اخبار ارز دیجیتال

نیویورک توسط گروه محیط زیست پس از تایید تاسیسات استخراج کریپتو شکایت کرد: گزارش

شاکیان ادعا می کنند که این تصویب نامه قانون آب و هوای نیویورک ۲۰۱۹ را نقض می کند. این تسهیلات توسط شرکت استخراج ارز دیجیتال کانادایی Digihost خریداری شد.

کمیسیون خدمات عمومی نیویورک (PSC) در ۱۳ ژانویه توسط فعالان محیط زیست به دلیل تایید خرید یک مرکز استخراج ارز دیجیتال در این ایالت مورد شکایت قرار گرفت.

به گزارش گاردین، کمیسیون خدمات عمومی ایالت (PSC) که مسئول تنظیم آب و برق است، تبدیل نیروگاه فورتیستار شمال به سایت استخراج ارز دیجیتال را در سپتامبر ۲۰۲۲ تایید کرده است.

این تاسیسات، واقع در توناواندا، شهری در کمتر از ۱۰ مایلی آبشار نیاگارا، قرار بود توسط شرکت استخراج ارز دیجیتال کانادایی Digihost تصاحب شود.

شاکیان ادعا می کنند که این تصویب نامه قانون اقلیمی ۲۰۱۹ نیویورک را نقض می کند. قانون رهبری آب و هوا و حفاظت از جامعه (CLCPA) اهدافی مانند کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر ایالت تا سال ۲۰۵۰ به میزان ۸۵ درصد و الکتریسیته با انتشار صفر تا سال ۲۰۴۰ را تعیین کرده است.

این دادخواست که توسط ائتلاف هوای پاک غربی نیویورک و باشگاه سیرا توسط سازمان غیرانتفاعی Earthjustice ارائه شده است، ادعا می‌کند که نیروگاه فورتیستر تنها در زمان‌هایی که تقاضا برای برق زیاد بود، از جمله شرایط آب و هوایی شدید، کار می‌کرد. با این حال، به عنوان یک کارخانه استخراج کریپتو، این سایت ۲۴ ساعت شبانه روز کار می کند و تا ۳۰۰۰٪ گازهای گلخانه ای بیشتری منتشر می کند.

مطالب مرتبط: ۱.۵ میلیون خانه می توانند با انرژی برگشتی از معدنچیان تگزاس تغذیه شوند

فعالان استدلال کرده اند که ایالت ها باید در هنگام تصویب پروژه ها بررسی های زیست محیطی انجام دهند. او با این استدلال که:

ماینینگ رمزارزهای اثبات کار، از مقادیر زیادی انرژی برای تامین انرژی کامپیوترهای مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار استفاده می کند. با گسترش این فعالیت در نیویورک، قانون رهبری اقلیم و حفاظت از جوامع اجرا خواهد شد. این می تواند به طور جدی اهداف آب و هوایی نیویورک را تضعیف کند. تاسیس شده تحت

بر اساس اسناد عمومی، Digihost برنامه ریزی کرد تا این تاسیسات را به گاز طبیعی تجدیدپذیر تبدیل کند تا اثرات زیست محیطی آن را کاهش دهد. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که سایت معدن توسط کمیسیون برنامه ریزی توناواندای شمالی تایید شده است و قبل از هر تصمیمی مورد بررسی زیست محیطی قرار می گیرد.

به گزارش کوین تلگراف، Digihost همچنین در ماه آگوست برنامه هایی را برای انتقال برخی از دکل های معدنی خود از نیویورک به آلاباما برای کاهش هزینه های انرژی فاش کرد.

Digihost بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا