🚨 اخبار ارز دیجیتال

NFTها کلید تبدیل یک هوادار غیرفعال به یک جامعه فعال هستند

DAO ممکن است جایی باشد که همه اقدامات انجام می شود، اما خاستگاه جامعه جدید Web3 که در صحنه ظهور می کند با NFT شروع می شود.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ابزارهایی را به جامعه Web3 می‌دهند تا تعامل کاربر را تغییر دهند.

دنیای وب ۳ شاهد رشد NFT ها بوده است. این دارایی‌های دیجیتال از مجموعه‌های هنری دیجیتالی با محوریت تبلیغات به ابزارهای کاربردی محور برای ساختن نسل بعدی اینترنت تبدیل شده‌اند.

یکی از مهمترین کاربردهای NFTها استفاده روزافزون از آنها به عنوان کلیدهای جوامع آینده (هم دیجیتال و هم فیزیکی) است. این امر در مورد جوامع موجود، مانند باشگاه‌های طرفداران ورزش و موسیقی و مارک‌های قدیمی نیز صدق می‌کند.

این دارایی های دیجیتال مشوق می تواند یک طرفدار منفعل را به یک جامعه فعال تبدیل کند. اعضا در یک اکوسیستم زنده مالکیت دارند و فعالیت ها را به آنها واگذار می کنند.

پروژه inBetweeners در وسط این پدیده متولد شده در وب ۳ قرار دارد. ترکیب هنر دیجیتال Giampiero، هنرمندی که خط لباس نمادین Drew House جاستین بیبر را طراحی کرده است، به عنوان کلید رویدادهای هیجان انگیز زندگی واقعی مانند مهمانی های VIP در جشنواره موسیقی کواچلا عمل می کند.

طرفداران هنرمندان و افراد مشهور درگیر در این پروژه، مانند بسیاری از پروژه های مشابه دیگر در این زمینه، در معرض جهان های جدیدی هستند که از طریق NFT ها ایجاد شده اند.

Cointelegraph با بنیانگذاران inBetweeners و مدیران انجمن Ogden و Mianna Loren درباره ایجاد جامعه با NFT و هدفی که طرفداران دارد صحبت کرد.

مربوط: NFT ها به همان اندازه که بیت کوین ۱۰ سال پیش – مدیران کراکن – مخل بود، مخرب خواهند بود

اوگدن اظهار داشت که میانا به‌عنوان یکی از طرفداران مجموعه شروع به کار کرد و توانست از طریق نامزدی ممکن از طریق NFT این فن را به سطح دیگری برساند. من کورکورانه به او اعتماد کردم.”

یکی از بنیانگذاران inBetweeners گفت که بیشتر تیم و مشارکت آنها از کانال Discord آنها است.

“این یک جمع است، اما در ابتدا فقط دور یک میز نشسته بود. اکنون مردم در سراسر جهان هستند.”

میانا گفت که شروع او به عنوان مالک و طرفدار پروژه نقش فعلی او را به عنوان بخشی از تیم اصلی غنی کرده است. او گفت که این کار آسان تر می شود.

ما واقعاً توانسته‌ایم نیازها و خواسته‌های آن‌ها را برآورده کنیم و واقعاً همه در راستای این تصمیم‌ها هستیم.»

در بسیاری از موارد، NFT ها دروازه ای برای بسیاری از تازه کارها برای پیوستن به فضای Web3 و همچنین راه های دیگری مانند بازی های بلاک چین برای بازی و کسب درآمد هستند. با این حال، همانطور که میانا تاکید کرد، همه اینها در این مرحله یک منحنی یادگیری بزرگ است، به ویژه برای صاحبان اولین بار در این فضا.

هنگامی که از این مشکل عبور کردید، واقعاً می توانید ببینید که این راه حل های وب ۳ چقدر کارآمد هستند و چگونه هر کسی می تواند همه این راه حل ها را در زندگی روزمره خود ادغام کند.

این در حال حاضر در بسیاری از صنایع بزرگ در سراسر جهان وجود دارد، مانند صنعت موسیقی، که به طور فزاینده ای از NFT برای تبدیل مخاطبان به جوامع استفاده می کند.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا