اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دسته بعدی از ۱۰۰ رتبه برتر Cointelegraph برای سال ۲۰۲۳ آمده است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چه کسی در لیست ۱۰۰ برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ رتبه ۷۱-۸۰ را کسب کرد؟ درباره Alex Gluchowski، Jeremy Allaire و موارد دیگر بخوانید.

در ۸ فوریه، Cointelegraph لیست سالانه ۱۰۰ قهرمان برتر و شخصیت های منفی سال ۲۰۲۳ را منتشر کرد. تاثیر مورد انتظار در سال ۲۰۲۳. کوین تلگراف تاکنون اعدادی را بین ۸۱ تا ۱۰۰ منتشر کرده است.

۱۰۰ رمزارز و بلاک چین برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ را کشف کنید

اولین دسته با چهره هایی مانند آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX و ماریا شاراپووا، ستاره تنیس، در انتهای لیست شروع شد. کوین تلگراف در ۹ فوریه رتبه های ۸۱-۹۰ را اعلام کرد. این رتبه بندی شامل کارآفرین گری واینرچوک و بنیانگذار Immunefi میچل آمادور است. همچنین یک بازیکن با نام مستعار در رتبه ۸۳ توسط The Crypto Dog قرار دارد و برخی از پروفایل‌ها ایده‌ها و فناوری‌ها هستند، مانند مفهوم حساس به انرژی Green Token در رتبه ۸۶.

در ۱۰ فوریه، کوین تلگراف پرده رده بندی ۷۱-۸۰ را کشید و نام هایی مانند الکس گلوکوفسکی، مدیرعامل Matter Labs، که در سال ۲۰۲۲ در دور سرمایه گذاری سری C، ۲۰۰ میلیون دلار جمع آوری کرد، فاش شد. آدام باک مخترع Hashcash در رتبه ۷۴ قرار گرفت. باک مدیر عامل Blockstream است که بلاک با آن شروع به ساخت معدن بیت کوین (BTC) با باتری و انرژی خورشیدی کرد.

این لیست همچنین شامل جرمی آلر، مدیر عامل Circle و سانی لو، مدیر عامل بنیاد VeChain است. در مقایسه با مجموعه ۱۰۰ برتر سال ۲۰۲۲ Cointelegraph، مقاله امسال بیشتر چهره‌های جدیدی را نشان می‌دهد، اما چهره‌های آشنا نیز وجود دارد.

Cointelegraph روزانه ۱۰ نمایه اضافی را در چند هفته آینده منتشر خواهد کرد، اما ۱۰ پروفایل نهایی از برنامه انتشار خود پیروی می کنند.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا