اخبار ارز دیجیتال

رئیس کمیسیون Nexthouse لایحه ای را در مورد نوآوری های کریپتو ارائه می کند

بر اساس این لایحه پیشنهادی، مشاغل می توانند برای “توافقنامه های انطباق قابل اجرا” با دفاتر موسسات مالی فدرال درخواست دهند که به پیشرفت مقررات اجازه می دهد.

پاتریک مک‌هنری، نماینده کارولینای شمالی، عضو اصلی فعلی کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و رئیس از ژانویه، یک دفتر نوآوری در سازمان دولتی راه‌اندازی کرده است که با خدمات مالی سروکار دارد.

مک‌هنری در اطلاعیه‌ای در ۱۹ دسامبر گفت که قانون نوآوری خدمات مالی را مجدداً معرفی کرده است. این لایحه ای است که او قبلاً در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ ارائه کرده بود. هدف از این قانون ایجاد دفاتری در موسسات مالی فدرال موجود بود که بتوانند از نوآوران، از جمله کسانی که با ارزهای رمزنگاری شده سر و کار دارند، حمایت کنند. و Blockchain – مسیری برای وضوح نظارتی در ایالات متحده.

مک‌هنری گفت که شرکت‌ها می‌توانند با دفاتر آژانس‌هایی مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا بدون مقررات «منسوخ یا بسیار سنگین» اقدام قانونی کنند. او پیشنهاد کرد که این قانون از برنامه سندباکس نظارتی کارولینای شمالی الگوبرداری شده است.

مک‌هنری گفت: «برای فرآیند نظارتی ما مهم است که با نوآوری مالی کار کند، نه علیه آن. «قانون من به مؤسسات مالی و کارآفرینان کمک می‌کند تا محصولات و خدمات نوآورانه‌ای را سریع‌تر به بازار عرضه کنند، در حالی که حفاظت‌های مهم حفاظت از مصرف‌کننده را حفظ می‌کنند. […] کمیسیون جمهوری خواه به کار در راستای چارچوب نظارتی مدرن ادامه خواهد داد که به شرکت های فین تک مسیر روشن تری برای موفقیت می دهد. ”

دیگر آژانس‌های فدرال، از جمله دفتر کنترل ارز، قبلاً برنامه‌هایی را برای راه‌اندازی دفاتر نوآوری متمرکز بر فین‌تک اعلام کرده‌اند. SEC مرکز استراتژیک نوآوری و فناوری مالی (FinHub) را در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرد و در سال ۲۰۲۰ این مرکز به یک دفتر مستقل تبدیل شد. واحد تحقیقات فین تک CFTC، LabCFTC، حرکت مشابهی را در سال ۲۰۱۹ انجام داد.

مربوط: رئیس کمیته خدمات مالی جدید مجلس نمایندگان می خواهد تغییرات مالیات رمزنگاری را به تعویق بیندازد

ماکسین واترز، نماینده کالیفرنیا در حال حاضر ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را بر عهده دارد، اما مک هنری قرار است در ژانویه پس از اینکه جمهوری خواهان کنترل اکثریت مجلس نمایندگان را با ۲۲۲ بر ۲۱۳ به دست آوردند، مسئولیت را بر عهده بگیرد. در زمان واترز و مک‌هنری، کمیته‌های مجلس تعدادی از تلاش‌های دو حزبی را برای رسیدگی به سقوط صرافی رمزارز FTX و اقدامات احتمالی علیه مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید انجام دادند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا