اخبار ارز دیجیتال

NFT Steez و Victor Solomon در Web3 و Building on the Metaverse صحبت می کنند

این هفته، NFT Steez با هنرمند برنده جایزه ویکتور سولومون در مورد بسکتبال، Metaverse، Web3 و مجموعه منحصر به فرد NFT خود صحبت کرد.

در ۲ دسامبر، NFT Steez میزبان Alyssa Exposito و Ray Salmond خواهد بود. چت کرد به ویکتور سولومون بپیوندید تا درباره سفر او برای پیوند دادن آثار هنری واقعی به NFT و نحوه پرورش جامعه و فرهنگی که آنها را احاطه کرده است صحبت کنید.

کار سلیمان حول بسکتبال است، که فقط یک شی نیست، بلکه خود یک ورزش است. برای سولومون، الهام‌بخش کارش از دوران کودکی‌اش می‌آید که می‌خواست هاکی بازی کند. این ورزشی بود که برای او غیرقابل دسترس بود و در نهایت کشف بسکتبال او را سازگارتر یافت.

سلیمان گفت:

بسکتبال یک سکوی بسیار هیجان انگیز برای من بوده است زیرا هیچ مانعی برای ورود وجود ندارد.

سولومون گفت که ماهیت باز بسکتبال “به طرز باورنکردنی شبیه همه چیزهایی است که در Web3 اتفاق می افتد” و در طول قسمت، روابط همزیستی که آنها در ساخت VesselVerse تجربه کردند، بسکتبال متاورس توضیح داده شده است.

پر کردن شکاف بین زندگی واقعی و فضای دیجیتال

وقتی از سولومون در مورد عناصر رهایی بخش خلقت و تکرار در Web3 پرسیده شد، سلیمان توجه را به ماهیت “شوق انگیز” توانایی خلق چیزهایی جلب کرد که در زندگی واقعی نمی توانند وجود داشته باشند، مانند “سیاره ای در داخل یک توپ بسکتبال توخالی.” اما این روند همچنین عناصر فیزیکی را در رندرهای دیجیتال و ترکیب بندی ترکیب می کند.

برای سلیمان، ساختن یک مجموعه و ساختن یک جامعه برای گرد هم آمدن اطراف آن، طبیعت دوم بود. تجربه گسترده او در دنیای هنر سنتی به او بینش و ساختار مشابهی را برای نحوه انتشار مجموعه‌های دیجیتالی خود داده است.

VesselVerse با الهام از پروژه های دیگر NFT مانند Nouns، مجموعه دیجیتالی Solomon، شبیه به خلاقیت های واقعی او است، با این تفاوت که هر ساعت یک “کانتینر” یا توپ بسکتبال به حراج گذاشته می شود.

سولومون گفت که ایجاد در وب ۳، بر خلاف یک نصب فیزیکی یا قطعه نمایشی در یک گالری، به شرکت کنندگان و مجموعه داران، دید گسترده تر و عمیق تری از جهت کار را به جای یک تجربه یکبار ارائه می دهد. صدای بزرگ

مربوط: گورو Comic-Con توضیح می دهد که چرا داستان سرایی کلید موفقیت پروژه های NFT است

قفل همکاری در جامعه را باز کنید

وقتی صحبت از Web3 و Metaverse می شود، هسته اصلی هر پروژه یا اکوسیستم موفق جامعه ای است که آن را احاطه کرده و با آن می سازد. سولومون گفت: «هیجان‌انگیز است که دوشادوش با یک جامعه رو به رشد کار کنیم» که به کلکسیونرهای مختلف اجازه می‌دهد «یک انجمن باز برای بازدید مداوم، بحث و بررسی مسیرهای پروژه» ایجاد کنند. مزرعه برنج.

Solomon به جای اینکه از باز کردن ملاحظات خود برای جامعه اجتناب کند، جنبه غیرمتمرکزتر ساختن و باز کردن قفل جوامع در Web3 را می پذیرد. سلیمان گفت:

چیزی که من را به عنوان یک بنیانگذار مجذوب می کند این است که فرصت هایی را برای همه باز می کنیم تا بتوانند نظر خود را بیان کنند.

برای Solomon، کنار هم قرار گرفتن Web2 و Web3 آنچه را که او «باز کردن قفل عظیم» می‌داند برجسته می‌کند. همانطور که او آن را توصیف می کند، ماهیت حمایت کننده و «روح جامعه» او برخلاف هر چیزی که در یک شغل فیزیکی تجربه کرده است، «نشاط بخش» است.

بزرگترین چالشی که Solomon در حال حاضر با آن مواجه است، آموزش مجدد بخش هایی از اکوسیستم است که ممکن است تجربه بدی در بازار ارزهای دیجیتال و NFT داشته باشند. با این وجود، سولومون پیشنهاد می کند که سختی ها ارزش تحمل کردن را دارد زیرا وعده Web3 بسیار بیشتر از هر تجربه منفی خاص است.

برای شنیدن بیشتر از گفتگو، با ما همراه باشید گوش کنید از قسمت کامل NFT Steez دیدن کنید و حتماً تقویم‌های خود را برای قسمت بعدی در تاریخ ۱۶ دسامبر ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی مشخص کنید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا