🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیتر برانت پیش بینی می کند بیت کوین بعدی ATH می تواند در اکتبر ۲۰۲۵ به ۱۵۰۰۰۰ دلار برسد.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام پیتر برانت در مورد بیت کوین – احتمالاً ۱۵۰۰۰۰ دلار در اکتبر آینده
  • برانت می‌گوید پیش‌بینی بازار صعودی بیت‌کوین تایید شده است

پیتر برانت، تاجر کالاهای قدیمی، در توییتی درباره بالاترین رکورد اخیر که توسط ارز دیجیتال پرچمدار جهانی بیت کوین به دست آمده است، اظهار نظر کرد.

او همچنین به تاریخ احتمالی اشاره کرد که بیت کوین می تواند در مرحله بعدی به اوج قیمت تاریخی جدیدی برسد.

پیام پیتر برانت در مورد بیت کوین – احتمالاً ۱۵۰۰۰۰ دلار در اکتبر آینده

معامله گر باتجربه برانت در توییتی نوشت: “یک کاهش ناگهانی و شدید در بیت کوین وجود دارد، بازار به شما چشمک می زند.”

او پیوندی به پست خود در مورد چرخه های قیمت نصف بیت کوین منتشر شده در وب سایت خود اضافه کرد. براساس داده‌های رفتار قیمت بیت‌کوین قبل و بعد از هاوینگ‌های قبلی، برانت این فرضیه را مطرح کرد که یکی از سناریوهای احتمالی این است که ارز دیجیتال برتر جهان در اکتبر ۲۰۲۵ به بالاترین سطح تاریخ ۱۵۰۰۰۰ دلار در هر BTC برسد.

بر اساس این سند، این اتفاق می افتد به شرطی که “سرعت روند صعودی پس از آوریل ۲۰۲۴ با سرعتی مشابه روند صعودی از پایین ترین حد نوامبر ۲۰۲۲ باشد.”

با این حال، او افزود که «پیشرفت‌های پس از نصف شدن در چرخه‌های گاوی قبلی بسیار تندتر از پیشرفت‌های قبل از نصف شدن بود». این باعث می شود پیش بینی رسیدن بیت کوین به ۱۵۰۰۰۰ دلار در اکتبر سال آینده چندان قطعی نباشد. علاوه بر این، برانت در همان ابتدای بخش «چرخه گاوی ۲۰۲۲-۲۰۲۵» خاطرنشان کرد که «پیش‌بینی رفتار قیمت گذشته در آینده بسیار حدس و گمان است».

برانت می‌گوید پیش‌بینی بازار صعودی بیت‌کوین تایید شده است

در اوایل این هفته، پیتر برانت، سرمایه‌گذار حرفه‌ای افسانه‌ای، در توییتی اعلام کرد که پیش‌بینی او برای بازار صعودی بیت‌کوین از امسال تایید شده است.

در توییتی که در اواسط ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد، این معامله گر گفت که انتظار دارد بازار بیت کوین در اوایل سال ۲۰۲۴ شاهد یک روند صعودی بزرگ باشد. این قسمت دوم توییت بود. اولی بیان کرد که بیت کوین ممکن است تا اوایل سال ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود نرسد. اما آن بخش از پیش‌بینی برندت نیز درست بود، زیرا این نقطه عطف ۶۹۲۰۰ دلاری در روز سه‌شنبه، یک روز پس از به اشتراک گذاشتن توییت سال ۲۰۲۲، از بین رفت.

روز سه‌شنبه، درست پس از رسیدن به اوج قیمت تاریخی جدید، بیت کوین بیش از ۱۴ درصد سقوط کرد و به ۵۹۲۷۰ دلار رسید. از این سطح برگشت و دوباره افزایش یافت و به ۶۷۳۰۲ دلار بازگشت و ۱۳ درصد رشد کرد. اکنون بیت کوین با قیمت ۶۶۸۰۳ دلار در حال تغییر است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا