اخبار ارز دیجیتال

Nexo با تسویه حساب 45 میلیون دلاری با SEC و NASAA موافقت کرد

علیرغم موافقت با تسویه حساب، وام دهندگان ارزهای دیجیتال با قاطعیت از تایید یا رد یافته های SEC خودداری کردند.

وام دهنده ارزهای دیجیتال Nexo Capital متهم به عدم ثبت پیشنهاد و فروش محصول سود کسب شده (EIP) خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی (NASAA) شده است. با پرداخت جریمه 45 دلاری موافقت کردند. میلیون.

این خبر در دو بیانیه جداگانه توسط SEC و NASAA در 19 ژانویه منتشر شد. بر اساس بیانیه SEC، Nexo موافقت کرده است که 22.5 میلیون دلار جریمه بپردازد و عرضه ثبت نشده و فروش EIP به سرمایه گذاران آمریکایی را متوقف کند.

در این گزارش آمده است که 22.5 میلیون دلار اضافی به عنوان جریمه برای تسویه ادعاهای مشابه توسط تنظیم کننده های ایالتی پرداخت خواهد شد.

ناسا در بیانیه ای در 19 ژانویه گفت که در اصل، تسویه حساب پس از تحقیقات سال گذشته در مورد تحقیقات Nexo در مورد پیشنهادی و ادعایی فروش اوراق بهادار انجام می شود.

در طول تحقیقات خود، متوجه شدیم که سرمایه‌گذاران EIP می‌توانند با وام دادن دارایی‌های دیجیتال خود به Nexo، به طور منفعلانه سود کسب کنند.

Nexo در مورد فعالیت‌های درآمدزایی که به نفع سرمایه‌گذاران خود استفاده می‌شود، صلاحیت کامل را حفظ کرده است. ارائه و تبلیغ از طریق کانال‌های رسانه‌ای تا 36 درصد.»

SEC گفت که در مذاکرات حل و فصل، کمیسیون سطح همکاری و اقدامات اصلاحی Nexo را به سرعت برای رفع کمبودها در نظر گرفت.

گری جنسلر، رئیس SEC، وضعیت فوری را بیشتر توضیح داد:

ما Nexo را متهم کرده‌ایم که قبل از در دسترس قرار دادن یک محصول وام‌دهی ارز دیجیتال خرده‌فروشی، آن را ثبت نکرده است و الزامات افشای مهمی را که برای محافظت از سرمایه‌گذاران طراحی شده است، دور زده است.»

“پیروی از سیاست های عمومی اثبات شده یک گزینه نیست. اگر شرکت های ارزهای دیجیتال از رعایت آنها کوتاهی کنند، ما همچنان حقایق و قانون را دنبال می کنیم و آنها را پاسخگو خواهیم کرد. در این مورد، از جمله اقدامات دیگر: Nexo معاملات ثبت نشده را تعلیق می کند و تامین مالی می کند. به همه سرمایه گذاران آمریکایی.»

اگرچه شرکت به طور قطعی یافته‌های SEC را تایید یا رد نکرد، توافقنامه Nexo تحت یک توافق آتش‌بس انجام شد که شرکت را از نقض مفاد قانون اوراق بهادار سال 1933 منع می‌کرد. شکسته شد.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا