اخبار ارز دیجیتال

پروژه NFT نظرات چینی در توییتر را با استناد به نیاز به “گسترش آمریکای شمالی” مسدود می کند.

هنرمند NFT SHHAN قبلاً به کاربران گفته بود که در یک چت اجتماعی “به انگلیسی تغییر کنند”، اما چت تا حد زیادی دنبال نشد.

با توجه به توییتر موقعیت در ۱۱ دسامبر، SHHAN، خالق مجموعه نشانه‌های غیرقابل تعویض گربه سیاه (NFT) Mimic Shhans، به کاربران توضیح داد که چرا پست‌ها را در صفحات اجتماعی جامعه که به زبان چینی نوشته شده‌اند مسدود می‌کنند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که کاربران اقدامات جدید را به تبعیض آمیز بودن متهم کردند. به گزارش SHHAN مستقر در کره جنوبی، آنها یک پست چینی ایجاد کردند تا به طور خاص به این موضوع رسیدگی کنند.

“چون قبلاً در توییتر و Discord اعلام کردم که تیم من به دنبال ورود به بازار آمریکای شمالی است، بنابراین به همه توصیه کردم هنگام پاسخ دادن به پست‌های توییتر از انگلیسی استفاده کنند. چرا این کار را می‌کنید؟ اینطور است؟ [of our NFTs]، آنها گفتند که نظرات در صفحه توییتر Mimic بیشتر فقط به زبان چینی است و احساس فرهنگ جامعه Mimic را بسیار دشوار می کند.

SHHAN توضیح داد که او قبلاً کاربرانی را که در Discord پست می‌کردند تشویق کرده بود به انگلیسی صحبت کنند، اما “به نظر می‌رسد اکثر مردم از این روش پیروی نمی‌کنند.” این هنرمند سپس تکرار کرد که معتقد است بازارهای مصرف اروپا و آمریکای شمالی برای متاورس آینده شان به نام “Chambers” ضروری است و کاربران را تشویق کرد “از یک زبان انگلیسی بین المللی تر برای صحبت در مورد پروژه استفاده کنند.” امیدوارم شما را ببینم. .

Mimic Shhans که در اکتبر راه اندازی شد، دارای یک NFT “گربه سیاه بازیگوش” در لباس های مختلف است و بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. SHHAN فاش کرد که این مجموعه در چین بسیار محبوب است و اکثر دارندگان NFT در چین هستند. این پروژه در حال حاضر ۲۰۰۱ مالک در OpenSea دارد و از زمان آغاز به کار دارای حجم معاملاتی ۲۸۵ اتر (ETH) است.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا