اخبار ارز دیجیتال

هنرمند NFT 140000 دلار برای خیریه حمایت از سرطان جمع آوری می کند

بودجه جمع آوری شده در این رویداد برای حمایت از 4000 نفر مبتلا به سرطان و مردم محلی که به حمایت فوری و حیاتی نیاز دارند اختصاص می یابد.

یک هنرمند توکن غیر قابل تعویض (NFT) حدود 140000 دلار (114000 پوند) از یک رویداد هنری در ادینبورگ، اسکاتلند برای حمایت از درمان سرطان جمع آوری کرده است.

Maggie’s Edinburgh، یک سازمان متخصص در درمان رایگان سرطان، از طریق یک نمایشگاه خیریه و حراج در مهمانی سالانه Web3 Castle در نزدیکی پاریس که توسط هنرمند محبوب اسکاتلندی رمزارز ترور جونز برگزار شد، پول جمع آوری کرد. 114000 پوند از آقای دکتر دریافت کرد.

با توجه به جمع آوری کمک مالی Maggie’s Edinburgh، پول جمع آوری شده توسط جونز بزرگترین کمک مالی از یک رویداد هنری است که در تاریخ 27 ساله مرکز ادینبورگ ثبت شده است. یکی از سخنگویان Maggie’s Edinburgh گفت که این موفقیت به دلیل “حمایت و اشتیاق جامعه هنری NFT” بوده است.

یک بیمار سرطانی (سمت راست) به لطف کار خیریه می تواند یک زندگی عادی داشته باشد. منبع: maggies.org

تمام پول جمع آوری شده از جمع آوری کمک های مالی صرف حمایت از 4000 نفر مبتلا به سرطان و ساکنان محلی که نیاز به حمایت حیاتی دارند، خواهد شد. 30 هنرمند در نمایشگاهی که در شاتو دو والری در نزدیکی پاریس برگزار شد شرکت کردند. جونز درباره این رویداد گفت:

وجوه جمع‌آوری‌شده[از هنرمندان NFT]تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند و به سمت خدمات حمایتی برای کسانی که تحت تأثیر تشخیص سرطان قرار گرفته‌اند – بیماران و خانواده‌هایشان، اختصاص می‌یابد. چه روشی عالی برای یادآوری هنرمند محبوبی مانند تاکو.»

از زمانی که NFTها در سال 2021 توجه جریان اصلی را به خود جلب کردند، این اکوسیستم فرعی به جامعه کمک کرده است تا در چندین هدف خیریه مشارکت کند.

مربوط: اهدای ارزهای دیجیتال در مواقع بحران سرعت و دسترسی جهانی را افزایش می دهد

از حمایت از سلامت روان و حمایت از قربانیان جنگ گرفته تا حمایت از تلاش‌های صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)، NFT و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به حمایت از جامعه جهانی کمک کرده‌اند.

علاوه بر این، کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده (FEC) سال گذشته استفاده از NFT ها را به عنوان مشوق های تامین مالی کمپین ها تایید کرد. برندهای پیشرو و سازمان های دولتی مانند کوکاکولا و انجمن صلیب سرخ سنگاپور قبلاً از طریق NFT ها و ارزهای رمزنگاری شده برای تبلیغ موسسات خیریه مختلف کمک های مالی را انتخاب کرده بودند.

مجله: کارآگاه بلاک چین: Chainalysis با فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا