🚨 اخبار ارز دیجیتال

مجموعه NFT “Milady” توسط توسعه دهنده مورد سوء استفاده قرار می گیرد و یک میلیون دلار هزینه به سرقت رفته است

شارلوت فانگ، خالق Milady NFT، گفت که Remilia به راحتی افراد درگیر در این سوء استفاده را شناسایی کرده و اقدامات قانونی را آغاز خواهد کرد.

Milady Maker، یک پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) در بلاک چین اتریوم، قربانی یک سوء استفاده در مقیاس بزرگ شده است که شامل هزینه‌های پلتفرم و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی می‌شود.

شارلوت فانگ، یکی از بنیانگذاران مجموعه Milady Maker NFT، در ۱۱ سپتامبر به X (توئیتر سابق) پیوست، با توسعه دهندگان اکوسیستم میلادی که تقریباً ۱ میلیون دلار از هزینه های ایجاد شده از Remilia Corporation را تغییر دادند. اعلام کردند که در انجام این کار موفق بوده اند.

Remilia یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) است که پشت Milady Maker NFT قرار دارد. طبق اعلام Fang، DAO ادعا کرد که سود آن توسط یک پروژه تجربی هنری مالی به نام “Bonclar” که در آوریل ۲۰۲۳ تاسیس شد، به خطر افتاد.

فانگ خاطرنشان کرد: “ذخایر، قرارداد اصلی و NFT Bonclar امن هستند. تنها درآمد Remilia از Bonklar به خطر افتاد.” نویسنده تاکید کرد که ذخایر Remilia “بدون تاثیر” و دارایی های کاربر “کاملا امن” است.

مهاجمان علاوه بر ذخایر هزینه، پایگاه کد را نیز تصرف کردند و به همراه سایر اعضای تیم، سعی کردند کنترل رسانه های اجتماعی Remilia را در دست بگیرند.

فانگ گفت مهاجمان سه حساب X از جمله Miladymaker و Remilionaire را تصاحب کردند، در حالی که Remiliacorp قفل شده بود. فانگ با ارائه حساب‌های رسمی جدید از جمله RemiliaCorp333، MiladyMaker333 و RemilioBaby گفت: «تا اطلاع ثانوی، ما این سه حساب را به‌عنوان در معرض خطر تلقی می‌کنیم».

مربوط: هدف هکرها سرقت ۴۱ میلیون دلار از سهام است، با آخرین حرکت‌ها به BNB و MATIC: CertiK

فانگ افزود که رمیلیا به راحتی افراد دخیل در سوء استفاده را شناسایی کرده و قصد خود را برای تعقیب آنها تا حد کامل قانون ابراز کرده است. وی گفت: انتظار داریم تمام اموال بازگردانده شود.

من هیچ تحملی در برابر چنین اقدامات بدخواهانه ای ندارم. دست اندرکاران از Remilia اخراج شده اند و طبق قانون به شدت با آنها برخورد خواهد شد.”

Milady که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، مجموعه ای از ۱۰۰۰۰ عکس پروفایل انیمه NFT است که توسط Fang طراحی شده است. در ماه مه ۲۰۲۳، NFT های Milady توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، که با استفاده از تصاویر مجموعه Milady NFT، میم را پست کرد، به طور عمومی تأیید شد. این حرکت باعث افزایش در حداقل قیمت Milady NFT شد که متعاقباً از ۳.۸ ETH به ۷.۸ ETH افزایش یافت.

طبق داده های OpenSea، در زمان نگارش این مقاله، کمترین قیمت برای Milady NFT 2.86 ETH بود که در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۵ درصد کاهش داشت.

مجله: Hodler’s Digest، ۳-۹ سپتامبر: مدیران بایننس لو رفت، نزدک به معاملات سفارشات هوش مصنوعی رفت، SBF درخواست وثیقه را از دست داد

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا