اخبار ارز دیجیتال

پلیس بلغارستان به دفاتر Nexo یورش برد

بازرسان ادعا می کنند که Nexo در پولشویی و نقض تحریم های مالی جهانی علیه روسیه دست دارد.

وام دهنده مشکل دار ارزهای دیجیتال، Nexo با فشار بیشتری از سوی رگولاتورها مواجه است، پس از اینکه گزارش شد دفاتر آن به عنوان بخشی از تحقیقات بین المللی مورد حمله قرار گرفتند.

خبرگزاری محلی استاندارت در ۱۲ ژانویه گزارش داد که گروهی از دادستان ها، بازرسان و عوامل خارجی بازرسی از دفاتر Nexo در پایتخت بلغارستان را آغاز کرده اند.

بنا بر گزارش ها، این عملیات ماه ها پیش آغاز شد و یک طرح جرم مالی در مقیاس بزرگ را هدف قرار داد که گفته می شود شامل پولشویی و نقض تحریم های بین المللی علیه روسیه است. این گزارش با استناد به منابع تلویزیون دولتی بلغارستان ادعا می‌کند که Nexo در این طرح مشارکت دارد.

این تلویزیون همچنین روابط ادعایی نکسو با دولت بلغارستان را برجسته کرد و فاش کرد که نکسو توسط گئورگی شولف، پسر آنتونی ترنچف، نماینده سابق مجلس نمایندگان و لیدیا شولووا، معاون سابق نخست‌وزیر، بنیان‌گذاری شده است.

الان رای بدهید!

Nexo به‌سرعت به اخبار فوری پاسخ می‌دهد و از توییتر استفاده می‌کند تا به عموم مردم اطمینان دهد که این شرکت با مقررات جهانی رمزنگاری مطابقت دارد و سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ای برای مبارزه با پولشویی و شناخت مشتری خود را در نظر گرفته است.

مربوط: تحریم‌ها نتوانستند Tornado Cash: Chainalysis را از برق خارج کنند

Nexo نوشت: «متاسفانه، با سرکوب‌های نظارتی اخیر در کریپتو، برخی از رگولاتورها اخیراً رویکردی را اتخاذ کرده‌اند.

Nexo که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، یک پلتفرم سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد در برابر ارزهای دیجیتال شرط‌بندی و وام بگیرند. این شرکت در سال گذشته با اولین مشکل خود در ایالات متحده مواجه شد، زمانی که وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا در سپتامبر حکمی را علیه Nexo به دلیل خدمات مربوط به منافع خود ارائه کرد. نکسو که قادر به گفتگو با تنظیم کننده های محلی نبود، در نهایت تصمیم گرفت به تدریج فعالیت خود را در ایالات متحده متوقف کند.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا