🚨 اخبار ارز دیجیتال

Sniffy News: Finding Love in Metaverse Paris Hilton، BTC CryptoPunks Surge و موارد دیگر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تجربه متاورس “Parisland” درست به موقع برای روز ولنتاین راه اندازی می شود و مکانی را برای جوانه های عشق، حداقل به صورت مجازی، فراهم می کند.

در متاورس به سمت راست بکشید

پاریس هیلتون، یکی از افراد مشهور نیویورکی معتقد است که متاورس ممکن است مکان مناسبی برای یافتن عشق واقعی باشد.

در توییتی در ۹ فوریه، این ستاره مشهور و تلویزیون واقعیت گفت که با The Sandbox (SAND) کار می کند تا “Parisland” را زنده کند.

این ایده اساساً ترکیبی از یک تجربه دوستیابی واقعیت مجازی (VR) و یک برنامه قرار ملاقات واقعی است و قرار است در ۱۳ فوریه و درست در زمان روز ولنتاین منتشر شود.

طبق بیانیه ۹ فوریه، بازیکنان در یک “نمایش واقعی دوستیابی درون بازی” که توسط هیلتون میزبانی می شود شرکت خواهند کرد تا عملاً با پنج عاشق احتمالی ملاقات کنند.

این تجربه تا ۱۳ مارس ادامه خواهد داشت و بازیکنان همچنین می‌توانند ماموریت‌هایی را برای کسب جوایز و یادگاری‌های غیرقابل تعویض (NFT) یا SAND انجام دهند.

چنین تلاش هایی عبارتند از انتخاب لباس عروسی و حلقه، “نجات مرد غار شده، و معاشقه با سایر شرکت کنندگان”.

هیچ چیز مانند حلقه عشق درهم آمیخته NFT به کسی که به تازگی با او آشنا شده اید، عشق واقعی را نشان نمی دهد. تصویر: پاریس

هنگامی که بازیکنان تمام تلاش ها را به پایان رساندند و عشق زندگی خود را پیدا کردند، یک عروسی مجازی برگزار می شود و خود هیلتون برای اولین رقص با هم روی عرشه می چرخد.

این رویداد با ۱۱:۱۱ Media، یک شرکت سرگرمی که توسط هیلتون تأسیس شده است، برگزار می شود. سینتیا میلر، رئیس استراتژی Web3 و Metaverse شرکت، گفت که از طریق این تجربه، “مأموریت ما کمک به مردم برای یافتن عشق است.”

کریپتوپانک معمولی بانک می شود

NFT‌های بیت‌کوین (BTC) که توسط پروتکل Ordinals فعال شده‌اند، سر و صدای زیادی در جامعه ایجاد کرد، اما برای متوقف کردن پرداخت هزاران دلار برای مجموعه‌های منتخب کافی نبود.

طبق وب‌سایت این پروژه، مجموعه NFT CryptoPunks مبتنی بر اتریوم بر روی BTC به نام Ordinal Punks قرار گرفته است که در حال حاضر مجموعاً ۱۰۰ عدد دارد.

طبق فید قیمت Project Discord، پانک ۹۴ به قیمت ۹.۵ BTC یا حدود ۲۱۵۰۰۰ دلار در ۸ فوریه فروخته شد.

تا کنون، این بالاترین مبلغی است که کسی برای یک پانک کلون BTC از یک مجموعه پرداخت کرده است، تقریبا دو برابر قیمت آخرین CryptoPunk فروخته شده از مجموعه اصلی اتریوم و ۷۰ اتر (ETH) یا بیشتر از داده های OpenSea. با توجه به ۱۱۰۰۰۰ دلار .

تصویری از Ordinal Punks Discord که فروش بین ۹.۵ تا ۴ بیت کوین را در ۴۸ ساعت گذشته نشان می دهد.

فروش های دیگر در ۴۸ ساعت گذشته نشان می دهد که یک پانک Ordinal به قیمت ۶ BTC یا حدود ۱۳۰,۰۰۰ دلار فروخته شده است، در حالی که دیگری به قیمت ۴.۵ BTC یا حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار فروخته شده است.

این افزایش قیمت قابل توجهی نسبت به پایان هفته گذشته برای Ordinal Punks است که طبق داده‌های فروش، در ۲ فوریه به قیمت ۰.۰۷ BTC (2200 دلار) فروخته شد.

حق امتیاز RhiRhi از طریق NFT فروخته می شود

حق امتیاز بازدیدهای ریانا در سال ۲۰۱۵ عوضی بهتر است پول من را داشته باشد به عنوان بخشی از مجموعه ۳۰۰ NFT ارائه شد.

Jamil “Deputy” Pierre یکی از تهیه کنندگان این آهنگ بود و در حال حاضر حدود ۱٪ از سهام حق امتیاز خود را از طریق ۳۰۰ NFT به فروش می رساند.

این مجموعه که توسط معاون با همکاری پلتفرم NFT حق امتیاز موسیقی فروخته شد، در ۹ فوریه هر کدام به قیمت ۰.۱۲۸ ETH یا حدود ۲۱۰ دلار فروخته شد.

در همان روز، یک بلوک دیگر توییت کرد که این مجموعه «در چند دقیقه» فروخته شد.

otherblock تخمین می زند که یک NFT بازده سال اول “احتمالی” ۶.۵٪ را ارائه می دهد که به ۱۳.۶۵ دلار در سال ترجمه می شود. با این نرخ، حدود ۱۵ سال طول می کشد تا دارندگان سرمایه خود را پس بگیرند.

مشخص نیست که معاون ترانه پس از فروش NFT چه مقدار از حق امتیاز این آهنگ را در اختیار دارد.

Def Jam گروه مجازی را با مجموعه Solana NFT راه اندازی کرد

Def Jam Recordings، زیرمجموعه گروه موسیقی یونیورسال، متعهد به ایجاد یک گروه بومی Web3 از طریق مشارکت با The Catalina Whale Mixer، مجموعه NFT Solana (SOL) است.

گروهی که “نهنگ ها” نام دارد و در گزارش بیلبورد ۸ فوریه اعلام شد، از شخصیت های نهنگ کارتونی تشکیل می شود که مجموعه ای شبیه به گروه مجازی گوریلاز را تشکیل می دهند.

کاتالینا ویلز بعداً در توییتی نوشت که گروه تبدیل به یک “گروه موسیقی بازی شده” شده است و صاحبان NFT در این مجموعه هستند ” [their] نهنگ “

نوازندگان این پروژه هنوز توسط دف جم تایید نشده اند، اما طبق گزارش ها، با استعداد “Who Who” و The Whales یک آلبوم کامل منتشر خواهند کرد، اگرچه من در مورد جدول زمانی آن توضیحی ندادم.

دف جم با هنرمندانی مانند جاستین بیبر، ال ال کول جی، ریحانا و ناس قرارداد امضا کرده است.

در سال ۲۰۲۱، یک برچسب دیگر متعلق به یونیورسال، ۱۰:۲۲ PM، یک گروه مجازی مشابه با پشتیبانی NFT به نام KINGSHIP، متشکل از چهار میمون از مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) امضا خواهد کرد.

خبرهای جالب دیگر:

برند مد لوکس هرمس برنده دعوای نقض علامت تجاری به دلیل استفاده هنرمند NFT میسون روچیلد از علامت تجاری Birkin در مجموعه NFT MetaBirkins شده است.این شرکت ۱۳۳۰۰۰ دلار غرامت دریافت کرد

استفان فایندایسن، یوتیوب‌بر، معروف به Coffeezilla، هنرمند رزمی ترکیبی دیلون دنیس را به تبلیغ یک مجموعه NFT جعلی که به گفته Findaisen، “به معنای واقعی کلمه SCAM” می‌گفت، فریب داد.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا