اخبار ارز دیجیتال

پروژه NFT 3 میلیون دلار برای انتقال مجموعه خود به Polygon پذیرفته است

این تیم قبلاً این انتقال را اعلام کرده بود، اما معامله نقدی را فاش نکرد.

طبق اعلامیه ۶ ژانویه این شرکت، به تیم y00ts و DeGods 3 میلیون دلار پرداخت شده است تا مجموعه خود را از Solana به Polygon منتقل کنند. توسط Frank III، بنیانگذار پروژه در توییتر کپی شده است.

سازنده قبلاً در ۲۷ دسامبر اعلام کرده بود که پروژه به Polygon منتقل می شود. این به طور گسترده ای به عنوان یک ضربه بالقوه مهلک برای شبکه Solana تلقی می شد، زیرا شبکه قبلاً تحت فشار ناشی از ضربه ناشی از سقوط تبادل FTX بود. با این حال، در آن زمان هیچ مدرکی مبنی بر اینکه تیم y00ts در ازای این حرکت پولی دریافت کرده بود وجود نداشت.

ویتالیک بوترین از آن زمان استدلال کرده است که ادعای مرگ سولانا ممکن است اغراق آمیز باشد.

مربوط: Polygon با Warner Music، LGND برای ایجاد پلتفرم موسیقی Web3 شریک می شود

در این بیانیه جدید از Frank III، بنیانگذاران y00ts و DeGods ادعا کردند که مبلغی حتی بزرگتر از تیمی که از قرارداد Polygon ساخته شده بود به آنها پیشنهاد شده بود، اما Polygon به هر حال برنده شد زیرا این پلت فرم عالی برای پروژه خواهد بود. فرانک همچنین تلاش کرد تا پیشگیرانه به انتقادات ناشی از افشای غرامت دریافتی پاسخ دهید و بیان داشت:

“ما این معامله را به خاطر پول نگرفتیم. این فقط یک جایزه خوب است و ما از آن به طور موثر استفاده خواهیم کرد. به عنوان یک پروژه، این هیجان انگیزترین مسیر برای y00ts است. ما این کار را انجام دادیم: این انرژی را به طور خودکار به سؤال خالص قبل هدایت کنیم. با فرض بدترین.»

فرانک سوم همچنین گفت که این پول «لمبو» نمی‌خرد. به عبارت دیگر، تیم از این پول برای مصرف خود استفاده نمی‌کند. گفته می‌شود که برای استخدام کارمندان جدید برای «ایجاد محتوا و هماهنگی رویدادها» استفاده می‌شود. ”

در همین حال، با استفاده از سکه‌های میم مانند Bonk که فعالیت‌های معاملاتی را به پلتفرم می‌کشند، سولانا ممکن است حداقل در حال حاضر از نشت‌های y00ts و DeGods بهبود یافته باشد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا