🚨 اخبار ارز دیجیتال

NFT ها جوامع موسیقی را در میان ژانرها و اکوسیستم های بلاک چین پل می کنند

NFT Drops جدید با نمادهای صنعت موسیقی مانند اسنوپ داگ و بیلی ری سایرس، جوامع موسیقی را در ژانرهای مختلف با شبکه‌های بلاک چین متصل می‌کند.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با ویژگی‌های کاربردی و ایجاد جامعه در خط مقدم، وارد موج بعدی Web3 می‌شوند. Mint NFT Marketplace و مجموعه جدید کنسرت های حیوانات در پلتفرم سرگرمی Metaverse این کار را در طیف ژانرهای موسیقی و شبکه های بلاک چین انجام خواهند داد.

این مجموعه، مردی سخت‌کوش، اسنوپ داگ، ستاره هیپ‌هاپ با رمز ارزها و نمادهای موسیقی کانتری، بیلی ری سایرس و برادران آویلا را به نمایش می‌گذارد. این مجموعه دارای یک تجربه دیجیتال فیزیکی با آثار هنری دیجیتال و یک امتیاز کنسرت حضوری است.

کالین فیتزپاتریک، بنیانگذار و مدیر عامل کنسرت حیوانات، گفت که هر سه هنرمند درگیر در این مجموعه دارای “پایه طرفداران اصلی موجود” هستند و اینکه چگونه Web3 به این جوامع موجود ابزارهایی برای تکامل می دهد.

این همکاری بین ژانر بر روی پلتفرم جدید Minted Launchpad نمایش داده خواهد شد.

Minted Launchpad از ایده همکاری بین ژانر پیروی می کند زیرا به کاربران اجازه می دهد NFT های بومی هر دو بلاک چین اتریوم و کرونوس را ایجاد، خرید و تجارت کنند. علاوه بر این، در پایان سه ماهه چهارم ۲۰۲۲، شما همچنین می توانید اعداد خاصی را در NFT های Crypto.com ایجاد کنید.

مت وان مدیر Minted اظهار داشت: مجموعه ای مانند این نه تنها شکاف بین سبک و بلاک چین را پر می کند:

“”[It] همچنین شکاف بین کاربران Web2 و Web3 را پر می کند. “

کاربران فعال در پلتفرم Minted Launchpad همچنین می‌توانند مجموعه‌های دارایی دیجیتال را از هر دو اکوسیستم مرور کنند. “یک مرد سخت کوش” ​​در ابتدا در آوریل امسال با همکاری دیگری با Cointelegraph برای این اثر هنری معرفی شد.

مربوط: گروه موسیقی وارنر با OpenSea همکاری می کند تا فرصت های Web3 بیشتری برای هنرمندان ایجاد کند

اسنوپ داگ از طریق پروژه های مختلف NFT در صحنه ارزهای دیجیتال شرکت داشته است و به خاطر تبدیل آواتار Bored Ape Yacht Club به یک موزیک ویدیو شناخته شده است.

به طور مشابه، NFT به طرفداران ژانرهای مختلف مانند اپرا پاسخ می دهد، NFT بر جامعه موسیقی کلاسیک تمرکز می کند و Dollyverse’s Dolly Parton بر روی موسیقی کانتری تمرکز می کند.

اما این متقاطع کانتری هیپ هاپ نشان می‌دهد که چگونه Web3 می‌تواند پایگاهی از طرفداران به دست آورد که معمولاً محدود به هر ژانر متفاوتی است و یک جامعه کاملاً جدید ایجاد می‌کند. ابزارهایی مانند NFT های موسیقی این قدرت را دارند که شنوندگان و طرفداران را به اکوسیستم های فعال تبدیل کنند.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا