اخبار ارز دیجیتال

ایالت نیویورک ارتقای دیگری را در قابلیت‌های نظارت بر ارزهای دیجیتال خود اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک توضیحی درباره ویژگی های جدید آن نداد، اما گفت که می تواند به شناسایی انواع فعالیت های غیرقانونی کمک کند.

وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) بهبودهایی را برای شناسایی فعالیت غیرقانونی با استفاده از ارزهای دیجیتال در میان نهادهای تحت نظارت اعلام کرده است. این شرکت گفت که ظرفیت جدید بخشی از تلاش های این شرکت برای همگام شدن با صنعت و پرداختن فعالانه به بازار ارزهای دیجیتال است.

NYDFS در ۲۱ فوریه بیانیه کوتاهی در مورد قابلیت های جدید خود منتشر کرد، اما جزئیاتی در مورد “ابزار نظارت بر ریسک معاملات خودی جدید و دستکاری بازار” درج نکرد. با این حال، این بیانیه وعده داده است:

با پیشرفت‌های جدید، این دپارتمان حفاظت‌های پیشرو مربوط به معاملات بالقوه خودی، دستکاری بازار، و قرار گرفتن در معرض یا قرار گرفتن در معرض احتمالی آدرس‌های کیف پول رمزنگاری فهرست شده نهادها و متقاضیان تحت نظارت این بخش را ارائه می‌کند. این کارکردهای اضافی را برای شناسایی فعالیت‌ها فراهم می‌کند. “

آدرین هریس، سرپرست NYDFS گفت:

به نظر می‌رسد اعلام قابلیت‌های فنی جدید نامشخص بخشی از دستورالعمل اجرایی NYDFS باشد. سال گذشته، این آژانس “خرید سریع فناوری تجزیه و تحلیل بلاک چین” را به عنوان بخشی از اجرای تحریم‌ها علیه شرکت‌های روسی پس از تهاجم روسیه به اوکراین اعلام کرد.

این آژانس همچنین به طور منظم راهنمایی هایی را برای نهادهای تحت نظارت صادر می کند، به بانک ها در مورد مشارکت آنها در ارزهای رمزنگاری شده در ماه دسامبر مشاوره می دهد، و اولین تنظیم کننده ای بود که دستورالعمل هایی را برای صدور استیبل کوین در ژوئن منتشر کرد. من ادعا می کنم که وجود دارد.

NYDFS اخیراً پس از شروع بررسی پلتفرم زیرساخت بلاک چین Paxos Trust در تصمیم گیری برای توقف انتشار استیبل کوین بایننس USD (BUSD) مشارکت داشته است. در اوایل سال جاری، یک تسویه حساب ۱۰۰ میلیون دلاری از کوین بیس به اتهام حفظ ۱۰۰۰۰۰ هشدار تراکنش های مشکوک دریافت کرد. در ماه اوت، ما با Robinhood Crypto برای جریمه ۳۰ میلیون دلاری به دلیل مسائل مربوط به انطباق با پولشویی به توافق رسیدیم.

مطالب مرتبط: برداشت بایننس و بازخرید BUSD پس از سرکوب Paxos افزایش یافت

علاوه بر این، NYDFS گزارش شده است که در حال بررسی برنامه وام Earn Gemini است.

ایالت نیویورک ارز دیجیتال BitLicense را در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد که به دلیل الزامات سخت‌گیرانه معروف است. سیستم صدور مجوز آنقدر بحث برانگیز است که حتی شهردار نیویورک، اریک آدامز، آن را “خفه کننده” خواند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا