اخبار ارز دیجیتال

فرماندار نیویورک ممنوعیت استخراج معادن زندانیان را امضا کرد

فرماندار کتی هوچول در 22 نوامبر، تقریباً چهار ماه پس از تصویب این لایحه توسط سنای ایالت، تعلیق سربازان جنگی را امضا کرد.

کتی هوچول فرماندار نیویورک امضاء شده مهلت قانونی استخراج اثبات کار (PoW) در 22 نوامبر به تصویب رسید و اولین ایالت در ایالات متحده بود که فعالیت‌های استخراج رمزنگاری PoW را به مدت دو سال ممنوع کرد.

تعلیق ماینینگ PoW نه تنها فعالیت‌های استخراج جدید را ممنوع می‌کند، بلکه تمدید مجوز را برای کسانی که قبلاً در ایالت فعالیت می‌کنند نیز رد می‌کند. عملیات جدید استخراج PoW در این ایالت فقط با ۱۰۰٪ انرژی تجدید پذیر می تواند کار کند.

لایحه ماینینگ PoW ابتدا در آوریل سال جاری توسط قانونگذار ایالتی تصویب شد و سپس در ماه ژوئن به تصویب مجلس سنای ایالت رسید. این لایحه در نهایت توسط فرماندار Phuc Kul برای برآورده کردن فشار لابی‌ها و اهداف ردپای کربن به قانون تبدیل شد. هوچکول نوشت:

من گام‌های مهمی برمی‌دارم تا اطمینان حاصل کنم که نیویورک مرکز نوآوری‌های مالی باقی می‌ماند و در عین حال حفاظت از محیط زیست را در اولویت قرار می‌دهد.»

اجماع PoW Mining عمدتا توسط استخراج کنندگان بیت کوین و برخی آلتکوین های دیگر استفاده می شود. این یکی از امن ترین و غیرمتمرکزترین راه ها برای احراز هویت تراکنش ها در بلاک چین در نظر گرفته می شود. با این حال، این عمل به دلیل بحث بر سر مصرف بالای انرژی آن تضعیف شده است.

ایالات متحده در حال حاضر رتبه اول را برای سهم هش ماینینگ بیت کوین به تفکیک کشورها دارد و 37.8 درصد از هش ریت شبکه بیت کوین از ایالات متحده است. جاده مشابه

اتاق بازرگانی دیجیتال گروه حامی بلاک چین حساب های دروغین را در توییتر فراخوانی کرد موقعیت:

ادعای دولت مبنی بر اینکه مصرف انرژی معدن به طور تصاعدی از سایر صنایع پیشی می‌گیرد، آشکارا نادرست است. این ادعا دستیابی به انتشار خالص صفر در همه بخش‌ها را تا سال 2050 الزامی می‌کند.

FUD در ماینینگ PoW چیز جدیدی نیست و بارها رد شده است، اما در طول سال گذشته مقدار زیادی لابی انجام شده است، به خصوص از طرف طرفداران استخراج اثبات سهام. کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران صلح سبز و ریپل، برای تغییر در کد بیت کوین تلاش می کند.

در همین حال، قانونگذاران به راحتی گزارش های تحقیقاتی موجود را کنار گذاشته اند که بخش قابل توجهی از انرژی استخراج بیت کوین از منابع تجدیدپذیر تامین می شود. تاکید کردند که بیش از 60 درصد از داده ها از منابع پاک به دست می آید.

رگولاتورهای ارزهای دیجیتال اروپا ممنوعیت مشابهی برای PoW در قانون بازار دارایی رمزنگاری (MiCA) پیشنهاد کرده بودند. با این حال، طرفداران غیرقانونی کردن عملیات با دارایی‌های دیجیتال مبتنی بر PoW نتوانسته‌اند حمایت کافی را به دست آورند. یعنی قانون MiCa بدون چنین ممنوعیتی تصویب شد.نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا