🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین سولانا میم جدید از فلوکی نوپا بهتر عمل می کند

فهرست

  • اجرای بهترین میم سکه
  • نفوذ BONK محو شده است، اما بعدی چیست؟

براساس داده های CoinGecko، میم کوین جدید مبتنی بر Solana به نام Dogwifhat (WIF) از نظر ارزش بازار از همتای مبتنی بر اتریوم خود Floki (FLOKI) پیشی گرفته است. سکه میم در حال حاضر ۳۱۰ میلیون دلار ارزش دارد و تهدیدی برای به چالش کشیدن افرادی مانند Pepe (PEPE) است.

اجرای بهترین میم سکه

در ۲۴ ساعت گذشته شاهد اجراهای ترکیبی بوده ایم. Dogecoin (DOGE)، رهبر گروه، یک رشد متوسط ​​۱.۷٪ را ثبت کرد، در حالی که Shiba Inu (SHIB) 1.4٪ افزایش یافت. علیرغم کاهش اندک ساعتی، Bonk (BONK) با افزایش قابل توجه ۸.۱ درصدی پیشتاز بود و به رشد قابل توجه ۳۴.۱ درصدی خود در هفته گذشته ادامه داد.

Pepe (PEPE) یک افزایش اندک ۰.۶٪ ثبت کرد، در حالی که CorgiAI (CORGIAI) با اندکی کاهش ۰.۸٪ به دنبال داشت. اجرای برجسته Dogwifhat (WIF) با رشد چشمگیر ۴۵.۴ درصدی، به آتش گمانه‌زنی‌هایی دامن زد که ارزش آن در هفته گذشته ۲۲۲.۰ درصد افزایش یافت.

در مقابل، فلوکی (FLOKI) با افزایش ۱.۵ درصدی، عملکرد آرام‌تری را در ۲۴ ساعت نشان داد، در حالی که Memecoin (MEME) رشد هفتگی قوی‌تری را نشان داد و ۱۵.۷ درصد افزایش یافت. با این حال، کوین Baby Doge (BABYDOGE) 0.5٪ کاهش یافت.

نفوذ BONK محو شده است، اما بعدی چیست؟

پس از پایان رالی سولانا به رهبری BONK، بازار سکه میم افت قابل توجهی را تجربه کرد و قیمت ها تا ۸۰ درصد از اوج خود کاهش یافت.

اما علیرغم این عقب نشینی، شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که دیگر میم کوین های مبتنی بر Solana پتانسیل ایجاد مجدد علاقه به شبکه را دارند.

همانطور که در بالا ذکر شد، خود BONK در ۲۴ ساعت گذشته ۸% افزایش داشته است. کاهش گسترده تر مانع رشد اکوسیستم سولانا نشده است.

با این حال، با ادامه جستجوی سرمایه‌گذاران برای یافتن ستاره بعدی، میم‌کوین‌های دیگر نیز می‌توانند باعث افزایش دیگری شوند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا