🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا انویدیا بعدی است؟ اسکاراموچی می گوید به بیت کوین نگاه کنید

فهرست

  • افزایش شهاب سنگ Nvidia
  • “موفقیت غیر واقعی”: رونق ETF بیت کوین

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital مقایسه مهمی انجام داد در بخش‌های ارز دیجیتال و فناوری.

به گفته اسکاراموچی، تأثیر بالقوه صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) بر بیت کوین می تواند تأثیر تحول آفرین هوش مصنوعی (AI) بر ارزش گذاری بازار انویدیا را منعکس کند.

این اعلام در زمانی منتشر می شود که انویدیا به نقطه عطف قابل توجهی رسیده است و از کل بازار ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار پیشی گرفته است.

در همین حال، بیت کوین از ۶۰۰۰۰ دلار فراتر رفته است، که عمدتاً ناشی از افزایش علاقه به ETF های بیت کوین است و بسیاری از افراد آن را عصر جدیدی برای دارایی دیجیتال می دانند.

افزایش شهاب سنگ Nvidia

ارزش بازار انویدیا اخیراً از ۲ تریلیون دلار فراتر رفته است که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را به ۱.۹۵ تریلیون دلار کاهش می دهد.

در قلب پیشرفته‌ترین سیستم‌های هوش مصنوعی، پردازنده‌های انویدیا در صنایع مختلف ضروری شده‌اند و انفجاری بی‌سابقه در رشد این شرکت ایجاد کرده‌اند.

این افزایش در ارزش بازار انویدیا، آن را فراتر از آمازون رسانده و آن را به عنوان چهارمین شرکت بزرگ جهان معرفی کرده است، اما همچنان از غول هایی مانند مایکروسافت و اپل عقب مانده است.

“موفقیت غیر واقعی”: رونق ETF بیت کوین

به موازات پیروزی انویدیا در زمینه هوش مصنوعی، بیت کوین رشد قابل توجهی را تجربه کرد و قیمت آن از ۶۰۰۰۰ دلار گذشت.

این افزایش به دلیل اشتیاق فزاینده برای ETF های بیت کوین است، پیشرفتی که نه تنها موجی از سرمایه گذاری را به خود جلب کرد، بلکه باعث پیش بینی های خوش بینانه برای آینده این ارز دیجیتال شد.

به ویژه ETF بیت کوین iShares شاهد هجوم قابل توجهی از دارایی ها بوده است که در کمتر از هفت هفته معاملاتی بیش از ۸ میلیارد دلار جمع آوری کرده است.

این داستان موفقیت نشان دهنده روند گسترده تری است که در آن سرمایه گذاران و مشاوران نهادی به طور فزاینده ای به دنبال تخصیص منابع به این محصولات هستند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا