اخبار ارز دیجیتال

Nifty News: Assassin’s Creed “Smart Collectible” را اعلام کرد، Mecha Fight Club به پایان رسید و غیره…


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بازی NFT MechaFightClub به دلیل عدم قطعیت نظارتی ایالات متحده تعطیل می شود، اما مدیر عامل جدید Yuga Lab دارای NFT BAYC بسیار بالاتر از قیمت اولیه است.

یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های یوبی‌سافت، Assassin’s Creed، مجموعه‌ای از «کلکسیون‌های هوشمند» قابل تنظیم را با اجزای دیجیتال و فیزیکی معرفی کرده است.

این مجموعه‌ها که قرار است از 16 می به فروش برسند، شامل مکعب‌های پرینت سه‌بعدی شفاف با فیگورهای شخصیت‌ها و NFT‌های مبتنی بر چند ضلعی به نام «ارواح دیجیتال» به‌عنوان اثبات مالکیت هستند.

طرفداران این سری باید Digital Souls NFT را خریداری کنند که در دو نوع کمیاب عرضه می شود. از آنجا می توانید شخصیت خود را با ژست ها، لباس ها و اسلحه های مختلف شخصی سازی کنید و محصول نهایی را به خانه خود ارسال کنید.

مقدار سفارشی سازی موجود البته به سطح و نادر بودن خرید مربوط می شود.

کالای Assassin’s Creed. منبع: smartcollectibles.io

جنبه “هوشمند” کلکسیون ها از طریق یک تراشه تعبیه شده Near Field Communication (NFC) که در مکعب سه بعدی و یک برنامه همراه IRL قرار داده شده است، به دست می آید.

اسکن یا ضربه زدن به کلکسیون های فیزیکی به کاربران امکان می دهد به برنامه دسترسی داشته باشند و دستاوردها را تکمیل کنند تا “اقلام، دستور العمل ها، جعبه های غارت” و سایر ابزارهای مفید را به دست آورند.

این مجموعه بخشی از یک پروژه گسترده تر با مشارکت آزمایشگاه واقعیت انتگرال است که توسط تیم Assassin’s Creed به عنوان “پلتفرم Correality” توصیف شده است.

این پلتفرم به زودی بازاری برای تجارت کلکسیون های Assassin’s Creed خواهد داشت و همچنین میزبان فروش «Piece of Eden Path» NFT خواهد بود.

این مجموعه شامل 1500 توکن است که دسترسی به مزایا و تجربیات انحصاری و همچنین NFT های Digital Soul “نسخه محدود منحصر به فرد” را فراهم می کند.

عملیات MechaFightClub “تعلیق نامحدود”

بازی NFT MechaFightClub مبتنی بر Solana آزمایشگاه Irreverent در 12 مه اعلام کرد که به دلیل عدم شفافیت مقرراتی در ایالات متحده “به طور نامحدود به حالت تعلیق در خواهد آمد”.

این بازی قرار بود حول محور NFT ها و جوجه های ربات رزمی مبتنی بر هوش مصنوعی بچرخد، اما این پروژه به نگرانی هایی در مورد راه اندازی اقتصاد درون بازی مبتنی بر بلاک چین در محیط نظارتی فعلی اشاره کرد. من اینجا هستم.

یک مرغ در حال مبارزه با ربات منبع: MechaFightClub

به عنوان بخشی از فرآیند بسته شدن، MechaFightClub از 15 مه شروع به خرید NFT های فروخته شده به جامعه برای 18 Solana (SOL) خواهد کرد.

این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما یک شرکت آمریکایی هستیم، اما عدم شفافیت کار شرکت های بلاک چین را در اینجا دشوار می کند. ایجاد یک اقتصاد داخلی غیرممکن است.”

مدیر عامل جدید Yuga Labs NFT های BAYC را با قیمت بسیار بالاتر از شروع خریداری می کند

مدیر عامل جدید یوگا لبز، دانیل الگره، Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT #3575 را با 50 اتر (ETH) عرضه کرده است.

ارزش خرید در 10 می 90,000 دلار بود که بسیار بالاتر از قیمت کف آن زمان 78,000 دلار یا 44 ETH بود. با توجه به اینکه کف قیمت BAYC از 75 ETH به 44.5 ETH در 90 روز گذشته کاهش یافته است، این حرکت نشان دهنده اعتماد قوی مدیر عامل به پروژه شاخص یوگا لب است.

آلگره در 1 آوریل به آزمایشگاه یوگا پیوست و رئیس سابق و مدیر عامل شرکت بازی اکتیویژن بلیزارد است.

به عنوان بخشی از اعلامیه ماه آوریل، مدیر عامل شرکت گفت: “محصولات، مشارکت ها و خط لوله IP ما یک فرصت بزرگ برای تعریف متاورس است.”

پودگی پنگوئن ها 9 میلیون دلار جمع آوری کردند

پروژه NFT چیپ آبی Pudgy Penguins، تنها چند روز پس از امضای قرارداد آژانس هالیوود با WME، یک دور سرمایه گذاری اولیه 9 میلیون دلاری را بسته است.

این دور توسط شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه 1kx با مشارکت بنیانگذاران Big Brain Holdings، Kronos Research و LayerZero Labs رهبری شد.

این بودجه برای گسترش مالکیت معنوی پروژه و گسترش عرضه آن در جامعه و اکوسیستم استفاده خواهد شد.

وی پاویلز، رئیس روابط سرمایه‌گذار در Pudsey Penguins، در اطلاعیه‌ای در 9 می گفت: «حتی در یک بازار نزولی، ما از ادامه حرکت قدرتمندی که در سال گذشته ایجاد کرده‌ایم هیجان‌زده هستیم.

مربوط: ساختمان جامعه Web3 با فناوری موسیقی در نشست طول موج 2023 ملاقات می کند

سایر اخبار نیفتی

شرکت فناوری کره جنوبی LG Electronics حق اختراع یک تلویزیون هوشمند مبتنی بر بلاک چین را به ثبت رسانده است که به کاربران امکان داد و ستد NFT را می دهد.

در 10 می، ایلان ماسک، تاجر آمریکایی، میمی را در توییتر منتشر کرد که با استفاده از تصاویر مجموعه Milady NFT ساخته شده بود. اندکی بعد، پایین‌ترین قیمت میلادی NFT از 3.8 اتریوم (ETH) به 7.3 ETH قبل از انتشار به 5.69 ETH کاهش یافت.

مجله: جوزی بلینی، خالق NFT، پیشگام هنر NFT می خواهد مغز خود را بارگذاری کند تا بتواند برای همیشه زنده بماندنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا