🚨 اخبار ارز دیجیتال

نگاه اول: گالری هنر دبی به هنرمندان در مورد NFTs، Web3 آموزش می دهد

دانیلو کارلوچی، بنیانگذار ۳۷xDubai گفت که این گالری از NFT های مبتنی بر نمایشگرهای هنری درخت زندگی به عنوان نشانه عضویت استفاده می کند.

گالری هنر ۳۷x دبی که در اواخر اکتبر به روی عموم باز شد، با هدف آموزش هنرمندان و علاقه مندان به هنر در مورد توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و اکوسیستم گسترده Web3 از طریق کارگاه هایی که پس از افتتاح رسمی در این گالری برگزار می شود، است.

کوین تلگراف با دانیلو کارلوچی، موسس شرکت سرمایه گذاری Morningstar Ventures و ۳۷x Dubai، یک گالری هنری مستقر در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) صحبت کرد. کارلوچی در مورد اهداف گالری هنری جدید خود و اینکه چرا با وجود شرایط فعلی بازار به NFT و Web3 می پرد صحبت کرد.

ابتدا نگاهی به محل نمایش NFTها در گالری ۳۷xDubai بیندازید.منبع: ۳۷xDubai

کارلوچی گفت این گالری “تلاشی برای ایجاد پل هنر و فناوری در یک مکان است.” مدیران به عنوان یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر سنتی تر، گفتند که گالری هنری راهی برای Morningstar Ventures برای تنوع بخشیدن به هنر دیجیتال خلاقانه و فضای NFT است. او گفت:

ما انواع مختلفی از هنر دیجیتال را به نمایش می گذاریم، اما NFT ها را نیز به نمایش می گذاریم. ما نه تنها این NFT های ویژه انتخاب شده را می فروشیم، بلکه به افرادی که از گالری ما بازدید می کنند در مورد NFT ها آموزش می دهیم. من به شما آموزش خواهم داد.”

به غیر از نمایش NFTها در گالری، بنیانگذار ۳۷xDubai همچنین استفاده از NFTها را به عنوان نشانه های عضویت با الهام از نصب هنری Tree of Life برجسته کرد.

بنیانگذار دانیلو کارلوچی (چپ) و ازرا رگوئرا از کوین تلگراف (۳۷ برابر دبی).منبع: جوانا الحمرا

مدیر اجرایی گفت که از رویدادها و کارگاه های آموزشی مختلف در زمینه پیاده سازی فناوری Web3 نیز پشتیبانی خواهد کرد. مدیر اجرایی گفت که آنها مشاورانی از بایننس NFT و خیریه بایننس دارند که از این تلاش ها حمایت خواهند کرد.

مربوط: برج بیت کوین دبی برای اولین بار رونمایی شد: توسعه دهنده طرح اولیه را به اشتراک می گذارد

وقتی از او پرسیده شد که چرا هنوز به سمت NFT می‌رود، با توجه به احساسات و داده‌هایی که نشان می‌دهد قیمت بازار NFT‌ها مانند گذشته نیست، بنیانگذار اعتقاد خود را به این فناوری ابراز کرد و گفت که این NFT‌های موجود در گالری توضیح می‌دهند که چرا هستند. ناهمسان. کارلوچی گفت که اگرچه آنها یک گالری فقط NFT نیستند، اما به NFT اعتقاد دارند. وی تاکید کرد که NFT های گالری در مقایسه با NFT های ایجاد شده توسط شرکت های فناوری هدف متفاوتی دارند.

قطعه هنری درخت زندگی از گالری هنری ۳۷xDubai.منبع: ۳۷xDubai

“برای هنرمندانی که با آنها کار می کنیم و به صورت دستی انتخاب می کنیم. انگیزه این است که خلاق باشند. آنها می خواهند چیزی خلاقانه بسازند و اتفاقاً از فناوری بلاک چین برای اهداف احراز هویت استفاده می کنند و در برخی موارد فقط می توانند برای اهداف خلاقانه استفاده شوند. مشوق ها همیشه خلاق هستند.

مجله: یک هنرمند مولد پیشگام که توسط تراژدی شخصی هدایت می شود – مت کین، خالق NFT

نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا