اخبار ارز دیجیتال

شاخص NFT عملکرد معاملات کیف پول های کلکسیونر را اندازه گیری می کند

این تیم گفت که ابزار جدید می تواند به وام دهندگان کمک کند تا به راحتی به کیف پول خود وام بدهند یا خیر.

از آنجایی که بازارهای نزولی تجارت را به طور فزاینده‌ای دشوار می‌کنند، پلت‌فرم‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) می‌توانند به کاهش بار روی معامله‌گران کمک کنند و به استراتژی‌های کلکسیونرهای موفق بپردازند.

در اطلاعیه ای که به کوین تلگراف ارسال شد، پلتفرم NFT Upshot اعلام کرد که Upshot GMI را راه اندازی کرده است، ابزاری که کیف پول ها را بر اساس عملکرد تراکنش های NFT امتیازدهی و طبقه بندی می کند. GMI با الهام از زبان عامیانه رمزنگاری WAGMI مخفف “موفق” است زیرا بر اساس داده های موجود در بلاک چین تجزیه و تحلیل می کند که کدام کیف پول ها ذاتا موفق هستند.

نتیجه نمونه برای آدرس کیف پول.منبع: آپشات

به گفته نیک امونز، مدیرعامل Upshot، این شاخص کیف پول ها را با در نظر گرفتن سودهای تحقق یافته و تحقق نیافته، تعداد تراکنش ها، حجم، NFT ها و NFT های ممتاز و سن کیف پول تجزیه و تحلیل می کند. او توضیح داد:

ما به فعال‌ترین کیف پول‌های NFT در سراسر جامعه نگاه می‌کنیم تا روندها را تحلیل کنیم و تصویری واضح از برندگان و بازندگان دریافت کنیم.»

این تیم استدلال کرد که این ویژگی جدید می تواند به معامله گران کمک کند تا از نظر استراتژی های معاملاتی از کدام کیف پول تقلید کنند.ما همچنین تاکید کردیم که می تواند به ما در ارزیابی و تصمیم گیری در مورد وام دادن آدرس کمک کند.

الان رای بدهید!

مربوط: یکی از بنیانگذاران NFT Steez و Lukso به بررسی تأثیر حاکمیت دیجیتال بر روی Web3 می پردازد.

در همین حال، با ادامه توسعه متاورس، به نظر می رسد لمس و بو چیز بزرگ بعدی خواهد بود که در واقعیت مجازی (VR) ادغام می شود. در نمایشگاه Consumer Electronics (CES) 2023، شرکت‌های مختلف متمرکز بر متاورز محصولات جدیدی را به نمایش گذاشتند که قابلیت‌های جدیدی را اضافه می‌کنند که حس بویایی و لامسه را به تجربه VR می‌آورد.

در اخبار دیگر، بازار NFT SuperRare اخراج هایی را اعلام کرده است و ۳۰ درصد از کارکنان خود را با ادامه زمستان کریپتو کاهش می دهد. مدیر اجرایی این شرکت، جان کرین، گفت که این شرکت در آخرین بازار صعودی استخدام شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا