اخبار ارز دیجیتال

مطالعه جدید نشان می‌دهد که بیبی بومرها سرمایه‌گذاران بهتری در حوزه کریپتو هستند

بیبی بومرها نسبت به نسل های جوان در موقعیت قوی تری قرار دارند زیرا قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تحقیقات بیشتری انجام می دهند.

به‌عنوان هزاره‌ها، گفتن این موضوع سخت است، اما بچه‌های پررونق با کریپتو بهتر عمل می‌کنند. برای پروژه‌های ارزهای دیجیتال کاربرد دارد.

بر اساس این گزارش، ۳۴ درصد از افرادی که به‌دنبال رشد هستند، «چند روز» را قبل از سرمایه‌گذاری صرف بررسی دقیق پروژه می‌کنند. این ۵۰ درصد بیشتر از هر نسل دیگری است. حتی نگران‌کننده‌تر این است که «۶۴ درصد سرمایه‌گذاران آمریکای شمالی کمتر از دو ساعت وقت می‌گذارند یا اصلا DYOR نمی‌کنند».

بیبی بومترها نیز احتمالاً تحقیقات خود را بر روی عوامل فنی مانند نشانه‌ها، درآمد و چشم‌انداز رقابتی متمرکز می‌کنند. این را با هموطنان جوان‌تر خود مقایسه کنید، که احتمالاً از عوامل شهرت مانند بنیان‌گذاران کاریزماتیک و «زیبایی‌شناسی وب‌سایت» قدردانی می‌کنند.

این نشان می‌دهد که بومی بودن دیجیتال و رمزارز آنقدرها که مردم فکر می‌کنند مزیت بزرگی نیست. این در واقع در مقایسه با مهارت‌های سبک وارن بافت که سرمایه‌گذاران مسن‌تر طی سال‌ها به آن دست یافته‌اند، کمرنگ است.

مربوط: ۵ نکته برای سرمایه گذاری در دوران رکود جهانی

بچه‌های بیبی بیشتر احتمال دارد که بازنشسته شوند، به همین دلیل است که زمان آزاد بیشتری نسبت به نسل‌های جوان دارند. گفتنش سخت است، اما بهترین راه برای پیشرفت جوانان این است که فروتن باشند و از بزرگترها بیاموزند.

ارزهای رمزنگاری شده دارای ویژگی‌های خاصی هستند که آن‌ها را از سایر بازارهای سرمایه متمایز می‌کند، اما آن‌ها اشتراکات کافی برای تلاقی خوبی از مهارت‌های تحلیلی دارند. به هر حال، قیمت دارایی های دیجیتال، مانند بازارهای سنتی، به شدت به تعادل عرضه و تقاضا در بازار بستگی دارد.

کاوش در فناوری می تواند به جلوگیری از تصمیمات بدی مانند تصمیماتی که در سال ۲۰۲۲ هزینه زیادی برای ما داشت کمک کند. چند بار بود که من واقعاً از خرید توکن‌ها بر اساس کاغذ سفید پروژه و روایت قوی آن خوشحال بودم، اما تحقیقات بیشتر کشف کرد. با ورود سرمایه‌های مخاطره‌آمیز بسیار زیاد، فشار فروش در چند سال آینده بر قیمت‌ها تأثیر خواهد گذاشت.

افرادی که به محاسبه اعداد شرکت ها و محاسبه نسبت قیمت به درآمد و نسبت قیمت به درآمد و نرخ رشد عادت دارند، می توانند این مهارت ها را برای داده های CoinGecko یا CoinMarketCap اعمال کنند. نسل جوان باید بیاموزد که چرا «عرضه در گردش» در مقابل «حداکثر عرضه» اهمیت دارد و چرا کمیت مهم است.

در واقع، پروژه‌های ارزهای دیجیتال که شبیه سرمایه‌گذاری‌های ارزشی سنتی هستند، در بازارهای نزولی نسبتاً خوب عمل کرده‌اند. سرمایه‌گذاران از تفاوت‌های بین پروتکل‌هایی که توکن‌ها را به عنوان وسیله‌ای برای افزایش سرمایه صادر می‌کنند و پروتکل‌هایی که درآمد ایجاد می‌کنند و آن را با مالکان به اشتراک می‌گذارند، بیشتر آگاه می‌شوند. پروژه‌های ارز دیجیتال به اصطلاح «بازده واقعی» مشابه شرکت‌هایی هستند که سود سهام پرداخت می‌کنند. سرمایه گذاران بیبی بومر با آن آشنا هستند و احتمالاً این چیزی است که برخی از تصمیمات سرمایه گذاری آنها را هدایت می کند.

این به معنای نادیده گرفتن اهمیت روایت و جامعه، به ویژه در سرمایه گذاری مدرن و ارزهای دیجیتال نیست. به عنوان مثال، پلتفرم های غیرمتمرکز معاملات دائمی مانند GMX، Gains و ApeX Pro از احساسات طرفدار تمرکززدایی پس از ورشکستگی FTX بهره مند شده اند.

بررسی این جنبه مستلزم دانش خوب رسانه‌های اجتماعی، به‌ویژه توییتر است، زیرا یکی از راه‌های اصلی دستیابی به تحلیل‌گر، بنیانگذار و Degen برجسته ارزهای دیجیتال است. سرمایه‌گذاران از این ابزارها برای یافتن داستان‌ها، ارزیابی موقعیت داستان‌ها در چرخه عمرشان و ارزیابی احساسات عمومی بازار استفاده می‌کنند.

مربوط: ۵ دلیل برای اینکه سال ۲۰۲۳ سال سختی برای بازارهای جهانی خواهد بود

با این حال، هزاره ها و ژنرال Z در استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارزیابی روندها از مزیت کمتری برخوردارند. زیرا رسانه های اجتماعی چیز جدیدی نیستند. این Web2 است و همه می دانند که چگونه از رسانه های اجتماعی استفاده کنند. در واقع، جوانان آشنایی با رسانه‌های اجتماعی را با ارزش‌گذاری بیش از حد به عنوان یک ابزار تحقیقاتی به یک نقطه ضعف تبدیل می‌کنند، در حالی که بچه‌های جوان تمایل دارند به واقعیت‌ها پایبند باشند.

سرمایه گذاری سنتی همچنان مردان را از مردان متمایز می کند، همانطور که در طول تاریخ انجام داده است. وارد. اگر به دنبال فردی قابل اعتماد و آگاه در مورد بررسی دقیق هستید، به دنبال والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود نباشید.

ناتان تامپسون Bybit نویسنده فناوری پیشرو. او ۱۰ سال را به عنوان یک روزنامه نگار آزاد گذراند و بیشتر آسیای جنوب شرقی را پوشش داد، قبل از اینکه در طول قرنطینه COVID-19 به ارزهای دیجیتال روی آورد. او دارای افتخارات مشترک در ارتباطات و فلسفه از دانشگاه کاردیف است.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Nathan Thompson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا