🚨 اخبار ارز دیجیتال

رمزارزها “رویکرد نظارتی اکنون مورد نیاز نیست” – بانک مرکزی نیوزلند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با این حال، بانک مرکزی نیوزلند اعلام کرد که باید ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها را با دقت بیشتری رصد کند.

بانک مرکزی نیوزلند پس از عرضه عمومی، بررسی دقیق خود را بر روی استیبل کوین ها و دارایی های رمزنگاری شده افزایش داده است، اما هنوز برای یک “رویکرد نظارتی” درخواست نکرده است.

ایان وولفورد، مدیر صندوق‌ها و وجوه نقد بانک مرکزی نیوزلند (RBNZ) در بیانیه‌ای در ۳۰ ژوئن گفت که RBNZ “در حال حاضر به رویکرد نظارتی نیاز ندارد، اما نیاز به افزایش هوشیاری دارد”.

بیانیه وولفورد با خلاصه ای از ۵۰ ذینفع ارسالی به مقالات قبلی RBNZ در مورد ارزهای دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز همراه بود.

پاسخ دهندگان شامل گروه محلی حمایت از کریپتو BlockchainNZ، شرکت فناوری Ripple و بانک هایی مانند Westpac و Bank of New Zealand بودند.

وولفورد گفت که این پرونده نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال “خطرات و فرصت‌های قابل توجهی” دارند و در مورد توسعه این بخش “ابهاماتی” وجود دارد که مستلزم توجه ویژه است. مزرعه برنج.

“ما موافقیم که احتیاط لازم است. همچنین نیاز به افزایش داده ها و نظارت برای پیشبرد درک ما را تقویت می کند.”

به نظر می رسد RBNZ منتظر است تا ببیند چگونه سایر حوزه های قضایی قبل از انجام هر اقدامی، ارزهای دیجیتال را تنظیم می کنند.

وولفورد گفت: «هماهنگی جهانی برای تضمین مقررات مؤثر ضروری است. او افزود که بهترین شیوه‌ها می‌توانند «با معرفی رژیم‌های خارج از کشور» واضح‌تر شوند.

مربوط: بدون ترس از آشفتگی SEC، بانک های برتر در حال کار بر روی قابلیت همکاری بلاک چین هستند

گزارش Chainalysis در سال ۲۰۲۲، نیوزیلند را در رتبه ۱۰۸ از ۱۴۶ در شاخص پذیرش رمزنگاری جهانی در سال ۲۰۲۲ قرار داد، درست پس از اتریش و بالاتر از آذربایجان.

این شاخص همه کشورهای دارای «پذیرش ارزهای دیجیتال مردمی» را رتبه‌بندی می‌کند.منبع: Chainalysis

بر اساس قوانین فعلی نیوزلند، ارزهای دیجیتال نوعی دارایی در نظر گرفته می شوند. دارایی‌های دیجیتالی تحت کنترل انواع مقررات مالی، پولشویی و مالیاتی غیرمختص ارزهای دیجیتال هستند.

وولفورد گفت: «مشکلات ناشی از دارایی‌های رمزنگاری شده و سایر نوآوری‌ها به خوبی در محدوده سازمان‌های دولتی قرار نمی‌گیرد.

وی افزود که حمایت از مصرف کننده و سرمایه گذار و موانع نظارتی برای ورود مهم است اگر کشور بخواهد «نظام پول و پرداخت قابل اعتماد و کارآمد» بسازد.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا