اخبار ارز دیجیتال

استراتژی استاندارد جدید کاخ سفید می تواند بر KYC صنعت کریپتو تأثیر بگذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دولت بایدن یک سند استراتژی را منتشر کرده است که بر تنظیم استانداردهایی برای فناوری‌های «بحرانی و نوظهور» مانند بلاک چین و هویت دیجیتال متمرکز است.

دولت جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، استراتژی استاندارد ملی در مورد فناوری های بحرانی و نوظهور را در 4 می منتشر کرد. در این استراتژی آمده است که ایالات متحده توسعه استانداردها را در هشت زمینه در اولویت قرار خواهد داد. از جمله حوزه‌های اولویت‌دار، «زیرساخت‌های هویت دیجیتال و فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده هستند که به طور فزاینده‌ای بر بخش‌های مختلف اقتصادی کلیدی تأثیر می‌گذارند».

“دفتر کل توزیع شده” مترادف با بلاک چین است. بر اساس سند موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) که در حال حاضر در حال بررسی است، شناسه دیجیتال “نمایندگی منحصر به فردی از یک نهاد درگیر در یک تراکنش آنلاین” است. این سند می افزاید: هویت دیجیتال “در زمینه یک سرویس دیجیتال منحصر به فرد است، اما نیازی به شناسایی یک موضوع در همه زمینه ها ندارد.”

NIST آژانس فدرالی است که فعالیت های استانداردهای دولتی را هماهنگ می کند.

یکی از کاربردهای آشکار هویت دیجیتال در بخش اقتصادی، مشتری خود را بشناسید (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) است. راه حل های بلاک چین به طور فعال در حال توسعه هستند زیرا تنظیم کننده ها و آژانس های اجرایی خواستار انطباق بیشتر با AML در ایالات متحده و سراسر جهان هستند. صنعت کریپتو

مطالب مرتبط: کیف پول‌های شناسه دیجیتال اروپا – آسان برای کاربران یا کابوس حفظ حریم خصوصی داده‌ها؟

نوآوری هایی مانند تأیید KYC با دانش صفر بر اساس مکانیسم های اجماع بلاک چین برای نگهداری اطلاعات برای تأیید AML، امتیازدهی اعتبار و موارد مشابه پیشنهاد شده است. فناوری پاسپورت با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای دسترسی به هویت‌های خارج از زنجیره به کار گرفته شده است.

مسائل مربوط به حریم خصوصی عمیقاً با هویت های دیجیتالی در هم تنیده شده است، حوزه ای که دولت ها و صنعت ارزهای دیجیتال هنوز به اجماع نرسیده اند.

کاخ سفید گفت که هدف این استراتژی محافظت از مصرف کنندگان ایالات متحده و نقش ایالات متحده در تعیین استانداردهای بین المللی است. این استراتژی باعث افزایش سرمایه گذاری در “تحقیقات پیش استاندارد” در زمینه های کلیدی شناسایی شده، تشویق بخش خصوصی و مشارکت دانشگاهی در آن تحقیق، سرمایه گذاری در آموزش، و اطمینان از کامل بودن و جامعیت خواهد شد.

اداره تحقیقات مالی وزارت خزانه داری تلاش های دولت را در زمینه هویت دیجیتال، دارایی های دیجیتال و فناوری دفتر کل توزیع شده در موسسات فدرال و بین المللی رهبری می کند.

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا