اخبار ارز دیجیتال

مدیران عامل NFT Steez و Cryptoys درباره آینده اسباب بازی ها و سرگرمی ها در Web3 بحث می کنند

NFT Steez با مدیر عامل Cryptoys، Will Weinraub درباره آینده اسباب‌بازی‌ها، سرگرمی و بازی در بازی‌های مبتنی بر بلاک چین صحبت می‌کند.

این هفته، NFT Steez با بنیانگذار Cryptoys، Will Weinraub ملاقات کرد تا در مورد نقش فعلی بازی و اسباب بازی ها در مورد توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و ادغام آنها با Web3 به طور کلی بحث کند.

Weinraub معتقد است که بازی “فقط برای کودکان نیست” و به عنوان بزرگسالان، “ما در طول زندگی خواهان یک عنصر بازی هستیم.” “بازی تکامل یافته است.” NFT ها، به ویژه بازی ها، از طریق بازی بر این لایه مالکیت تأکید می کنند.

Weinraub و Cryptoys این نظریه را مطرح می کنند که بزرگسالان فقط به دنبال راه هایی هستند تا دوباره احساس کودکی کنند. واینروب با قرار دادن این سوال که «بازی چگونه تکامل می‌یابد» را در خط مقدم قرار می‌دهد، می‌گوید این اصل اصلی تجربه او از تکامل بازی است.

از اکشن فیگورها گرفته تا تماشای کودکانی که با Roblox دنیای مجازی می‌سازند، واینراب بر این نکته تأکید کرد که چگونه اینترنت تکامل بازی و بازی را عمیقاً تسهیل کرده است. طبق گفته Weinraub، بازیکنان دیگر در محله یا موقعیت جغرافیایی خود محبوس نیستند.

Weinraub تاکید می کند که محتوای بازی “بسیار بسیار متفاوت” است و در مقایسه با بازی های دهه های گذشته، صرف نظر از موانع جغرافیایی به سمت “بازی اجتماعی” گرایش دارد.

هنگامی که از واینراب در مورد نگرانی در مورد سطح راحتی کودکان و نوجوانان با تعاملات دیجیتالی در مقابل تعاملات اجتماعی در دنیای واقعی پرسیده شد، وی اعتراف کرد که شرایط وجود دارد. در حالی که می تواند میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار دهد، می تواند برخی از آن را نیز تقویت کند.”

واینراوب استدلال می‌کند که تکامل بازی‌ها به سمت «بازی اجتماعی» بیشتر می‌رود و از بسیاری جهات ممکن است برای «بهبود مهارت‌های ارتباطی» طراحی شوند.

آینده بازی ها و ارزهای دیجیتال

هنگامی که از واینراب در مورد نقش ارزهای رمزنگاری شده درون بازی و توکنومیک در بازی های بلاک چین پرسیده شد، گفت که قاطعانه معتقد است که آنها “پایه ای حیاتی برای بازی های بلاک چین هستند.”

زمانی که مدل درآمدزایی برای اولین بار ایجاد و آزمایش شد، مقدار مشخصی از “وزوز” را نشان داد و واینراب پیشگامانی را که اولین کسانی بودند که در این آب های ناشناخته حرکت کردند ستایش کرد. Weinraub گفت، احتمالاً این بخش در سال آینده “زمین بسیار حاصلخیز” را ایجاد می کند، در نهایت “اقتصادها و بازی های مبتنی بر توکن به روشی سالم تر و پایدارتر از سر گرفته خواهند شد.”

مربوط: بنیانگذار Crypto Unicorns می گوید بازی های P2E در یک “مرحله بلوغ” طولانی هستند

هنگامی که در مورد توکن‌های درون بازی و استفاده کنونی آن‌ها صحبت می‌کردیم، Weinraub اشاره کرد که «وضعیت فعلی اقتصاد Web3 بر اساس توکن‌سازی است.» با توجه به پذیرش و تعامل توکن سازی و مالکیت نسل بعدی، Weinraub توضیح داد که چگونه این کار “بسیار مهم و به روش صحیح” انجام می شود.

برای شنیدن بیشتر مکالمه، با ما همراه باشید به تمام قسمت‌های NFT Steez گوش دهید و صفحه جدید پادکست Cointelegraph را در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn ببینید.نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا