اخبار ارز دیجیتال

Nifty News: رئیس جمهور ترامپ NFT های بیشتری را قبل از انتخابات حذف می کند، متا برای نوجوانان و بیشتر باز می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارزش اولین مجموعه NFT ترامپ پس از آخرین عرضه منتهی به انتخابات ریاست جمهوری 2024 بیش از 60 درصد کاهش یافت.

ترامپ از مجموعه سری 2 NFT برای انتخابات ریاست جمهوری رونمایی کرد

دور دیگری از کارت‌های معاملاتی دیجیتال غیرقابل تعویض (NFT) که شبیه به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده بود، حذف شد و 38001 کارت در Polygon (MATIC) ضرب شد.

این مجموعه در 18 آوریل با قیمت 99 دلار عرضه شد. طبق داده های بازار NFT OpenSea، قیمت کف فعلی 0.0659 ETH (145 دلار) با حجم 592 اتر (ETH) یا بیش از 1.2 میلیون دلار است. .

بر اساس 10 درصد هزینه سازنده مجموعه، فروش بیش از 100000 دلار ایجاد کرد، در حالی که اشتراک اول 3.76 میلیون دلار درآمد اضافی بر اساس قیمت فروش 99 دلار ایجاد کرد.

اسکرین شات پست اینستاگرام پرزیدنت ترامپ در 18 آوریل.منبع: اینستاگرام

ترامپ با انتشار پستی در اینستاگرام پیشنهاد کرد که قیمت را مانند سری اول حفظ کنید «زیرا ما می‌خواهیم طرفداران و حامیانمان پول در بیاورند و لذت ببرند».

می‌توانستم قیمت آن را بالاتر ببرم. فکر می‌کنم همچنان بفروشد و درآمد بیشتری داشته باشد، اما تصمیم گرفتم این کار را نکنم. هوم؟

طبق گزارش OpenSea، کمترین قیمت سری اول که در 15 دسامبر اعلام شد، طی 24 ساعت گذشته 61 درصد کاهش داشته است، اما حجم معاملات 1011 درصد افزایش یافته است.

متا Horizon Worlds را به روی نوجوانان باز می کند تا کاربران بیشتری را جذب کند

نوجوانان در ایالات متحده و کانادا اکنون می توانند از برنامه واقعیت مجازی (VR) Horizon Worlds پس از افتتاح آن در 18 آوریل استفاده کنند. این قبلاً به کاربران بالای 18 سال محدود می شد.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که طبق وب‌سایت داده Statista، Horizon Worlds از هدف 280,000 کاربر فعال ماهانه خود در سال 2022 در مقایسه با هدف 500,000 آن برای سال کمتر بود.

گروه‌های مختلف مدافع و ایمنی از مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا خواسته‌اند تا از طرح‌های وارد کردن خردسالان به Metaverse صرفنظر کند. در نامه سرگشاده 14 آوریل، متا استدلال کرد که ما باید منتظر تحقیقات بررسی شده در مورد خطرات احتمالی اجازه دادن به جوانان در Metaverse باشیم.

در این نامه ادعا شده است که افراد زیر سن قانونی با آزار و اذیت و تجاوز به حریم خصوصی در برنامه های واقعیت مجازی که هنوز در مراحل اولیه خود هستند، مواجه می شوند.

اعلامیه متا بر راه‌هایی برای کاهش این خطرات از طریق ویژگی‌هایی مانند ابزارهای نظارت والدین متمرکز بود که قصد دارد تعاملات بین نوجوانان و بزرگسالانی را که نمی‌شناسند محدود کند.

نکته مهمی که در اطلاعیه رسمی متا به آن اشاره شده است.منبع: متا

نایک اولین مجموعه دیجیتال SWOOSH را با کفش های ورزشی NFT معرفی کرد

برند جهانی پوشاک ورزشی نایک اولین مجموعه NFT خود را از طریق پلتفرم جامعه Web3 .SWOOSH، نسخه دیجیتالی کفش ورزشی “نماد” 41 ساله Air Force 1 رونمایی کرد.

NFT های مبتنی بر چند ضلعی کمتر از 20 دلار قیمت دارند و در دسترس همه اعضای SWOOSH. به گفته نایک، NFT ها طیف وسیعی از مزیت ها را ارائه می دهند، از جمله «دسترسی ویژه به محصولات فیزیکی و تجربیات».

مطالب مرتبط: وقتی NFT می میرند چه اتفاقی می افتد؟

نایک اضافه کرد که در آینده نزدیک “دستورالعمل ها و مزایای جدید دیگری” را به محصولات مجازی خود معرفی خواهد کرد.

پس از اینکه نایک اعلام کرد بازار NFT خود را در نوامبر 2022 راه اندازی خواهد کرد، جامعه آن رای دادند که اولین مجموعه دارایی های دیجیتال نایک باید بر اساس کفش ورزشی Air Force 1 باشد.

اسمورف ها با مجموعه جدید NFT وارد Web3 می شوند

فرنچایز محبوب انیمیشن های سینمایی The Smurfs مجموعه جدیدی از NFT ها را با مشارکت پلتفرم Web3 The Smurfs’ Society راه اندازی خواهد کرد.

اولین فروش عمومی مجموعه 12500 نفری NFT در 18 آوریل آغاز شد، با 3000 NFT که شخصیت‌های مختلف اسمورف را به تصویر می‌کشیدند و با قیمت متوسط ​​0.02 ETH (42 دلار) به حراج گذاشته شدند.

طبق گفته The Smurfs’ Society، دارندگان NFT می توانند در رویدادهای VIP شرکت کنند، جوایز منحصر به فردی کسب کنند و در بازی های فقط اعضا شرکت کنند.

به نظر می رسد برخی از مناقصه گران یا طرفداران بزرگ اسمورف ها هستند یا حدس می زنند که قیمت پس از ضرب افزایش می یابد، با توجه به اینکه سه پیشنهاد برتر برای 847 NFT هستند.

پیشنهاد فعلی برای مجموعه NFT.منبع: انجمن اسمورف ها

بیش از 250 کاراکتر موجود شامل پاپا اسمورف، اسمورف مغزی، اسمورفت و غیره است. طبق گفته انجمن اسمورف ها، این مجموعه بیش از 350 ویژگی منحصر به فرد دارد.

خبرهای جالب دیگر:

یک تازه وارد به بازی بلاک چین ایلوویوم، یک NFT را پس از پیدا کردن آن در یک لوت باکس دیجیتال به قیمت بیش از 49000 دلار فروخت. یک لوت باکس فقط 32 دلار قیمت داشت و بازیکن خوش شانس حدود 140525 درصد سود داشت.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، اقتصاددان بازار هنر و آکادمیک مگنوس لش پیشنهاد کرد که “مهم ترین ستون هر پروژه NFT جامعه است”، و نشان می دهد که برخی از پروژه های NFT به پروژه کمک نمی کنند. ، معتقد است که شکست خورد زیرا با جامعه رفتار می کند. مانند مخاطبانی که پروژه را دنبال می کنند. .

سارا زوکر، خالق NFT: گذشته آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور The Sarah Show روبرو می‌شود.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا