🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران برنامه NFT Rebase متهم به «سرکش» بودن در دعوای شریک خود شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از شرکای تجاری ظاهراً بنیانگذار Rebase ادعا می کند که او از شرکت اخراج شده و وجوه متعلق به او از یک کیف پول مشترک ارز دیجیتال منتقل شده است.

Rebase، یکی از بنیانگذاران یک پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT)، او را متهم کرده است که با سرقت ۲ میلیون دلار از یک کیف پول مشترک ارز دیجیتال و اخراج یکی از بنیانگذاران از شرکت، تبدیل به یک “شرور” شده است. شرکای تجاری ظاهری برای متهم کردن.

یکی از بنیانگذاران ادعایی Rebase، کریستوف گاگاکی، در ۱۷ آوریل به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در کالیفرنیا برای ثبت هشت شکایت علیه یکی دیگر از بنیانگذاران شرکت، ادموند ترونگ ارائه کرد.

Gagakki به دنبال محاکمه هیئت منصفه برای نقض قرارداد، نقض وظیفه امانتداری، افترا و نقض علامت تجاری است.

مشخص نیست دقیقا چه زمانی رابطه حرفه ای بین این دو تیره شد، اما گاگاکی در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۲ به طور متقلبانه ۲ میلیون دلار را به کیف پول دیگری که تحت مالکیت و کنترل ترونگ بود، منتقل کرد. ادعا کرد که با این کار قرارداد شراکت را نقض کرده است.

Gagacki ادعا کرد که ۵۰٪ از وجوه را در اختیار دارد و Truong گفت که از ارائه کلید خصوصی کیف پول دیجیتال به او خودداری کرده است.

در این پرونده، او ادعا می‌کند که ترونگ با معرفی خود به اشخاص ثالث به عنوان «انحصار مالک» و «تصمیم‌گیرنده» Rebase، او را از کسب‌وکار بیرون کرده است.

گاگاکی همچنین ادعا می‌کند که چون بیان می‌کند که گاگاکی دیگر توسط شرکت “به کار گرفته نمی‌شود” پس از اینکه همه چیز “کمی از کنترل خارج شد” فهرست نشده است.

ترونگ همچنین چندین اظهارات تحقیرآمیز به تماس های تجاری شرکت در مورد گاگاچی بیان کرد و همچنین “عمداً گفته می شود که دخالت کرده است.

گاگاچکی ادعا می کند که این اظهارات “تأثیر فاجعه بار” بر شهرت او داشته است.

یکی از این معاملات شامل بلا حدید مشهور آمریکایی بود که در پروژه Cy-B3lla NFT این شرکت بازی کرد، اما این دو شریک تجاری پس از افشای سر شکستن آنها از همکاری بیشتر خودداری کردند.

تروونگ همچنین یک حساب کاربری توئیتر مرتبط با مجموعه NFT حدید را که گاگاکی ادعا می کند دارای حقوق علامت تجاری شرکت دیگرش، IOVO AG است، توقیف کرده است.

“[Truong] ما همچنین حساب‌های توییتر @REBASEgg و @cybellaxyz را درخواست کردیم. به خصوص، [Truong] ما گذرواژه‌های این حساب‌ها را تغییر داده‌ایم و فعالانه دسترسی آقای Gagakki را رد می‌کنیم. ”

ادعای دیگری که گاگاکی به آن اشاره کرد، پیگیری غیرمجاز ترونگ برای انتشار توکن‌های Rebase در راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Arbirtrum بود.

مربوط: با انباشته شدن مشکلات کپی رایت، موجی از شکایت‌ها به صنعت NFT ضربه می‌زند

بایگانی توضیح می دهد که اگر توکن ها صادر شوند، Rebase می تواند به شدت تحت تأثیر قرار گیرد.

“اگر قرار بود Rebase App Token در یک صرافی اصلی ارزهای دیجیتال فهرست شود، ارزش بازار توکن عمومی منتشر شده در شبکه Arbitrum از ارزش نهایی ۱۵۰ میلیون دلاری Rebase App فراتر خواهد رفت. ممکن است بیش از دو برابر شود. ”

طبق حساب توییتر این شرکت، Rebase در ۲۱ آوریل در Arbitrum ادغام خواهد شد.

ارزش ۱۵۰ میلیون دلاری این شرکت با سرمایه گذاری خطرپذیر از سوی Animoca Capital، Anti Fund Investment Fund، LLC، Defiance Capital، و اکنون ورشکسته Three Arrows Capital پشتیبانی می شود.

Cointelegraph با Gagacki، Truong و Rebase تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید که چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهیدنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا