🚨 اخبار ارز دیجیتال

استارتاپ NFT Lario پس از جمع آوری ۱۲۰ میلیون دلار در سال گذشته، بنیانگذار خود را از دست داد

بر اساس این گزارش، تعدادی از نقش ها نیز به عنوان بخشی از تلاش های بازسازی در لاریو حذف خواهند شد.

Lario، یک پلتفرم مبتنی بر Polygon که توکن‌های غیرقابل تعویض مرتبط با کریکت (NFT) را صادر می‌کند، بنا به گزارش‌ها دو سال پس از تأسیس، شاهد ترک شرکت موسس آن بوده است.

بنیانگذاران Rario، از جمله مدیر عامل Rario Ankit Wadhwa و مدیر ارشد فناوری Sunny Bhanot، به‌عنوان سرمایه‌گذار در استارت‌آپ مجبور به اعمال کنترل بیشتر بر پلتفرم خواهند شد. TechCrunch در ۸ سپتامبر گزارش داد.

مدیر عامل Rario Ankit Wadhwa (چپ) و CTO Sunny Bhanot (راست). منبع: TechCrunch

طبق گزارش ها، Dream11، پلت فرم ورزشی فانتزی پیشرو هند و بزرگترین حامی لاریو نیز ممنوع خواهد شد. در این گزارش آمده است که تعدادی از نقش ها نیز به عنوان بخشی از دیگر تلاش های بازسازی لاریو حذف خواهند شد.

به غیر از Dream11، Lario دارای سرمایه گذاران برجسته ای از جمله شرکت سرمایه گذاری جهانی و اسطوره کریکت Sachin Tendulkar است. در آوریل ۲۰۲۲، پلتفرم کریکت NFT 120 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A جمع آوری کرد و در آن زمان ادعا کرد که دارای ۹۰۰ بازیکن کریکت و بیشترین سهم از حقوق کریکت NFT است.

در صورت تایید، آخرین تغییرات Lario در حالی رخ می دهد که طبق گزارش ها، شرکت مادر Dream11 Dream Sports در حال تلاش برای کاهش هزینه های شرکت است. به گفته TechCrunch، Dream Sports در حال حاضر در حال مذاکره برای بیشتر توافقنامه مجوزی که با Lario امضا کرده است تا هزینه ها را کاهش دهد.

مربوط: گوگل از ۱۵ سپتامبر اجازه تبلیغات برای بازی های NFT را می دهد

تا زمان نگارش این مقاله، تغییرات گزارش شده در پروفایل لینکدین مدیران اجرایی منعکس نشده است. Lario و Dream11 بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

Lario در سال ۲۰۲۱ با ماموریت ایجاد یک مجموعه کریکت دیجیتال و کمک به طرفداران به عنوان یک جامعه آنلاین تاسیس شد. از آوریل ۲۰۲۱، این شرکت اعلام کرد ۵۰۰۰۰ NFT به طرفداران ورزش در ۲۰ کشور فروخته است.

لیگ‌های کریکت که لاریو را امضا کرده‌اند عبارتند از کریکت استرالیا، اتحادیه بازیکنان کریکت استرالیا، لیگ برتر کارائیب، لیگ برتر لانکا و لیگ کریکت لیگ T10 Abu Dhabi.

مجله: فروپاشی NFT ها و هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی نمایش داده می شود

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا