اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران نیویورک لایحه پرداخت های رمزنگاری شده را برای جریمه ها، مالیات ها معرفی می کنند

این لایحه روشن می‌کند که سازمان‌های دولتی می‌توانند به طور قانونی با پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال موافقت کنند و این رضایت‌ها باید توسط دادگاه‌ها اجرا شود.

لایحه‌ای که در ۲۶ ژانویه در قانونگذار نیویورک ارائه شد به آژانس‌های ایالتی اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت جریمه، جریمه‌های مدنی، مالیات، هزینه‌ها و سایر پرداخت‌های تحمیلی دولت بپذیرند.

لایحه قانونگذاری ایالت نیویورک A523 توسط نماینده دموکرات، کلاید وانل، که اغلب به عنوان یک سیاستمدار دوستدار رمزنگاری شناخته می شود، ارائه شد. این به آژانس‌های دولتی اجازه می‌دهد تا با افرادی که به دفاتر دولتی پیشنهاد می‌کنند ارزهای دیجیتال را به عنوان وسیله پرداخت جریمه، جریمه‌های مدنی، انواع هزینه‌ها مانند اجاره، نرخ‌ها، مالیات و هزینه‌ها، قرارداد ببندند. ، کارمزدها، درآمدها، تعهدات مالی، یا سایر مبالغ، از جمله جریمه، ارزیابی های ویژه و بهره، که شما موظف به پرداخت به سازمان های دولتی هستید. ”

این لایحه سازمان‌های دولتی را ملزم به پذیرش ارزهای مجازی به عنوان پرداخت نمی‌کند، اما سازمان‌های دولتی می‌توانند از نظر قانونی با پذیرش چنین پرداخت‌هایی موافقت کنند و این توافق‌ها می‌توانند توسط دادگاه اجرا شوند.

این لایحه «ارز رمزنگاری» را به عنوان «هر شکلی از ارز دیجیتال که در آن از فناوری رمزنگاری برای تنظیم تولید واحدهای پولی استفاده می‌شود» تعریف می‌کند. […] شامل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، اما نه محدود به آن. ”

بسته به نحوه تفسیر این تعریف، ممکن است شامل استیبل کوین هایی مانند USD Coin (USDC) و Tether (USDT) باشد یا نباشد. از یک طرف، عرضه استیبل کوین معمولاً توسط صادرکننده تنظیم می شود، نه رمزارز. از سوی دیگر، این صورت‌حساب به رسمیت می‌شناسد که برخی از ارزهای رمزنگاری‌شده دارای «صادرکننده» هستند و اگر صادرکننده ارز دیجیتال چنین هزینه‌ای را دریافت کند، آژانس هزینه‌ای اضافی از پرداخت‌کننده دریافت می‌کند.

مربوط: سناتورهای آریزونا مناقصه قانونی بیت کوین را تبلیغ می کنند

برای اینکه این لایحه به قانون تبدیل شود، باید توسط مجلس قانونگذاری و سنای ایالت نیویورک تصویب شود و توسط فرماندار کتی هوچول به قانون تبدیل شود.

دولت ایالت نیویورک اغلب به عنوان دشمنی با ارزهای دیجیتال شناخته می شود. در نوامبر ۲۰۲۲، نیویورک اولین ایالتی بود که لایحه ای را تصویب کرد که تقریباً تمام استخراج ارزهای دیجیتال را ممنوع می کرد. همچنین به دلیل محدودیت «BitLicense» که همه صرافی‌های ارزهای دیجیتال باید دریافت کنند، مورد انتقاد قرار گرفته است. در آوریل ۲۰۲۲، شهردار نیویورک سیتی استدلال کرد که قانون BitLicense باید لغو شود.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا