اخبار ارز دیجیتال

نیویورک برای تنظیم شرکت‌های ارزهای دیجیتال هزینه‌هایی را پیشنهاد می‌کند

این پیشنهاد توسط مدیر DFS، آدریان هریس، هدایت می شود، که به دنبال بازخورد عمومی در مورد این حرکت است زیرا تنظیم کننده ها به دنبال به دست آوردن کنترل نظارتی بیشتر هستند.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک (DFS) تغییرات پیشنهادی را در قانون ایالتی ارائه کرده است که به آن اجازه می‌دهد مقرراتی را بر روی شرکت‌های ارز دیجیتال دارای مجوز اعمال کند.

ممکن است پیشنهاد عجیبی به نظر برسد، اما بر اساس قانون خدمات مالی (FSL)، DFS هزینه‌ها و هزینه‌های حفظ نظارت بر آنها را از مؤسسات مالی غیرمجاز دارای مجوز دریافت می‌کند.

این پیشنهاد توسط مدیر DFS Adrienne Harris هدایت می شود که این حرکت را در وب سایت DFS در ۱ دسامبر اعلام کرد و آن را برای بازخورد عمومی طی ده روز آینده ارسال کرد.

وقتی نیویورک مقررات ارزهای دیجیتال خود را در سال ۲۰۱۵ تصویب کرد، FSL مقرراتی برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال نداشت و اساساً کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال را در راستای سایر مؤسسات مالی تنظیم‌شده در ایالت حفظ می‌کرد. من سعی می‌کنم این کار را انجام دهم.

هریس همچنین بیان می کند که این قوانین به وزارت امور خارجه اجازه می دهد تا به اضافه کردن استعدادهای برتر به تیم نظارتی ارزهای دیجیتال خود ادامه دهد.

هریس گفت: «از طریق صدور مجوز، نظارت و اجرا، ما شرکت‌های خود را در بالاترین سطح در جهان نگه می‌داریم. ،” او اضافه کرد.

طبق سند پیشنهادی، DFS شرکت‌ها را بر اساس «درصد منصفانه و معقول» از کل هزینه‌های عملیاتی دارنده مجوز نظارت و سایر هزینه‌های عملیاتی و سربار، صورت‌حساب می‌دهد.

به این ترتیب، هیچ رقم ثابتی وجود ندارد که همه شرکت ها پرداخت کنند، زیرا همه شرکت ها میزان نظارت متفاوتی دارند، اما کل مبلغ باقی مانده در پنج دوره پرداخت سال مالی تقسیم می شود.

از آنجایی که بخش کریپتو شاهد یک انفجار چند میلیاردی دیگر است، رگولاتورها تلاش می کنند تا نظارت نظارتی بیشتری را اعمال کنند، این بار در پی ورشکستگی FTX، Alameda Research و Golden Boy سابق Sam Bankman-Fried طبیعی است که

مربوط: می توانید بعد از FTX از مقررات رمزنگاری استفاده کنید – اما بیایید با یک تعریف اولیه شروع کنیم

در جریان جلسه استماع کمیته سنای ایالات متحده در مورد شکست FTX در ۱ دسامبر، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) گفت که آژانس او ​​ابزارهایی برای نظارت بر ارزهای دیجیتال دارد. اما او گفت که شکاف هایی در قوانین وجود دارد که باید پر شود.

او گفت: «بدون اختیارات جدید CFTC، شکاف‌ها در چارچوب نظارتی فدرال باقی خواهد ماند، حتی اگر سایر تنظیم‌کننده‌ها در چارچوب اختیارات موجود خود عمل کنند.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا