اخبار ارز دیجیتال

Nifty News: ماینر بیت کوین 5 میلیون دلار به صورت Ordinals نقد می کند، Reddit NFT با واکنش های منفی و بیشتر مواجه می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کارمزد تراکنش های بیت کوین بر اساس نوشته Ordinals در ماه گذشته 240 درصد افزایش یافت.

یک ماینر بیت کوین (BTC) با ایجاد یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) با استفاده از پروتکل Ordinals، بیش از 5 میلیون دلار به جیب زده است.

طبق داده‌های Dune Analytics، کارمزد تراکنش‌ها برای تراکنش‌های Ordinals 240 درصد از 1.5 میلیون دلار در 10 مارس به 5.2 میلیون دلار تا 12 آوریل افزایش یافت.

این افزایش از 1 میلیون دلار به 1.5 میلیون دلار به دلیل یک دوره نسبتاً کند از 16 فوریه تا 10 مارس بود. قبل از آن، در چهار هفته اول پروتکل Ordinals که در 21 ژانویه راه اندازی شد، هزینه آن به 1 میلیون دلار رسید.

هزینه تراکنش پرداخت شده به کتیبه Ordinals در 11 آوریل به بیش از 5 میلیون دلار رسید. منبع: Dune Analytics

نزدیک به 1.1 میلیون نسخه ترتیبی در شبکه بیت کوین ثبت شده است که بیشتر شامل تصاویر و متن JPEG و همچنین در فرمت های PDF، ویدئویی و صوتی است.

هر بلوک بیت کوین تقریباً 100 تا 500 نوشته را پردازش می کند و معمولاً شامل 2000 تا 3000 تراکنش است. بلوک 783758 در 3 آوریل دارای رکورد 3785 کتیبه بود که تقریباً 87٪ از کل بلوک را تشکیل می داد.

Gen3 NFT Reddit با ادعاهای مطرح شده توسط ربات ها مواجه است

پلتفرم اجتماعی آنلاین Reddit در 12 آوریل سومین دسته (نسل سوم) NFT ها را راه اندازی کرد. این یک “مجموعه واقعیت آینده” از آواتارهای کلکسیونی است که توسط بیش از 100 هنرمند ایجاد شده است.

در بیانیه ای، Reddit توضیح داد که هنرمندان پشت هر آواتار نسخه محدود، حق امتیاز در هر فروش دریافت خواهند کرد و برای خرید آنها نیازی به ارز دیجیتال نیست.

با این حال، انتشار بدون مشکل بود. بسیاری از کاربران Reddit ادعا کردند که فروش را از دست داده‌اند، زیرا ربات‌های هرزنامه تقریباً بلافاصله به آنها نفوذ کرده‌اند.

این مرد همچنین بر این باور است که این ربات مسئول خرابی فروشگاه NFT Reddit اندکی پس از راه اندازی آن بوده است.

یکی از کاربران و دیگری نوشت: «آنها هیچ نوع اسپم یا جلوگیری از ربات، مانند کپچای ساده، نداشتند. البته سایت بیش از حد بارگذاری شده بود». رها کردن “

کاربر توییتر «Pastel Alpha» توییت کرد که توانست «مقدار قابل توجهی» NFT دریافت کند «با وجود اینکه سایت کاملاً مرده بود» و از «شریک ربات» خود برای کمک به انتقال آن تشکر کرد.

Reddit قبلاً مجموعه‌ای از آواتارها با مضمون هالووین را در ماه اکتبر منتشر کرد و پس از آن یک آواتار Super Bowl در ماه فوریه منتشر شد.

آدیداس اولین عرضه سری NFT های پویا را اعلام کرد

برند کفش آدیداس اولین جفت از جدیدترین مجموعه پویا NFT خود “ALTs by Adidas” را منتشر کرد. این آخرین اقدام این شرکت برای گسترش اکوسیستم NFT است.

NFTهای پویا بر اساس تصمیمات و مشارکت مالک تکامل می یابند. اعلامیه این مجموعه به عنوان “اولین گام” برای داشتن هویت “ALTS توسط آدیداس” توصیف می شود.

هر NFT آدیداس دارای قیمت اولیه 0.666 اتر (ETH) (1275 دلار) و حجم معاملاتی 351 ETH (672000 دلار) است. در حال حاضر 8989 مالک وجود دارد که 56 درصد آنها منحصر به فرد هستند.

مرتبط: به گفته مدیر Web3، ضمانت‌های NFT می‌تواند به پذیرش انبوه فناوری کمک کند

در مجموع 16000 مورد وجود دارد و سازندگان از هر فروش 10٪ کاهش می دهند.

ALTS توسط NFT های آدیداس با قیمتی کمتر از 0.66 ETH به فروش می رسد. منبع: OpenSea

برای دریافت ALTS در NFT های آدیداس، کلکسیونرها باید فازهای 1 و 2 توکن های “Into the Metaverse” آدیداس را خریداری و رایت کنند.

دوستان غیر قابل تعویض: بروس لی وارد Web3 می شود

مجموعه NFT به یاد مبارز کونگ فو و ستاره سینمای فقید بروس “اژدهای کوچک” لی توسط بروس لی استیت با مشارکت پلتفرم ویدئویی شیبویا تحت رهبری NFT منتشر شده است.

برنامه های انتشار در 11 آوریل زمانی که حساب توییتر تحت کنترل خانواده لی یک کلیپ ویدیویی قدیمی از لی را به اشتراک گذاشت، آشکار شد.

NFT با قیمت اولیه 0.008 ETH یا 15 دلار فروخته شد و 13907 در 24 ساعت اول صادر شد که طبق آدرس قرارداد هوشمند Etherscan در مجموع بیش از 205000 دلار بود.

NFT توسط هنرمند Emily “pppleasr” Yang کشیده شد و توسط دختر بروس لی، شانون لی طراحی شد.

آلبوم جلد NFT “House of Lee: Genesis”.منبع: منیفولد

علیرغم اینکه مجموعه‌ای «نسخه باز» است، کلکسیونرها فقط می‌توانند حداکثر 100 NFT را برش دهند.

اخبار جالب دیگر

NFT Marketplace OpenSea هفته گذشته «OpenSea Pro» را راه‌اندازی کرد، یک گردآورنده تخصصی جدید بازار NFT با هدف پاسخگویی به نیازهای معامله‌گران حرفه‌ای NFT. این سرویس با خرید همکار جمع‌کننده NFT Gem توسط OpenSea در آوریل 2022 امکان‌پذیر شد.

معامله گران NFT پیشنهادهای تهاجمی برای NFT های رایگان برای خرید 100 اتر (191000 دلار) داده اند. این توکن بخشی از مجموعه Gemesis NFT در بازار NFT OpenSea برای جشن راه اندازی OpenSea Pro در 4 آوریل بود. برخی از معامله گران معتقدند که قصد داشتند به جای آن توکن را با قیمت 100 دلار پیشنهاد دهند.

امیلی شی خالق NFT: ایجاد هنر مولد «ارگانیک» از الگوریتم های رباتیکنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا