اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران Nifty Gateway در میان مخمصه Gemini استعفا داد

Nifty Gateway در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۹ توسط Gemini خریداری شد.

دانکن کاک فاستر و گریفین کاک فاستر، بنیانگذاران پلتفرم حراج توکن غیرقابل تعویض (NFT) در ۲۵ ژانویه در یک تاپیک توییتری که در ۲۵ ژانویه منتشر شد، استعفای خود را اعلام کردند. دانکن در حمایت از این تصمیم گفت که او را ترک می کند زیرا “من و گریفین بنیانگذاران هستیم و می خواهیم یک شرکت دیگر راه اندازی کنیم.”

زمانی که @Gemini NG را در سال ۲۰۱۹ خریداری کرد، من و گریفین گفتیم که اگر همه چیز خوب پیش برود و دوست داشتیم، قبل از راه‌اندازی یک شرکت دیگر، چهار سال می‌مانیم. این فقط نشان می‌دهد که تجربه چقدر عالی بوده است.»

این اقدام در بحبوحه نبرد حقوقی بین شرکت مادر Nifty Gateway و Genesis Global وام دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته انجام شد. جمینی ادعا می‌کند که پس از تعلیق برداشت‌های جنسیس گلوبال در نوامبر ۲۰۲۰ به دلیل «شرایط بی‌سابقه بازار»، جمینی ۹۰۰ میلیون دلار به عنوان بخشی از برنامه Gemini Earn به کاربران بدهکار است.

Nifty Gateway در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۹ توسط Gemini خریداری شد. دانکن که گفت Nifty Gateway علیرغم شرایط سخت تجاری در شرکت مادرش، “در وضعیت خوبی قرار دارد” گفت: “ما ماه ها برای این انتقال آماده شده ایم.” او نوشت: [Winklevoss] Tyler Winklevoss یک رویاپرداز است که تقریباً قبل از هر کسی پتانسیل NFT ها را دید. تحت رهبری آنها، Nifty Gateway به پیشرفت خود ادامه خواهد داد. به عنوان بخشی از این انتقال، ادی ما به عنوان “سرپرست فناوری” Nifty Gateway و تارا هریس به عنوان “سرب” غیر فناوری وارد عمل خواهند شد.

“ما می دانیم که انتقال می تواند عدم اطمینان در آینده ایجاد کند. به همین دلیل است که در هفته های آینده مروری بر نقشه راه و برنامه های آینده Nifty منتشر خواهیم کرد. پس از خروج، ما در نقش مشاوره ای برای اطمینان از تداوم به ماموریت متصل خواهیم بود. ”نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا