🚨 اخبار ارز دیجیتال

Nexo به اتحاد بین المللی برای برنامه های کاربردی بلاک چین مورد اعتماد می پیوندد

انتظار می‌رود عضویت جدید اعلام‌شده به Nexo امکان مشارکت فعال و مشارکت در زمینه‌های حیاتی مانند انطباق با مقررات و انتشار دانش در مورد توسعه بلاک چین را بدهد.

وام دهنده کریپتو Nexo به انجمن بزرگ صنعت INATBA می پیوندد

Nexo، یک سرویس دارایی دیجیتال کهنه کار، امروز به طور رسمی عضویت خود را در انجمن بین المللی برنامه های کاربردی بلاک چین قابل اعتماد (INATBA) اعلام کرد. با عضویت در INATBA، Nexo مستقیماً در بحث در مورد مقررات و آموزش کریپتو مشارکت خواهد داشت.

تصویر: Nexo

INATBA که به دلیل نقش محوری خود در تسهیل ارتباطات بین سازمان های دولتی و اکوسیستم بلاک چین شناخته شده است، یک پلتفرم منحصر به فرد ارائه می دهد که شکاف بین شرکت های فناوری خصوصی، قانون گذاران و ناظران را پر می کند.

INATBA از طریق همکاری، رهبری فکری و تعامل مستقیم با سیاست گذاران، به طور فعال رشد مسئولانه فناوری و مقررات بلاک چین را ترویج می کند.

بیانکا ولوا، رئیس انطباق قانونی و مقرراتی در Nexo، از فرصت‌هایی که عضویت INATBA برای Nexo و اکوسیستم رمزنگاری B2C جهانی به‌عنوان یک کل ارائه می‌دهد هیجان‌زده است:

در مواجهه با صنعت رو به رشد خود، ما به شریکی نیاز داشتیم که به ما در ارائه صدای قوی به فضای بلاک چین برای شکل دادن به استانداردهای انطباق قانونی و نظارتی کمک کند – دستاوردی که INATBA با توجه به تأثیر اخیر آن بر مقررات دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) در آن می درخشد. ) و مقررات انتقال وجوه در اروپا، از جمله مشارکت مستقیم در تعاریف در بازارهای مقررات (TOFR).

مهم‌تر از همه، مشارکت Nexo بر بخش‌های کلیدی بخش بلاک‌چین، مانند امور مالی، انطباق قانونی و مقرراتی و آموزش مالیات بر روی Web3، سیاست‌های AML/CFT و چارچوب MiCA اتحادیه اروپا متمرکز خواهد بود.

ایجاد انطباق مقرراتی بهتر با هم

ریکاردو سیموز، مدیر اجرایی INATBA از Nexo، جدیدترین عضو لیست اعضای سازمان استقبال می کند:

ما خوشحالیم که به گرمی از Nexo به عنوان جدیدترین عضو جامعه INATBA استقبال می کنیم. تعهد تزلزل ناپذیر Nexo به راه‌حل‌های فین‌تک نوآورانه که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌کنند، کاملاً با مأموریت INATBA برای تقویت همکاری و رهبری پذیرش جهانی بلاک چین همسو است.

به عنوان یک عضو INATBA، Nexo به صفوف IBM، Deutsche Börse AG، Binance و بسیاری دیگر از غول‌های صنعت می‌پیوندد که آماده مشارکت فعالانه در توسعه راه‌حل‌های بلاک چین هستند که شفافیت، اعتماد کاربر و انطباق با مقررات را در اولویت قرار می‌دهند.

این عضویت گواهی بر تعهد Nexo به ادغام و توسعه فناوری پیشرفته با یک چارچوب قانونی محکم است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا