اخبار ارز دیجیتال

مدیران Web3 می‌گویند ضمانت‌های NFT می‌تواند به این فناوری کمک کند تا پذیرش گسترده‌تری پیدا کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرویس جدید تضمین NFT از دارایی های دیجیتال قابل جمع آوری و ارزشمند محافظت می کند، که می گوید می تواند “آرامش و اطمینان خاطر” را فراهم کند و کاربران جدید را تشویق کند.

فضای وب ۳ در گذشته اخیر شاهد بهره برداری قابل توجهی بوده است، به طوری که تنها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ بیش از ۳۲۰ میلیون دلار توسط هکرها مورد سوء استفاده قرار گرفته است. برای بسیاری از کاربران، به‌ویژه کاربران بالقوه، امنیت دارایی‌های دیجیتالی آن‌ها اولویت اصلی است.

یک سرویس تضمینی جدید توکن غیرقابل تعویض (NFT) توسط ارائه‌دهنده پرداخت Web3 Wert و سرویس InsurTech Avata به دنبال عیب‌یابی شکاف‌ها در امنیت دارایی برای جمع‌آوران فعال و بالقوه هستند.

بر اساس این اعلامیه، ضمانت شرکت NFT تا ۹۰ درصد از ارزش دارایی های دیجیتال NFT را پوشش می دهد که توسط هک قرارداد هوشمند به خطر افتاده است.

Cointelegraph با جورج باسیلادزه، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Wert صحبت کرد. او گفت که چنین راه حلی به پر کردن شکاف “اعتماد” کمک می کند و حفاظت بسیار مورد نیاز را برای بسیاری از کلکسیونرها فراهم می کند.

“[NFT warranties] حس امنیت و اطمینان را ایجاد می کند و کاربران غیر بومی ارزهای دیجیتال را ترغیب می کند تا با کمترین خطر به فضای Web3 بپیوندند و آن را برای مخاطبان وسیع تری جذاب تر می کند. ”

این سرویس در حدود ۸۰ بازار دارایی دیجیتال از جمله بازار NFT KnownOrigin در دسترس است. Basiladze گفت که حفاظت NFT در هنگام پرداخت ۶ درصد از هزینه ملک دریافت می شود و پوشش بر اساس قیمت خرید به جای ارزش بازار فعلی محاسبه می شود.

مربوط: سودمندی و سود بلندمدت دلایل اصلی خرید NFT هستند: تحقیقات CoinGecko

Basiladze معتقد است که پذیرش انبوه NFT ها و فناوری Web3 به طور کلی می تواند با ارائه خدماتی که درجه ای از محافظت در برابر هک و سرقت را تضمین می کند، تداوم یابد.

به طور کلی، مصرف‌کنندگانی که به دنبال ورود به فضای NFT هستند، می‌خواهند از پول خود محافظت کنند، و ارائه این اطمینان به آنها کمک می‌کند تا با Web3 در سطح عمیق‌تری درگیر شوند و خطر را کاهش دهند.»

او خاطرنشان کرد که مانند مجموعه‌های سنتی و آثار هنری، به‌ویژه NFT‌های با ارزش اغلب توسط سرمایه‌گذاران جدی خریداری می‌شوند که اغلب بیشتر از کلکسیونرهای معمولی نگران امنیت هستند. تضمین این توانایی را دارد که صنعت را به روی مجموعه‌داران و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای بازتر کند.

یک مطالعه اخیر توسط CoinGecko نشان داد که ۲۵٪ از دارندگان NFT مجموعه ای از ۵۱ یا بیشتر دارایی دیجیتال دارند. برخی مطالعات پیش بینی می کنند که تراکنش های جهانی مرتبط با NFT از ۲۴ میلیون در سال ۲۰۲۲ به نزدیک به ۴۰ میلیون تا سال ۲۰۲۷ خواهد رسید.

مجله: آیا پروژه های ارز دیجیتال باید با هکرها مذاکره کنند؟

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا