.۳۱ درصد افزایش داشت.

در مقایسه، Polygon و Solana به ترتیب ۳۰.۹ میلیون دلار و ۲۷.۹ میلیون دلار ثبت کردند که به ترتیب ۴۵.۵۰ و ۱۶.۷۷ درصد کاهش داشتند.

۱۰ بلاک چین برتر بر اساس حجم فروش NFT.منبع: CryptoSlam

تقریباً تمام حجم معاملات Mythos Chain از DMarket می آید، یک بازار NFT که میزبان NFT از لیست بازی های وابسته به Mythical Games، شرکتی که در Mythos Chain قرار دارد، می باشد.

یکی از بازی‌هایی که می‌تواند پشت سر افزایش فروش NFT باشد، Nitro Nation World Tour است، یک بازی مسابقه‌ای خیابانی موبایلی Web3 که به طور رسمی در ماه اکتبر منتشر شد. این بازی توسط DJ محبوب Deadmau5 پشتیبانی می شود.

استارباکس لاته ادویه کدو تنبل را توکن می کند. اما چرا؟

استارباکس نسخه باز مجموعه NFT های Pumpkin Spice Latte را در بازار Nifty Gateway منتشر کرده است.

قیمت هر NFT 20 دلار است و در ۵ اکتبر عرضه می شود و تا ۹ اکتبر در دسترس خواهد بود.

تا زمان نگارش این مقاله، ۱۲۱۳ NFT ساخته شده است که نشان می دهد استارباکس تا کنون چیزی کمتر از ۲۵۰۰۰ دلار از این مجموعه جمع آوری کرده است.

دراپ لاته ادویه کدو تنبل.منبع: Nifty Gateway

NFT بخشی از برنامه پاداش وفاداری Web3 زنجیره قهوه است. اودیسه استارباکس. این برنامه دارای تمبرهای NFT، مانند لاته ادویه کدو تنبل است، که می توانید برای کسب امتیاز و جوایز خاص جمع آوری کنید.

سایر اخبار نیفتی

CMCC Global، یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز مبتنی بر ارزهای دیجیتال مستقر در هنگ کنگ، ۱۰۰ میلیون دلار برای حمایت از استارت آپ های بلاک چین در آسیا جمع آوری کرده است.تماس گرفت صندوق تیتان، سرمایه گذاری های خود را در زمینه های کلیدی مانند زیرساخت بلاک چین، برنامه های کاربردی مصرف کننده مانند بازی و NFT ها و خدمات مالی از جمله صرافی ها، کیف پول ها و پلتفرم های وام و استقراض متمرکز خواهد کرد.

مربوط: بازار مالی بلاک چین تا سال ۲۰۳۲ به ۷۹.۳ میلیارد دلار خواهد رسید

پی پال برای سیستم خرید و انتقال NFT خود ثبت اختراع ثبت کرده است و پیشرفت قابل توجهی در جهت ایجاد اکوسیستم بلاک چین خود داشته است. این برنامه که در ماه مارس ثبت شد و در ۲۱ سپتامبر منتشر شد، روش های انجام معاملات با NFT ها را در زنجیره و خارج از زنجیره توصیف می کند.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند


نویسنده: Brian Quarmby
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا