🚨 اخبار ارز دیجیتال

مجموعه NFT: هنر خلاقانه هوش مصنوعی، Tomorrowland آینده فردا را می فروشد

در حالی که هنر هوش مصنوعی در حال پذیرش است، Squiggles به خط پایان نزدیک‌تر می‌شود.

گرگ اوکفورد، یکی از بنیانگذاران NFT Fest استرالیا، راهنمای شما به دنیای NFT ها از دیدگاه کلکسیونرها و طرفداران خواهد بود.

هفده سال پیش، پیندار ون آرماند روباتی ساخت که می توانست مانند او با قلم مو روی بوم نقاشی کند.

از آن زمان، او چندین ربات ساخته است، هر تکرار با هوش مصنوعی پیچیده‌تر و تلاش برای ترسیم تصاویر “بیشتر شبیه به نقاشی من”.

کلمه OG اغلب به طور ناعادلانه مطرح می شود، اما وقتی صحبت از هنر هوش مصنوعی می شود، ون آرماند دقیقاً همان مرد است.

او اولین پروژه هنر رمزنگاری خود را با عنوان bitPaintr در سال ۲۰۱۵ ایجاد کرد و اولین توکن غیرقابل تعویض اتریوم (NFT) خود را با عنوان Robot-Painted AI Imaginary Portrait در SuperRare در سال ۲۰۱۸ ضرب کرد.

سال ۲۰۱۵ واقعاً سخت بود زیرا من با چالش توضیح احساسی فناوری روبرو بودم. ون آرماند گفت که این یک واکنش درونی در مردم ایجاد کرد که بگویند: «صبر کنید، اینها روبات های بی احساس هستند».

در آن زمان نامه‌های نفرت‌آمیز دریافت کردم، زمانی که مردم می‌گفتند گذران زندگی برای هنرمندان به اندازه کافی سخت است. حالا باید با ربات ها رقابت کنید. آن زمان دیوارهای زیادی وجود داشت.

نقاشی روبات Pindars (نقاش ابر)

اعتبار هنر هوش مصنوعی

ون آرماند تا حدی با بدبینانی موافق است که مشروعیت هنر هوش مصنوعی را زیر سوال می برند، اما بین این که آیا هوش مصنوعی به عنوان هنرمند یا خلاق طبقه بندی می شود، تفاوت قائل می شود.

مجموعه byteGANs توسط Pindar Van Arman. (فوق العاده نادر)

من با آنها موافقم که هوش مصنوعی نمی تواند هنر بسازد. با این حال، هوش مصنوعی ابزاری است که هنرمندان می توانند از آن برای خلق آثار هنری استفاده کنند. در این کلمه، هیچکس نمی تواند با شما مخالف باشد. ون آرماند می‌گوید که ممکن است آن‌ها آن را دوست نداشته باشند، اما مخالفت با آن سخت است.

اما اینجا جایی است که بحث برانگیز می شود، این حد وسطی است که من ادعا می کنم درست است زیرا آن را دیده ام و برنامه ریزی کرده ام. هوش مصنوعی نمی تواند هنرمند باشد. هوش مصنوعی می تواند خلاق باشد. خلاقیت به گونه ای بسیار شبیه به خلاقیت انسان هاست.

ون آرماند عادت دارد وقتی کارش را توصیف می کند، چشم مردم را خیره کند.

تمام سال‌های شک و تردید به من آموخت که به درستی فکر می‌کنم. چون وقتی هنرمندی در دنیای هنر می گوید کار شما خیلی عجیب است، به نوعی می دانید که درگیر چیزی هستید. ون آرماند می گوید به طور خلاصه، هنرمندان آوانگاردترین و آینده نگرترین گروه مردم جهان هستند.

وقتی هنرمندان و متصدیان هنری آنچه را که می‌دانید درست است نمی‌دانند و می‌گویند چیزی غیرممکن است، می‌دانید که هنوز زمان آن فرا نرسیده است و فقط آن را دنبال می‌کنید، فقط ادامه دهید.

“سرنوشت” اثر پیندار ون آرماند. (فوق العاده نادر)

آزادی تجارت

ون ارمن مکرراً از حق امتیاز حمایت می کند و از اعتصاب نویسندگان فعلی در ایالات متحده حمایت می کند.

من ۱۰۰٪ از آنها حمایت می کنم و آنها در دنیای ترانه سرایی وجود دارند و آنها کاملاً در دنیای ضبط وجود دارند، بنابراین من همیشه در میانه اختلافات مربوط به سلطنت هستم. هالیوود در حال حاضر در اعتصاب است زیرا فیلمنامه نویسان دریافت حق امتیاز از سرویس های پخش را متوقف کرده اند. این موضوع تأثیر زیادی بر زندگی آنها داشته است و اکنون دوباره مورد سوء استفاده قرار می گیرد. ون آرمان گفت اعتصاب هالیوود تماماً در مورد حق امتیاز سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس است.

ون آرماند به دشواری ردیابی حق امتیاز اشاره کرد و استدلال کرد که شبکه اتریوم ابزار بهتری برای تضمین “آزادی تراکنش” ارائه می دهد.

یک فلسفه جدید مبنی بر اینکه دارایی ها باید ۱۰۰% حاکمیت داشته باشند. اگر مالک چیزی هستید و کنترل کامل روی آن دارید، نباید مجبور به پرداخت حق امتیاز شوید. ون آرماند می‌گوید در اوایل با افرادی که می‌گفتند وفاداری مانند انعام است، به شدت مخالف بودم.

من با آزادی تجارت موافقم. این به این معنی است که هنرمند حق دارد بگوید کار من مستلزم حق امتیاز است و اگر آن را دوست نداشته باشد، مجبور نیست آن را بخرد. هیچ کس شما را مجبور به خرید آن نمی کند و برای من کاملا منطقی است. اما به دلایلی من در توضیح آن برای مردم خیلی خوب نیستم. آنها می گویند نه، نه، نه، دارایی ها بدون محدودیت ارزشی ندارند. ممکن است فکر کنند بی ارزش است، اما ممکن است برای دیگران ارزشش را داشته باشد.

فروش قابل توجه

یک پرتره تخیلی با هوش مصنوعی که توسط یک روبات توسط پیندار ون آرمان کشیده شده است به قیمت ۸۰ ETH (342100 دلار) فروخته شد. (فوق العاده نادر)
رمز نگار ۱۰۱۰۱ پیندار ون آرمان به قیمت ۲۱.۸ اتریوم (۹۳۸۰۰ دلار) فروخته شد. (فوق العاده نادر)
Bonni3 از Pindar Van Arman به قیمت ۲۰ ETH (68900 دلار) فروخته شد. (فوق العاده نادر)

پرسش و پاسخ آتش سریع

آیا احساس خاصی وجود دارد که بخواهید کسی با دیدن هنر شما تجربه کند؟

برای من، هدف از ایجاد هنر هوش مصنوعی، و احساسی که به دنبال آن هستم، این است که مردم متوجه نشوند که این هنر هوش مصنوعی است. احساس چیزی یا مشاهده چیزی، اما ندانستن این که تصویر توسط یک ربات کشیده شده است. و فقط بعداً متوجه می شوید که توسط یک ربات کشیده شده است و به بخشی از داستان تبدیل می شود. آنها می توانند آن را دو بار تماشا کنند و داستان را از طریق آن یاد بگیرند.

چه کسی تا به حال بر روی کار هنری شما تأثیر گذاشته است؟

نمیخوام اینجا جواب بدم من الان با برخی از آنها دوست هستم، اما نمی خواهم پاسخی بدهم، زیرا نمی خواهم به آنها رضایت بدهم که بدانند اینفلوئنسرهای من هستند (lol).

اگر می دانستند غیرقابل تحمل می شدند که کاملاً درست است. این چیزی است که من در مورد این فضا دوست دارم. من با اینفلوئنسرهای بزرگ معاشرت می کنم و این بسیار سرگرم کننده است. عاشقشم.

کلکسیونرهای برجسته شما چه کسانی هستند که با دانستن اینکه صاحب آثار شما هستند، لبخند به لب شما می آورند؟

من یک کلکسیونر دارم که کمیاب است. این کلکسیونر ساکت است و احتمالاً بزرگترین مجموعه هنری هوش مصنوعی در فضای رمزنگاری را دارد، اما او هیچ حضوری در رسانه های اجتماعی ندارد، که واقعاً باعث می شود از غیرعادی بودن این کلکسیونر لذت ببرم. صفر

این کلکسیونر از قضا به جای پلتفرم، Blur نامیده می شود. چیزی که در مورد Blur واقعاً لبخند به لبان من می آورد این است که آنها با مجموعه خود بسیار صادق هستند و نمی خواهند روی دیگران تأثیر بگذارند و چیزی را می دزدند و سپس دیگران آن را می دزدند. زیرا من نمی خواهم این کار را انجام دهم. . . من فکر می کنم که واقعاً شریف است. جمع آوری از ته دل است و با اینکه کیف هایشان را تبلیغ نمی کنند، دیوانه وار جمع می کنند.

لطفا همچنین بخوانید
امکانات

بیت کوین ۲۰۲۲ آیا ماکسیمالیست های واقعی ایستادگی خواهند کرد؟

امکانات

ارز دیجیتال فیلیپین: ضرورت مادر فرزندخواندگی است

NFT مورد علاقه شما در کیف پول شما چیست که متعلق به شما نیست؟

چیزی که بیشترین لذت را به من می دهد کریپتوپانک من است. من پانک ۷۶۲۷ دارم. با توجه به مجموعه، این یک انتخاب بسیار بدیهی است.

آنچه پیندار هنگام خلق هنر به آن گوش می دهد:

موسیقی EDM زیادی وجود دارد. گاهی پینک فلوید هم.

پیندار ون آرماند در حال عمل. (نقاش ابر)

در جاهای دیگر بازار هنر NFT چه داغ است

باد Yawanawa، با Yawanawa بومی برزیل رفیک آنادولو مجموعه در آتش است. کف در اوایل این هفته از کف ۱۰ ETH عبور کرد و در دو هفته گذشته بیش از دو برابر شده است.

سایر معاملات بزرگ عبارتند از:

بازی Monument 1 of 1 توسط Sam Spratt به قیمت ۴۲۰.۶۹ ETH (700000 دلار) فروخته شد. (دروازه خوب)
Ringers #195 از Dmitri Cherniak به قیمت ۳۵ ETH (57184 دلار) فروخته شد. (دریای آزاد)
Ethereal دختر یوگا برهنه به قیمت ۳۳ ETH (54259 دلار) فروخته شد. (ایکس)

فقط ۲ نعناع قیچی تازه باقی مانده است

مجموعه نمادین Chromie Squiggles تقریباً به اتمام رسیده است. در ۳۰ آگوست، اریک اسنوفلو کالدرون، بنیانگذار آن، توییت کرد که ۶۶ اسکویگل تازه در جهان منتشر شد که تنها دو اسکوییگل در این مجموعه ۱۰۰۰۰ قطعه ای باقی مانده است.

Snowflo 66 را بین خانواده‌ها، هنرمندان، مجموعه‌داران، سازمان‌ها و دوستان منتخب توزیع می‌کند، در حالی که اعلام می‌کند که Squiggle #9998 به یک ضرابخانه ویژه یادبود با جزئیات به زودی تبدیل خواهد شد و #۹۹۹۹ به موزه هنر لس‌آنجلس ارسال خواهد شد.

منتخبی از ۶۶ قیچی تازه بریده شده (ثابت)

خروش روز ۰ در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۰ اتفاق افتاد، با تقریباً ۹۰۰۰ قطعه از کل مجموعه در دو ماه اول پس از اولین ضرب. Snowfro تصمیم گرفته است که ضرابخانه های باقی مانده را مخفی نگه دارد و در چند سال گذشته آنها را در مراحل مختلف منتشر کرده است زیرا محبوبیت آثار هنری او همچنان در حال افزایش است.

فروش Tomorrowland NFT بیش از ۲ میلیون دلار است

فستیوال مشهور جهانی EDM Tomorrowland با Solana بیش از ۲ میلیون دلار فروش NFT داشت.

سوپر طرفداران Tomorrowland می‌توانستند بلیت‌های پیش‌رو را تضمین کنند، به کنسرت‌های مخفی دسترسی داشته باشند، واجد شرایط هدایا باشند و تورهای انحصاری در محوطه جشنواره دریافت کنند.

Tomorrowland 2023 (Tomorrowland).

توییت های هفته:

توییت این هفته از جاستین تریمبل است که در مورد کار رفیک آنادولوز اظهار نظر می کند، که به زیبایی در وگاس Sphere جدید نمایش داده شده است. Sphere اولین بار در این مقاله در NFT Collector معرفی شد.نویسنده: Greg Oakford

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا