اخبار ارز دیجیتال

NFT Marketplace LooksRare نسخه 2 را راه اندازی کرد، هزینه ها را از 2% به 0.5% کاهش داد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نسخه‌های قبلی بازار توکن‌های غیرقابل تعویض تا 13 آوریل 2023 بازنشسته می‌شوند.

این شرکت در 6 آوریل اعلام کرد که بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود، LooksRare، با کاهش 75 درصدی هزینه ها و اجرای چندین ویژگی دیگر، به نسخه 2 ارتقا یافته است.

پلتفرم LooksRare نسخه 1 برای هر تراکنش 2٪ کمیسیون دریافت می کند. این میزان در نسخه 2 به 0.5% کاهش یافت. علاوه بر این، V2 قراردادهای کارآمدتر گاز را اتخاذ می کند و به کاربران این امکان را می دهد که در مقایسه با نسخه های قبلی برنامه حدود 30 درصد در قبوض گاز صرفه جویی کنند.

این شرکت می‌گوید که با نسخه 2، فروشندگان اتر (ETH) را به جای Wrap Ether (WETH) برای اکثر فروش‌ها دریافت می‌کنند و قراردادهای هوشمند سفارش‌های خرید و فروش بزرگ را زمانی که کاربران می‌خواهند چندین تراکنش را به طور همزمان انجام دهند، امکان‌پذیر می‌سازد. علاوه بر این، تجمیع‌کنندگان اکنون می‌توانند گیرنده‌های سفارشی را پیاده‌سازی کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که NFT‌ها را در یک کیف پول خریداری کرده و به دیگری ارسال کنند.

فروشندگان همچنین می توانند NFT ها را به قیمت توکن به جای ETH بفروشند. این شامل یک قیمت ثابت USD است که به معادل ETH پرداخت می شود.

در پست دیگری در 7 آوریل، تیم گفت که LooksRare V1 منسوخ خواهد شد. در تاریخ 12 آوریل، بخش ظاهری برنامه دیگر به کاربران اجازه نخواهد داد که حراج های نسخه 1 را از طریق Republic API ارسال کنند. در 13 آوریل، تمام حراج های فعلی V1 در ساعت 10 صبح UTC از وب سایت حذف خواهند شد و خود قراردادهای هوشمند از طریق عملکردهای مدیریت در ساعت 11 صبح UTC غیرفعال خواهند شد.

مربوط: NFT Aggregators شاهد افزایش 30 درصدی قیمت تا مارس در میان سرخوشی Airdrop

واکنش‌ها به این اعلامیه تا حد زیادی مثبت بود، زیرا بسیاری از کاربران LooksRare معتقد بودند که ویژگی جدید چالشی قوی برای رقبایی مانند Opensea و Blur ایجاد می‌کند.

اما همه متقاعد نشده بودند که LooksRare V2 برای جذب کاربران دیگر پلتفرم‌ها به اندازه کافی تغییر خواهد کرد.برخی از کاربران می گویند V2 هنوز است شکست برای ارائه مشوق های نشانه ای خوب، یا برای دادن اجازه مجموعه های کافی برای فهرست کردن

در اکتبر، LooksRare زمانی که تصمیم گرفت حق امتیاز سازنده را حذف کند، با بحث‌هایی مواجه شد. با این حال، از افزایش اخیر قیمت توکن NFT نیز سود برده است.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا