🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل: دادگاهی که NFT ارائه می کند، پاسخ به دعاوی مربوط به بلاک چین را صادر می کند

خواه متهم اخطار دادگاه را دیده باشد یا نه، کارشناسان حقوقی می گویند که دریافت خدمات NFT “کاری را که متهم می تواند با پول انجام دهد محدود می کند.”

به گفته وکلای ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در حال تبدیل شدن به یک راه‌حل محبوب برای خدمت به متهمان در جرایم غیرقابل دسترس مبتنی بر بلاک چین هستند.

در سال گذشته شاهد افزایش شکایت‌هایی بودیم که از طریق NFTها تشکیل می‌شد، زیرا افراد متهم به جرایم بلاک چین از طریق روش‌های سنتی ارتباط قابل دسترسی نبودند.

در نوامبر ۲۰۲۲، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی فلوریدا به شرکت حقوقی ایالات متحده The Crypto Lawyers درخواست مشتری برای خدمت به متهمان از طریق NFT را اعطا کرد.

هویت متهم ناشناخته بود، اما شاکی او را به سرقت حدود ۹۵۸۶۴۸.۴۱ دلار ارز دیجیتال متهم کرد.

پس از اینکه شاکیان اظهارنامه‌ای از سوی بازپرس رمزارز مبنی بر تایید تراکنش‌های ارزهای رمزنگاری شده به سرقت رفته به دادگاه ارائه کردند، قاضی حکم داد که NFT باید استفاده شود زیرا روشی «محاسبه‌ای معقول» برای اعلان تلقی می‌شد. من درخواست شما را برای ارائه به متهم به عنوان اهرم فشار پذیرفته‌ام.

آگوستین باربارا، شریک عامل The Crypto Lawyers، به کوین تلگراف گفت که خدمات رسانی به متهمان از طریق NFT ها ابزاری قدرتمند برای جرایم بلاک چین است که در آن “تعریف افراد بد” تقریبا غیرممکن است، گفت که این ابزار مفیدی است.

باربارا توضیح داد که احضار یک هویت ناشناخته از طریق NFT با انتقال NFT به آدرس کیف پول بلاک چین متهم که دارایی های سرقت شده در آنجا نگهداری می شود، انجام می شود.

وی گفت: این روش راهی برای تماس با متهم در مواقعی است که سایر روش های سنتی مانند ایمیل یا پست به دلیل هویت نامعلوم قابل اجرا نیستند.

باربارا گفت که محتوای اعلامیه‌های دادگاه NFT معمولاً شامل اخطارهای مربوط به اقدامات قانونی، از جمله احضاریه‌ها، احضاریه‌ها، شکایات و یک وب‌سایت تعیین‌شده حاوی اعلامیه‌ها و کپی‌هایی از کلیه پرونده‌ها و دستورات در حال اجرا است. من توضیح دادم که حاوی یک پیوند به سایت است.

مایکل باسینا، وکیل دارایی دیجیتال در شرکت حقوقی استرالیایی پایپر آلدرمن، گفت که اخطاریه احضاریه ممکن است مورد توجه متهم قرار نگیرد، زیرا “مدافعه ممکن است از کیف پول استفاده نکند.” کیف پول های دیگری که فعالیت در کیف پول را به شدت محدود کرده اند و اخیراً با آنها تعامل داشته اند. آی تی.

باسینا پیشنهاد کرد آدرس کیف پول را سیاه علامت گذاری کنید. این بدان معناست که آدرس و سایر آدرس‌های کیف پولی که اخیراً با آنها معامله کرده است مشکوک تلقی می‌شوند و ممکن است بر فعالیت آنها نیز تأثیر بگذارد. او گفت:

کسب‌وکارها ممکن است نخواهند تراکنش‌هایی را بپذیرند که خیلی نزدیک به کیف پول هستند، جایی که کیف پول متهم به دخالت در دعاوی است.

باسینا گفت که مزیت «ماهیت باز بلاک چین‌های عمومی» به این معنی است که بررسی استفاده از کیف پول آسان است، که راه خوبی برای دانستن اینکه آیا سرویس NFT به طور بالقوه دیده شده است یا خیر. افزود که ثابت شده است که

مرتبط: دادگاه‌های بریتانیا اجازه می‌دهند که دعاوی از طریق NFT طرح شود

سایر احکام دادگاه از طریق NFTها در سال ۲۰۲۲ انجام شد.

یک شرکت حقوقی بین المللی در ژوئن ۲۰۲۲ از طریق NFT حکم صادر کرده است. پس از اینکه تیم بازیابی دارایی NFT را به آدرس کیف پول ارسال کرد، تنها یک ساعت طول کشید تا ۱.۳ میلیون دلار USDC (USDC) روی زنجیره مسدود شود.

در همان ماه، شرکت حقوقی بریتانیا Giambrone & Partners اعلام کرد که به اولین شرکت حقوقی در بریتانیا و اروپا تبدیل شده است که به قضات دادگاه عالی اجازه می دهد تا اسناد اداری را از طریق NFT پردازش کنند.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا