🚨 اخبار ارز دیجیتال

Nifty News: Kraken NFT از نسخه بتا خارج شده است، Coinbase “Stand with Crypto” پشتیبانی می کند و غیره.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف خدمات ثبت بیت کوین رقابت با Ordinals با ارائه قراردادهای هوشمند و اندازه فایل های بزرگتر است.

Kraken NFT Marketplace از فاز بتا خارج می شود

صرافی کریپتوکارنسی کراکن اعلام کرده است که بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) آن از مرحله بتا خارج شده است. با راه اندازی، پلت فرم NFT تاکید کرد که تعداد مجموعه های NFT را افزایش داده است. این پلتفرم ادعا می کند که تعداد مجموعه هایی را که پشتیبانی می کند از ۷۰ به بیش از ۲۵۰ افزایش داده است. کراکن می گوید که قصد دارند در آینده مجموعه های بیشتری را به بازار اضافه کنند.

علاوه بر گسترش مجموعه، این شرکت همچنین از اضافه شدن پشتیبانی از شبکه Polygon خبر داد و تاکید کرد که آواتارهای کلکسیونی محبوب Reddit نیز در بازار پشتیبانی خواهند شد.

در این اطلاعیه، پلتفرم معاملاتی NFT همچنین اعلام کرد که هنگام خرید و فروش NFT در این پلتفرم، هزینه گاز از کاربران دریافت نخواهد کرد. با این حال، Marketplace در یک سلب مسئولیت در پایین پست بیان می‌کند که هزینه‌های گاز همچنان در هنگام انتقال دارایی‌ها بر روی پلت فرم و خارج از آن اعمال می‌شود.

کمپین NFT «Stand with Crypto» Coinbase از حمایت جامعه برخوردار می شود

از آنجایی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase را در یک شکایت مورد هدف قرار داد، اعضای انجمن NFT های “Stand with Crypto” را ضرب کردند و نشان Shield را در توییتر قرار دادند تا حمایت خود را از پلت فرم معاملاتی نشان دهند. مشخصات.

با توجه به بازار NFT OpenSea، در ماه آوریل، زمانی که مجموعه راه اندازی شد، تنها ۱۵۰۰۰ ضرابخانه NFT و تنها ۷۰۰۰ مالک وجود داشت. در حال حاضر بیش از ۱۴۲۰۰۰ ضرابخانه و بیش از ۵۲۰۰۰ مالک در این مجموعه وجود دارد و NFT های بیشتری با تشدید جنگ حقوقی صرافی ها با SEC ساخته می شوند.

بسیاری از مردم نیز از این اقدام حمایت کردند. توییت نشان‌های Shield در توییتر منتشر شده‌اند و برخی افراد آثار هنری خود را با سپر Coinbase به اشتراک گذاشته‌اند.

مربوط: شکایت SEC علیه Binance و Coinbase صنعت رمزنگاری را متحد می کند

پروژه کتیبه NFT بیت کوین امکان اندازه فایل های بزرگتر را فراهم می کند

پروژه اکوسیستم بیت کوین New Bitcoin City با ارائه قراردادهای هوشمند و حجم فایل های بزرگتر با بیت کوین Ordinals رقابت می کند. بر اساس این پروژه، فایل‌های نوشته شده از طریق «روستای کتیبه» می‌توانند از محدودیت نوشتن Ordinals 4 مگابایت فراتر بروند.

این پلتفرم تاکید کرد که تصویر زمینه Azuki Spirit DAO با حجم فایل ۶.۹ مگابایت قبلاً در ماه می در بلاک چین بیت کوین ثبت شده بود.

نوازنده سابق Oasis در میان نبردهای نمودار با Foo Fighters به ​​NFT روی می آورد

گروه جدید نوئل گالاگر، عضو سابق Oasis، نوئل گالاگر، پرندگان های پرنده، در حال رقابت با گروه راک فو فایترز برای کسب رتبه برتر در جدول رسمی آلبوم بریتانیا است. اما گالاگر یک آس، NFT را بیرون کشید.

آلبوم جدیدی به نام “Council Skies” توسط گروه Gallagher در ۲ ژوئن منتشر شد، اما این اولین آلبوم Foo Fighters پس از مرگ غم انگیز Taylor Hawkins، عضو گروه خواهد بود. در همان روزی بود که آلبوم “Here We” را منتشر کردیم. هستند”. هر دو طرف درگیر نبرد برای کسب رتبه اول هستند و گالاگر برای افزایش فروش آلبوم به NFT روی آورد.

در ۷ ژوئن، پلتفرم NFT Serenade اعلام کرد که یک “پرس دیجیتال” منحصر به فرد از آلبوم تازه منتشر شده گروهش “Council Skies” را ارائه خواهد کرد. این نسخه شامل پخش صوتی کامل آلبوم و چیزی است که آن را “مهر منتشر شده مالکیت” می نامد که در زنجیره بلاک قرار دارد.

مجله: NFT Creator، 0xDEAFBEEF: NFT دانشمند دیوانه هنگام معامله کاهش می یابدنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا