اخبار ارز دیجیتال

ترامپ NFT جدید در روز اول فروخته شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توسعه دهنده نوشت: “بدون بازپرداخت. تمام فروش کارت های تجارت دیجیتال ترامپ نهایی است.”

دومین مجموعه از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که مجوز نام و تصویر رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ را صادر می‌کند، در ۱۹ آوریل، یک روز پس از عرضه اولیه، فروخته شد.

این مجموعه دارای یک مجموعه دیجیتالی از 47000 کارت بازی است که هر کدام 99 دلار قیمت دارند و ارزش خالص آن بیش از 4.65 میلیون دلار است. در بازار ثانویه، OpenSea، مجموعه کارت های معاملات دیجیتال ترامپ سری 2 به حجم معاملات 750 اتر (ETH) رسید.

ترامپ NFT از “نام، شباهت و تصویر” رئیس جمهور سابق تحت مجوز پولی استفاده می کند و تحت مالکیت، کنترل یا کنترل دونالد جی. ترامپ یا سازمان ترامپ نیست. به افرادی که 47 کارت معاملاتی دیجیتال یا 100 کارت ارز دیجیتال خریداری می کنند، یک بلیط برای شرکت در یک شام جشن با ترامپ در فلوریدا جنوبی وعده داده می شود.

با توجه به سوالات متداول در سایت معرفی سری NFT:

“اینها مجموعه های دیجیتال شخصی یا “کارت های تجاری” هستند که می توانند جمع آوری، انباشته، معامله و غیره شوند. به آن مانند یک کارت سنتی بیسبال یا بسکتبال فکر کنید. اما از آنجایی که به صورت دیجیتالی ذخیره می شود، لازم نیست نگران آسیب فیزیکی باشید. ”

NFT ها را می توان با کارت های اعتباری یا اتر بسته بندی شده (wETH) خریداری کرد، و کاربران می توانند در صورت عدم وجود کیف پول برای دریافت NFT در هنگام پرداخت، کیف پولی در Torus ایجاد کنند. به‌علاوه، کاربران حتی در هنگام پرداخت با ارز مجازی برای دریافت کالاهای کلکسیونی، باید تأییدیه «مشتری را بشناسید» را تأیید می‌کردند.

Trump Series 2 NFT | منبع: OpenSea

علاوه بر این، NFT ها بر روی بلاک چین Polygon (MATIC) ایجاد شده و توسط هنرمند کلارک میچل طراحی شده است. توسعه دهنده ادعا می کند که هر کارت امضا شده به صورت دیجیتالی توسط رئیس جمهور سابق نوشته شده است.

این کارت‌های تجارت دیجیتال سیاسی نیستند و ربطی به کمپین سیاسی ندارند.»

در 31 مارس، هیئت منصفه بزرگ در منهتن رئیس جمهور سابق ایالات متحده را به بیش از 30 اتهام مرتبط با ادعای کلاهبرداری تجاری متهم کرد. از آن زمان، NFT های سری 1 ترامپ که در دسامبر 2022 منتشر شدند، بسیار بالاتر از پایین ترین قیمت اولیه خود قیمت داشتند. رئیس جمهور سابق برای دومین دوره غیر متوالی در انتخابات 2024 مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرده است.

مجله: توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) – راهنمای سریع

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا