🚨 اخبار ارز دیجیتال

NFT Marketplace Rarible به دنبال تعهدات وفاداری افزایش می یابد

Rarible جمع آوری کننده NFT اعلام کرده است که تا ماه اکتبر پذیرش سفارشات انبوه از رقبایی را که حق امتیاز را اعمال نمی کنند، مانند OpenSea متوقف خواهد کرد.

بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) Rarible پس از بیانیه رسمی خود به نفع حفظ وفاداری سازندگان NFT طی ۲۴ ساعت شاهد افزایش قابل توجهی در حجم معاملات بود.

این امر باعث شده است که سایر پروژه های NFT شروع به بازگرداندن پشتیبانی از OpenSea کنند زیرا بازارهای رقیب NFT مانند OpenSea حمایت خود از حق امتیاز و اجرای حق امتیاز را لغو می کنند.

داده‌های پلتفرم تحلیلی DappRadar نشان می‌دهد که حجم معاملات ۲۴ ساعته فیات راریبل در ۲۳ آگوست با ۳۸ فروش به ۱۵۰۰ دلار رسیده است که ۶۵۳ درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در حالی که این تعداد در مقایسه با رقبای خود در مدت مشابه کم است، افزایش ۶۵۳ درصدی حجم راریبل در مقایسه با OpenSea که شاهد کاهش ۱۵ درصدی حجم در مدت ۲۴ ساعت بود و LooksRare که هر کدام شاهد افزایش ۵.۸ درصدی بودند. در حجم ۲۴ ساعته. بیش از X2Y2. 14 درصد

الکس سالنیکوف، یکی از بنیانگذاران، در ۲۲ آگوست گفت: افزایش حجم معاملات rarible به دلیل افزایش حجم معاملات از OpenSea، LooksRare و X2Y2 تا ۳۰ سپتامبر است، “ما دیگر از بازارهایی که حق امتیاز را نادیده می گیرند، حمایت نخواهیم کرد.” که سفارشات تجمیع نمی شود.

سالنیکوف گفت: «این فضا پارادایم‌هایی را که در آن خلاقیت اندازه‌گیری و پاداش می‌گیرد، دوباره تعریف می‌کند. اکنون که این وعده سلب شده است، نمی‌توانیم به صبر ادامه دهیم.»

مربوط: حجم معاملات بیت کوین Ordinals NFT از ماه می ۹۸ درصد کاهش یافته است – DappRadar

در ماه فوریه، OpenSea اعلام کرد که اجرای وفاداری سازندگان NFT را کنار گذاشته و توسط Blur، یکی دیگر از بازارهای محبوب NFT که وفاداری سازندگان را اعمال نمی‌کند، جایگزین شده است.

در ۱۷ آگوست، OpenSea اعلام کرد که ابزار اجرای حق امتیاز خود را که به سازندگان اجازه می‌دهد تا بازارهای غیرقانونی با حق امتیاز را به دلیل عدم پذیرش در لیست سیاه قرار دهند، تعطیل می‌کند.

در همین حال، بر اساس داده‌های جولای شرکت تحلیلی نانسن، حق امتیاز پروژه‌های NFT مبتنی بر اتریوم به پایین‌ترین سطح خود در دو سال گذشته رسید.

مجله: کلکسیونرهای NFT: Famous Artist’s Grails Lucky Drop، امیدی جدید برای دارندگان PFPنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا