اخبار ارز دیجیتال

شهردار نیویورک پس از توقف استخراج معادن زندانیان به دنبال تعادل با قانونگذاران است

آدامز گفت که نیویورک همچنان متعهد به تبدیل شدن به یک مرکز ارزهای دیجیتال است، اما تلاش‌های سراسری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای را می‌توان با این هدف ترکیب کرد.

بر اساس گزارشی در ۲۵ نوامبر، اریک آدامز، شهردار نیویورک، همچنان متعهد به تبدیل نیویورک به یک مرکز ارزهای دیجیتال است، اما هدف او کاهش هزینه های زیست محیطی مرتبط با استخراج ارزهای دیجیتال است. ما معتقدیم که می توان آن را با تلاشی در سراسر کشور ترکیب کرد.

نظرات از قانون جدید پیروی می کنند امضاء شده کتی هوچول، فرماندار نیویورک، فعالیت های استخراج اثبات کار (PoW) در این ایالت را به مدت دو سال ممنوع کرده است. شهردار که به عنوان حامی ارزهای دیجیتال شناخته می شود، گفت که از فرماندار می خواهد که این لایحه را در ماه ژوئن وتو کند.

آدامز به نیویورک دیلی نیوز گفت: شهر با قانونگذاران همکاری خواهد کرد تا تعادلی بین توسعه صنعت کریپتو و قانون پیدا کند:

ما با قانونگذارانی کار خواهیم کرد که از آنها حمایت می کنند و نگرانی هایی دارند. من معتقدم که این یک محل ملاقات عالی خواهد بود.”

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، تعلیق ماینینگ PoW نه تنها عملیات استخراج جدید را ممنوع می کند، بلکه تمدید مجوز را برای کسانی که قبلاً در ایالت فعالیت می کنند، رد می کند. عملیات جدید استخراج PoW در این ایالت فقط با ۱۰۰٪ انرژی تجدید پذیر می تواند کار کند.

مطالب مرتبط: فرماندار نیویورک تعطیلی ماینینگ را امضا کرد

ایالات متحده پیشتاز سهم نرخ هش استخراج بیت کوین بر اساس کشور است و ۳۷.۸ درصد از هش ریت شبکه بیت کوین از این کشور است. یک تعلیق دو ساله در ماینینگ PoW می‌تواند پرهزینه باشد و حتی برای سایر ایالت‌ها نیز اثر دومینویی داشته باشد.

آدامز گفت: «ما باید مکانی باشیم که از همه فناوری‌ها استقبال می‌کنیم، و رمزارز بخشی از فناوری کلی است که ما به آن نگاه می‌کنیم. آدامز گفت: «سوال این است که چگونه شهر نیویورک و آمریکا عاقلانه انتخاب می کنند تا در این فناوری جدید رهبر شوند.

پس از انتخاب شدن، او در توییتر گفت که سه حقوق اولیه خود را در ارزهای دیجیتال دریافت خواهد کرد و قصد خود را برای تبدیل نیویورک به “پایتخت صنعت ارزهای دیجیتال” اعلام کرد.

نیویورک برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین مبادلات رمزنگاری را در ایالات متحده دارد. در ژوئن ۲۰۱۵، ایالت رژیم نظارتی BitLicensing را معرفی کرد که به دلیل دشمنی با ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته است. BitLicense برای سازمان‌های رمزنگاری درگیر در انتقال، خرید، فروش، مبادله یا صدور رمزارز اعمال می‌شود.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا