اخبار ارز دیجیتال

NFT.NYC: بازی و توکنیزاسیون باعث بلوغ صنعت NFT می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در NFT.NYC 2023، تیم کوین تلگراف به طور مستقیم متوجه شد که چگونه توکن‌های غیرقابل تعویض، دنیای دیجیتال فردا را شکل می‌دهند.

از توکن‌سازی دارایی‌های سرمایه‌گذاری گرفته تا آواتارهای بازی، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دارای طیف وسیعی از کاربردها فراتر از هنر دیجیتال هستند، با وجود رکود بازار در سال ۲۰۲۲، پروژه‌های بیشتری آنلاین می‌شوند.

در کنفرانس NFT.NYC 2023، تیم کوین تلگراف به طور مستقیم از کارشناسان، پروژه ها، شرکت ها و جامعه NFT یاد گرفت که چگونه فناوری دنیای دیجیتال را شکل می دهد. نکات مهم این رویداد سه روزه را در زیر ببینید.

بازی های NFT نشانه هایی از بلوغ را نشان می دهند

پس از سال‌ها توسعه، اولین دسته از پروژه‌های بازی مبتنی بر NFT وارد بازار شده‌اند و راه را برای دنیایی که واقعیت و بازی‌ها در آن ادغام می‌شوند، هموار می‌کنند، این شرکت و توسعه‌دهندگان به Cointelegraph گفتند.

ده سال بعد، من ممکن است از عینک واقعیت مجازی استفاده کنم، یا از تلفن استفاده کنم، یا از سیستم‌های جدیدی استفاده کنم که با متاورس تعامل دارند، اما می‌توانم آواتار و موارد NFT خود را پورت کنم. […] متیو لیو، یکی از بنیانگذاران Origin Protocol، گفت: به عنوان کاربران، ما قصد داریم تا محصولات دیجیتالی بیشتری را به عنوان NFT نسبت به کالاهای فیزیکی مانند لباس، ساعت، اتومبیل و غیره جمع آوری کنیم. عملیاتی.

الکس کانولی، بنیانگذار Immutable، رقابت فزاینده ای را در بخش بازی می بیند، زیرا پروژه ها و توسعه دهندگان بیشتری به دنبال حل چالش های مبتنی بر بلاک چین مانند قابلیت همکاری هستند.

“ما در حال بررسی برخی از آلفاها هستیم. ما در NFT.NYC تعدادی قابل بازی در اینجا داشته ایم. ساختن بازی ها سخت است. مدتی طول می کشد.” […] تا آنها را بهتر کند.اما من فکر می کنم که ما شروع به دیدن برخی از بهترین بازی های Web3 ساخته شده ایم […] من می توانم مالک وسایلم باشم و در بازی معامله کنم. “

لینوس چانگ، معاون محصولات Origin Protocol، گفت: شرکت هایی که به دنبال ادغام NFT ها در تجارت خود هستند، باید روی بهبود چشمگیر یک مشکل در زندگی مردم تمرکز کنند که روش های سنتی نمی توانند آن را حل کنند. من معتقدم که وجود دارد. “آخرین بازار صعودی به وضوح نشان داد که مردم برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال و گرفتن کیف پول MetaMask از تمام سختی‌ها عبور می‌کنند، زیرا در انتهای آن تونل، روش‌های سنتی استفاده می‌شود زیرا حمل و نقل بسیار بهتری نسبت به کیف پول متامسک دارد.

شرکت کنندگان NFT.NYC 2023 در غرفه Immutable.منبع: کوین تلگراف

NFT املاک و مستغلات

یکی از سخنرانان در این رویداد گفت: یکی از کاربردهای واقعی NFT ها، توکن سازی دارایی های سرمایه گذاری است که صنعت املاک و مستغلات یکی از اهداف اصلی آن است. امی یوشیکاوا، معاون استراتژی و عملیات ریپل، به میدان برنج کوین تلگراف گفت، برای مثال، شرکت فین‌تک ریپل، با بازار املاک و سایر شرکت‌های توسعه‌دهنده NFT‌های توکن‌شده کار می‌کند.

“املاک و مستغلات یکی از محورهای اصلی بازار است که ما در مورد آن بسیار هیجان زده ایم. بدیهی است که بازار بزرگی است، اما همچنین بسیار غیر نقدینگی و بسیار ناکارآمد است. […] ما با چندین شرکت که در حال ایجاد بازاری برای ارائه NFT های توکن شده به املاک و مستغلات هستند، شریک هستیم.» وی افزود که ژاپن یکی از بازارهای پیشرو توکن سازی در آسیا است.

اقتصاد غیرمتمرکز با NFT ها تامین می شود

Maxwell Lyman، مدیر عامل Solon Labs، در سخنرانی در NFT.NYC، گفت که در حالی که بسیاری از پروژه‌ها، بلاک چین‌ها و سکه‌ها غیرمتمرکز هستند، زیرساخت‌های آن‌ها بر یک اکوسیستم متمرکز متکی است. گفت که در معرض خطرات امنیتی و سانسور است.

لیمن توضیح داد: “همه این پروتکل‌ها در بک‌اند غیرمتمرکز هستند. قراردادهای هوشمند روی بلاک چین اتریوم یا هر بلاک چینی که روی آن میزبانی می‌شوند، اجرا می‌شوند. این پروتکل‌ها روی سرورهای متمرکز، سرورهای AWS یا مشابه آن میزبانی می‌شوند.” دور از زمین تا به نقطه ای برسیم که فضا واقعاً غیرمتمرکز است.” اضافه شد.

به گفته لیمن، NFT ها می توانند نقش کلیدی در دستیابی به تمرکززدایی واقعی داشته باشند. چیزی وجود دارد که من آن را سرمایه‌داری شخصی جهانی می‌نامم. این با تکثیر توکن‌های غیرقابل تعویض ممکن می‌شود. توانایی کنترل و کسب درآمد است.

از سمت چپ: گیب، ماکسول لیمن، KidEthereum و Dave Uhryniak در NFT.NYC صحبت می‌کنند.منبع: کوین تلگراف

عدم اطمینان در مورد مقررات NFT

در طی یک میزگرد در این رویداد، کارشناسان حقوقی خاطرنشان کردند که NFT ها با عدم قطعیت های نظارتی مشابهی در صنعت ارزهای دیجیتال گسترده تر، به ویژه در ایالات متحده مواجه هستند و اینکه آیا NFT ها را می توان اوراق بهادار در نظر گرفت یا خیر. من اشاره کردم که یک سوال بزرگ وجود دارد که چگونه .

کاترینا پاگلیا، مدیر ارشد انطباق در Pantera Capital، گفت که این سرمایه‌گذاری به اقدامات اجرایی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای ارزیابی دیدگاه‌های تنظیم‌کننده در مورد دارایی‌های دیجیتال متکی است.

ما در حال بررسی بسیاری از اقدامات اجرایی SEC هستیم که اخیراً منتشر شده است زیرا در مورد هر یک از این موارد […] کمی اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فکر آنها در مورد درخواست برای آزمون هاوی جمع آوری کنید. تا زمانی که به وضوحی که صنعت به شدت به آن نیاز دارد و می‌خواهد دست یابیم، فعلاً به آن تکیه می‌کنیم. “نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا