🚨 اخبار ارز دیجیتال

مهندس ردیت استراتژی را در پشت نصب NFT در EthCC پاریس به اشتراک می‌گذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اسپاسوا تاکید کرد که انگیزه اصلی اجرای آواتارهای کلکسیونی در زنجیره، دادن آزادی استفاده به کاربران است.

میرلا اسپاسوا، مهندس ارشد Reddit برای پروژه آواتارهای کلکسیونی، در رویداد کنفرانس انجمن اتریوم (EthCC) در پاریس روی صحنه رفت تا استراتژی Reddit را برای میلیون‌ها کاربر در مجموعه‌های دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین فاش کند.

اسپاسوا در ارائه خود گفت که انگیزه اصلی برای اجرای آواتارهای کلکسیونی در زنجیره، دادن آزادی استفاده به کاربران است. اتخاذ رویکرد زنجیره‌ای به کاربران اجازه می‌دهد تا انتخاب‌های خود را انجام دهند، از جمله گزینه فروش مجدد آواتارهای خود در بازارهای محبوب رمزهای غیرقابل تعویض (NFT) مانند OpenSea.

این بدان معناست که پس از خرید آواتار از یک خالق در Reddit، کاربران می توانند بیشتر درگیر اکوسیستم NFT شوند و به طور بالقوه از بازار رو به رشد مجموعه های دیجیتال بهره مند شوند.

عکس صفحه نمایش میرلا اسپاسوا در حال ارائه در ETHcc. منبع: یوتیوب

در سال ۲۰۲۲، Reddit یک آواتار کلکسیونی مبتنی بر بلاک چین را راه‌اندازی می‌کند که دارای NFT‌هایی است که در Polygon ضرب شده‌اند. اسپاسوا گفت که هدف این است که آن را به طور گسترده گسترش داده و به سازندگان کمک کند تا از مجموعه های خود درآمد کسب کنند. او گفت که برای دستیابی به این هدف، Reddit تجربه کاربر، به حداقل رساندن اصطکاک، بازاریابی مزایای محصول و ارائه یک تجربه یکپارچه را در اولویت قرار داده است.

همانطور که Spasova توضیح داد، Reddit برای به حداقل رساندن اصطکاک برای کاربران، معاوضه‌های استراتژیک انجام داد، از جمله توسعه کیف پول غیرقانونی، Reddit Vault، برای ورود سریع در کمتر از ۳۰ ثانیه. همچنین خرید ارز فیات را برای کاربران وب و iOS معرفی کرد. او ادامه داد، برای بهبود این تجربه، Reddit به کاربران اجازه داد تا آواتارهای کلکسیونی خود را بلافاصله پس از ادعا دریافت کنند. آنها یک سیستم ناهمزمان برای پرس و جو در حالت ضرب و انتقال ایجاد کردند و ابرداده‌های قابل جمع‌آوری را همزمان با ضرب NFT به‌روزرسانی کردند.

مربوط: DeSo یک میلیون دلار جایزه برای ساخت Reddit غیرمتمرکز ارائه می دهد

اسپاسوا در ارائه خود توضیح داد که چگونه پیام رسانی را برای تعامل با کاربران جدید، با تمرکز بر مزایای محصول، ارزش و تجربه کلی کاربر ایجاد کرده است. به قول او:

“شما یک کلکسیونی با پشتوانه بلاک چین دریافت می کنید، اما هیچ NFT آن را ارائه نمی دهد.”

اسپاسوا به این نتیجه رسید که استراتژی تجربه کاربری اعمال شده در آواتارهای کلکسیونی Reddit منجر به ثبت نام بیش از ۸ میلیون کاربر برای کیف پول شده است. او همچنین به عوارض جانبی مثبتی مانند تقویت تعامل جامعه ارگانیک بین هنرمندان و کاربران در اکوسیستم اشاره کرد. علاوه بر این، او گفت، سرمایه گذاری کاربر در ساخت ابزارهای مختلف با آواتارهای کلکسیونی، تجربه کلی جامعه را غنی کرده است.

مجله: آینده ورزش های تعاملی NFT حوزه لاس وگاس را هیجان زده می کند: کلکسیونرهای NFT

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا