اخبار ارز دیجیتال

NFT.NYC: Play-to-Earn نمرده است، اما ناشران بازی به دنبال جایگزین هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم کوین تلگراف در محل در نیویورک حضور داشتند تا بینش های منحصر به فردی را از رویداد NFT به شما ارائه دهند.

بر اساس پنلی در NFT.NYC 2023، مدل کسب و کار Play-to-Earn (P2E) ممکن است نمرده باشد، اما ناشران و توسعه دهندگان بازی در حال بررسی جایگزین هایی برای آن هستند. بینش انحصاری از رویدادهای NFT.

به گفته Chase Freo، مدیر عامل پلتفرم بازی OP Games، شرکتی که خود را P2E می نامد، استراتژی خود را در میان کاهش قیمت ارزهای دیجیتال تغییر می دهد. او با اشاره به تغییر در برخی از عناوین پرچمدار Axie Infinity به عنوان مثال، خاطرنشان کرد: این یک مدل کاملاً ناپایدار است.

از چپ: چیس فرئو، مینورو یانای، پل فلاناگان و پل دیوید اوستویزن در NFT.NYC 2023.منبع: کوین تلگراف

Minoru Yanai از Minto، یک شرکت ژاپنی طراحی مانگا و انیمه، گفت که شرکت بازی در حال حاضر “به دنبال بازی و سرگرمی است، گاهی اوقات کسب درآمد یا بازخرید”، و بازیکنان همچنان می توانند توکن ها و جوایز کسب کنند، اما ناشران و توسعه دهندگان تمرکز بیشتری دارند. او اضافه کرد. پایدار و انعطاف پذیر باشید.

همچنین، پل فلانگان، رئیس توسعه تجارت در CM Games، یک توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل استونیایی، در این پنل صحبت کرد و استدلال کرد که مشکل اصلی مدل P2E این است که «مجموع صفر» است. همانطور که می‌دانید، اکثر آنها طرح‌های پونزی هستند و اگر از طریق حمایت‌های مالی حمایت مالی شوند، ممکن است کار کنند، اما هنوز باید مطمئن شوید که این اتفاق می‌افتد.

مطالب مرتبط: توضیح بازی برای کسب درآمد و حرکت برای کسب درآمد

شرکت کنندگان در این جلسه خاطرنشان کردند که جایگزین های پررونق در صنعت شامل بازارها و مشارکت هایی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا توکن ها را به اکوسیستم بازی برگردانند نه اینکه آنها را بازی کنند و آنها را نقد کنند. اکنون شرکت‌های بیشتری تلاش می‌کنند بازی‌ها حلقه‌های اصلی واقعاً خوبی داشته باشند که به این بازیکنان اجازه می‌دهد تا آنچه را که به دست می‌آورند را به بازی بازگردانند. […]من فکر نمی‌کنم Play-to-Earn بازگشتی داشته باشد، اما در آینده به اشکال مختلفی خواهد آمد.”

سخنرانان پنل همچنین تاکید کردند که صنعت بازی های Web3 پس از سال ها توسعه با محصولات ملموس تر به بازار می آید. به خصوص در شرق آسیا، محیط نظارتی بهتر به شرکت‌های بازی Web3 اجازه داده است تا پول بیشتری جمع‌آوری کنند و مدل‌ها و راه‌حل‌های کسب‌وکار جایگزین را بررسی کنند که تجربه بازیکن را بهبود می‌بخشد.

مجله: چرا به انجمن بازی‌های بلاک چین بپیوندید تا سرگرم شوید، درآمد کسب کنید و بازی‌های بهتری بسازید

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا