🚨 اخبار ارز دیجیتال

اپلیکیشن جدید Web3 Identity به کاربران امکان می دهد بر اساس علایق ثابت شده یکدیگر را پیدا کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Quivr به کاربران اجازه می دهد تا چندین برنامه مانند Spotify، Steam و Instagram را به هم متصل کنند تا نشان های مبتنی بر رفتار تولید کنند که علاقه آنها را ثابت می کند.

تیم توسعه اپلیکیشن اعلام کرد که اپلیکیشن Web3 که در ۲۷ ژوئن منتشر شد، به کاربران اجازه می دهد اعتبار اجتماعی خود را با استفاده از فناوری بلاک چین ثابت کنند. این ابزار که “Quivr” نام دارد به کاربران اجازه می دهد تا به برنامه هایی که به طور مرتب از آنها استفاده می کنند مانند Spotify، Steam و Apple Music متصل شوند. بر اساس رفتار کاربر در این برنامه‌ها، Quivr نشان‌های بلاک چین تولید می‌کند که علاقه و عضویت کاربر را در جامعه ثابت می‌کند. این می تواند به عنوان راهی برای شناسایی کاربران با علایق مشترک استفاده شود.

توسعه دهندگان به کوین تلگراف گفتند که Quivr در اپ استور اپل راه اندازی خواهد شد و انتظار می رود نسخه های اندروید و وب تا حدود دو هفته دیگر منتشر شوند. بیش از ۱۰۰۰۰ کاربر در طول دوره بتا این برنامه حساب ایجاد کردند.

نشان برنامه Quivr. منبع: Quivr

بر اساس این اعلامیه، Quivr یک سری مشارکت اولیه با چهره ها و سازمان های برجسته برای کمک به ایجاد جوامع از طریق برنامه خود، از جمله راس باتلر، جک دیلن گریزر، اوهایو، آریزونا، کانزاس و فینیکس گیمز انجام داده است.

ری لی، بنیانگذار و مدیرعامل Quivr در گفتگو با کوین تلگراف گفت که نسخه فعلی Quivr Spotify، LinkedIn، Steam، Twitter، Apple Music، Apple Health، Instagram، TikTok، Audius و Canvas است. شما اشاره کردید که می توانید به موارد مختلف متصل شوید. برنامه ها

اقدامات کاربر در این برنامه‌ها مشخص می‌کند که چه نشان‌هایی را می‌توانند کسب کنند و به آنها اجازه می‌دهد اعتبار خود را از طریق اقدامات خود اثبات کنند. به عنوان مثال، اگر کاربر به موسیقی جاز در Spotify گوش دهد، ممکن است نشان “Jazz Fan” را دریافت کند و اگر کاربری در Steam بازی های مبارزه ای انجام دهد، ممکن است نشان “Fighting Gamer” دریافت کند. شما می توانید آن را دریافت کنید.

اگر کاربری بخواهد اعتبارنامه‌هایی را ضبط کند که با یکی از این برنامه‌ها تأیید نمی‌شوند، می‌توانند در عوض یک ویدیو یا تصویر را برای بررسی توسط اعتبارسنجی‌های انجمن به‌عنوان شکل جایگزین تأیید آپلود کنند.

کاربران می‌توانند از Quivr برای مرور نمایه‌های یکدیگر، ارسال پیام‌های خصوصی و یافتن و گپ زدن با سایر کاربرانی که علایق مشابهی دارند استفاده کنند. فقط پیام های خصوصی در نسخه فعلی موجود است. اما لی گفت که تیم در حال آزمایش ایده ایجاد «جمعیت‌ها و زیرگروه‌های مکالمه محور» مانند «تفاوت تایید شده» در آینده است.

مربوط: ورلد کوین سام آلتمن ۱۱۵ میلیون دلار برای هویت غیرمتمرکز تضمین می کند

Quivr روی شبکه Polygon اجرا می شود. با این حال، کاربر نیازی به دانلود کیف پول جداگانه یا کپی و ذخیره seedword ندارد. در عوض، ورود به سیستم از Magic SDK استفاده می‌کند، نوعی فناوری کیف پول جدید که نیازی به کلمه اولیه ندارد.

توسعه دهندگان اپلیکیشن Web3 به رقابت برای بخشی از بازار پر سود رسانه های اجتماعی و اینفلوئنسرها ادامه می دهند. برنامه چت مبتنی بر Polkadot Subsocial در ۸ ژوئن سازگاری با ماشین مجازی اتریوم را پیاده‌سازی کرد، در حالی که شبکه لنز مبتنی بر Polygon یک راه‌حل جدید مقیاس‌بندی «لایه ۳» برای سرعت بخشیدن به پست‌ها در ۲۶ آوریل ایجاد کرد.

در حالی که هیچ یک از این برنامه‌ها هنوز فیس‌بوک یا توییتر را در سراسر جهان به چالش نکشیده‌اند، برخی از کارشناسان Web3 بر این باورند که اپلیکیشن‌های اجتماعی مورد استفاده قاتل برای ارائه فناوری بلاک چین به توده‌ها خواهند بود.

نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا