🚨 اخبار ارز دیجیتال

محصول Nexo Shutter ایالات متحده یک ماه پس از توافق با مرجع نظارتی خریداری شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بسته شدن محصول درآمدی Nexo به دنبال تسویه چند میلیون دلاری Nexo به تنظیم کننده های ایالات متحده در ماه گذشته صورت گرفت.

شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال Nexo Capital قصد دارد حدود یک ماه پس از موافقت با پرداخت جریمه ۴۵ میلیون دلاری به قانونگذاران ایالات متحده، به سود سوددهی محصول خود برای مشتریان آمریکایی پایان دهد.

Nexo در تاریخ ۱۰ فوریه در یک پست وبلاگی بازنشستگی خود را اعلام کرد و اعلام کرد که این محصول در تاریخ ۱ آوریل متوقف خواهد شد. این برنامه به کاربران این امکان را می داد تا با وام دادن برخی ارزهای رمزنگاری شده به Nexo، بازدهی را به دست آورند.

Nexo تسویه حساب ۱۹ ژانویه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی (NASAA) را دلیل تعلیق Earn ذکر کرد.

SEC، NASAA، و رگولاتورهای اوراق بهادار در حداقل ۱۷ ایالت، شکست Nexo در ثبت پیشنهادات و فروش محصولات Earn را بررسی کرده اند.

Nexo یک جریمه ۲۲.۵ میلیون دلاری پرداخت و با SEC موافقت کرد که ارائه محصولات Earn به سرمایه گذاران آمریکایی را متوقف کند، و یک جریمه ۲۲.۵ میلیون دلاری دیگر برای تسویه ادعاهای تنظیم کننده های دولتی مزرعه برنج پرداخت شد.

Nexo یافته‌های تحقیقات SEC را نه تایید و نه رد کرد، اما با دستور توقف و توقف آن موافقت کرد که آن را از نقض مفاد قانون اوراق بهادار منع کند.

مربوط: رگولاتورهای مالی ایالات متحده نسبت به قرار گرفتن در معرض کریپتو در حساب های بازنشستگی هشدار می دهند

طبق اعلام Nexo، کاربران Earn تا ۱ آوریل به دریافت سود ادامه خواهند داد. کسانی که مشترک محصولات تکرار شونده هستند در تاریخ پایان قفل آن باز خواهند شد و Nexo از کاربران می خواهد که “برنامه ریزی برداشت وجه خود را شروع کنند.”

به گفته این شرکت، سایر خدمات و محصولات Nexo تحت تأثیر قرار نگرفته اند.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا