🚨 اخبار ارز دیجیتال

رسانه های اصلی می گویند NFT ها “کاملا بی ارزش هستند” و جامعه نیز واکنش نشان می دهد

اعضای انجمن مقاله‌های قبلی را به اشتراک گذاشتند که بر تغییر چشمگیر روایت رسانه‌های اصلی تأکید می‌کرد و مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT را تبلیغ می‌کرد.

رسانه اصلی رولینگ استون به تحقیقات dappGambl در مورد “چشم انداز در حال تکامل” NFT ها اشاره کرد و اعلام کرد که توکن های غیرقابل تعویض (NFT) “بالاخره کاملا بی ارزش شده اند.” بیش از ۲۳ میلیون سرمایه گذار) مطلقاً هیچ ارزشی ندارند.

واکنش‌های جامعه متفاوت بوده است، به طوری که برخی با این گزارش موافق هستند و برخی دیگر به گزارش‌های قبلی از رسانه‌هایی مرتبط هستند که از همان NFT‌هایی که در حال حاضر فراخوانی شده‌اند، پشتیبانی می‌کنند.

در تاپیک Reddit، اکثر نظرات با این گزارش موافق هستند. برخی NFTها را “بدترین چیزی که از ارزهای رمزنگاری شده به دست می آید” می گویند، در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند “سالها پیش هیچ ارزشی نداشتند.” با این وجود، اعضای جامعه بر این باورند که آنچه اکنون ممکن است بی ارزش باشد، ممکن است در آینده تغییر کند. برخی افراد آنقدر خوش بین هستند که ۱۰۰۰ درصد بالا می روند. آنها نوشتند: “مردم دوباره از اینکه پیکسل ها میلیون ها ارزش دارند عصبانی خواهند شد.”

در توییتر، اعضای انجمن اشتراک گذاری مقاله قبلی رولینگ استون مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) را تبلیغ کرد تا روایت در حال تغییر در رسانه ها را برجسته کند.

اعضای انجمن گزارش های قبلی را از خروجی به اشتراک می گذارند. منبع: X

در همین حال یکی دیگر از اعضای انجمن گفت: ایمان داشتن هر زمان که رسانه های جریان اصلی این نوع پست را به اشتراک می گذارند، همیشه یک “برگشت” وجود خواهد داشت و “برگشت” دیگری رخ می دهد. تایید کرد من بیانیه ای را منتشر کردم که می گوید “اکنون زمان خرید است.”

مربوط: رونالدو برنامه های NFT را در طول تست دروغ سنج مسخره می کند

در ۳ آگوست، استفاده از گاز اتریوم برای NFT ها به طور قابل توجهی کاهش یافت، که نشان دهنده تغییر احتمالی در استفاده از NFT است، زیرا کاربران همچنان به نگه داشتن دارایی های خود به جای تجارت فعال آن ها ادامه می دهند. در سال ۲۰۲۱، NFT ها از نظر مصرف گاز در صدر شبکه اتریوم قرار گرفتند و نشان دادند که دارندگان NFT فعالانه در حال تجارت و جابجایی دارایی های خود هستند. دو سال بعد، بازار NFT که زمانی بر نمودارهای مصرف گاز تسلط داشت، اکنون از لیست خارج شده است.

مجله: مجموعه NFT: هنر خلاقانه هوش مصنوعی، Tomorrowland آینده فردا را می فروشد


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا